Uudis

Xolo hakkab pakkuma uut finantstehnoloogia teenust ja palkas Holvi kaasasutaja

Xolo tegevjuht Allan Martinson.

Xolo tegevjuhi Allan Martinsoni kinnitusel laiendab ettevõte peagi tooteportfelli uue finantstehnoloogia teenusega. Ettevõtte tegevjuht ega esindaja ei soovi veel avalikustada, millega on täpselt tegu, kuid lubavad seda lähiajal teha.

Xolo, endise nimega LeapIn, palkas hiljuti tootejuhina fintech ettevõtte Holvi kaasasutaja Mikko Teerenhovi. Holvi oli pikalt üks väheseid võimalusi e-residentidele pangakonto omamiseks, kuid järgmise aasta jaanuarist lõpetab Holvi uute e-residentide teenindamise.
Martinsoni kinnitusel oli Teerenhov parim valik 13 kandidaadi seast.

Xolo kommunikatsioonijuht saatis meediale hiljuti lühikese pressiteate, milles teatati tootejuhi palkamisest. Pressiteates toodi välja Mikko Teerenhovi seotus e-residentsusega. Teerenhovi sõnul on Xolo esimene ettevõte, mis keskendub ettevõtjatele pakutavate asukohast mittesõltuvatele lahendusega.

Firma tegevjuhi Allan Martinsoni sõnul on Xolo tootekeskne tehnoloogiafirma, mille arendustiimis on juba ligi 30 inimest.

“Asusime tootepealikku otsima juba kevadel ja eesmärgiks oli leida inimene, kellel oleks tugev tootejuhtimise kogemus, teadmine meie spetsiiifikast (pangandus ja mikroettevõtete administreerimine), ettevõtluskogemus ja rahvusvaheline taust. Mikko vastab kõigile neile kriteeriumitele ja osutus 13 kandidaadi hulgast parimaks,” ütles ta.

Martinson lisas, et nende eesmärk on olla parim platform mikroettevõtjatele üle maailma.

“Selle jaoks täiendame oma tooteid uute võimalustega ja oluline samm on ka aina parema vastavuse saavutamine erinevate riikide kohalikele regulatsioonidele,” ütles ta.
Martinson lubab peagi ka uudiseid Xolo fintech’i tooteportfelli osas.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.