Uudis

YouTube Music striimiteenus ja Premium on nüüd Eestis kohal

Youtube Musicu kasutajaliides näeb välja selline.

Täiendatud 17.07.2019 Rohkem kui pool aastat pärast seda, kui me esimest korda kirjutasime, et YouTube Music hakkab Eestisse jõudma, on see lõpuks kasutatav kõigil eestlastel.

YouTube Music on nüüd olemas ja lisaks on saadaval ka selle Androidi äpp. YouTUbe Musicu esimene kuu on tausta, pärast seda hakkab see maksma 6,99 eurot kuus.

Originaal 09.01.2019 Google’i muusikastriimimisteenus Youtube Music on nüüd Eestis kasutatav. Hetkel ei saa seda veel kasutada kõik, kuid ilmselt saavad eestlased sinna ligipääsu järk-järgult. Androidi rakendus ei ole veel meie regioonis aga kättesaadav.

Youtube Music on muusikastriimiteenus, mille Google avas juba 2015. aastal. Selle aja jooksul on see saanud mitu uuendust ja suunamuutust, kuid eestlastele pole see ilma VPNita kunagi kättesaadav olnud.

Muusikavalik on teenuses sama mis Youtube’iski, kuid kasutajaliides on mugandatud muusika kuulamiseks ja sa saad teha enda playlist‘e ning on rohkem valikuid muusika kuulamiseks.

Tasuta saab teenust proovida kaua, aga hiljem on see jälle üsna kallis.

Põhilised kasud aga tulevad sisse siis, kui võtad tasulise teenuse Youtube Music Premium (kasutajakonto alt Get Premium), mis lubab sul muusikat kuulata reklaamivabalt ja lugusid alla tõmmata, et neid ilma internetiühenduseta kuulata.

Teenus on kuus kuud tasuta, aga edaspidi maksab 9,99 naela (millegipärast eurohinda mulle ei kuvatud).

Youtube Music äpile aga veel ligipääsu me ei saanud.

Paljudel Eesti kasutajatel veel pole teenusele ligipääsu, kuid ilmselt need saavad selle lähiajal. Mitmed kasutajad on aga Geeniusele teada andnud, et neil on juba ligipääs Google’i muusikateenusele olemas.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.