YouTube leidis uue viisi reklaamiblokeerijate kiusamiseks

Youtube
Youtube leidis reklaamiblokeerijatega võitlemiseks uue viisi.Foto: Shutterstock

Me oleme varem korduvalt kirjutanud, kuidas YouTube leiab üha uusi viise reklaamiblokeerijatega võitlemiseks. Uusim selline katse näib olevat eriti kummaline.

Nimelt on paljud kasutajad märganud, et Youtube’i videod hüppavad käivitades kohe lõppu. See tohutult tüütu käitumine teeb video vaatamise võimatuks ja esineb ainult nendel kasutajatel, kes kasutavad reklaamiblokeerijat. Kui see välja lülitada, mängivad videod normaalselt.

Video hüppab lõppu kas siis, kui seda proovida kohe uuesti vaadata ning kui kasutaja soovib hüpata mingi koha peale video keskel, jääb valitud koht lõputult laadima.

Loomulikult peetakse seda anomaaliat järjekordseks YouTube’i katseks kasutajaid kiusamisega veenda reklaamiblokeerijate kasutamisest loobuma.

Pidev kassi-hiire mäng YouTube’i ja erinevate reklaamiblokeerijate vahel jätkub ning seni on suudetud enamikust YouTube’i poolsetest kiusamistaktikatest mingit moodi mööda minna. Samas on reklaamiblokeerijate poolt kasutusele võetud uued ja kohati väga keerulised lahendused mõnikord mõjunud ka teiste veebilehtede tööd häirivalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.