Uudis

Yandex Taxiga saad nüüd sõita ka Ida-Virumaal ja Boltist odavamalt

Yandex.Taxi takso Jõhvis.Foto: Yandex.Taxi

Äpitakso Yandex Taxi tegutseb nüüd ka Ida-Virumaal. Yandex alustas Eestis tegevust eelmise aasta mais ning varem olid linnadest kaetud Tallinn ja Tartu. Ida-Virumaal tegutseb ka Yandex Taxi konkurent Bolt.

Firma lubab, et nad pakuvad piirkonna kõige soodsamat teenust. Sõitude hinnad algavad 2,3 eurost.

Näiteks maksab sõit Narva kesklinnast Narva-Jõesuuni 8,1 eurot (Bolti hind 9 eurot), Jõhvi kesklinnast Kohtla-Järvele umbes 8 eurot ning Ahtmelt näiteks Wironia Hotelli alla 4 euro. Artikli kirjutamise hetkel pakkus Bolt viimase sõidu hinnaks 4,3 eurot.

“Yandex.Taxi kasutab enda tehnoloogiaid: kaarte, marsruudimääramist, navigatsiooni ning tarka tellimuste jaotamise süsteemi. See võimaldab vähendada tühje sõite ning ootamist juhtidel, mille tõttu tellimuste arv suureneb, juhtide teenistus tõuseb kuid sōitude hinnad langevad,” ütles Yandex.Taxi EMEA & CIS regionaaldirektor Aram Sargsyan.

Teenuse kasutajad näevad täpset tulevase sõidu hinda tellimuse ajal. Hind ei muutu sõidu lõppedes isegi kui juht oli sunnitud etteantud marsruudist kõrvale kalduma, näiteks tee remondi tõttu. Sõitude eest saab tasuda nii kaardimaksega kui sularahas, rakendis arvutab summa automaatselt.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.