Uudis

YouTube Music striimiteenus on nüüd Eestis kasutatav

Youtube Musicu kasutajaliides näeb välja selline.

Google’i muusikastriimimisteenus Youtube Music on nüüd Eestis kasutatav. Hetkel ei saa seda veel kasutada kõik, kuid ilmselt saavad eestlased sinna ligipääsu järk-järgult. Androidi rakendus ei ole veel meie regioonis aga kättesaadav.

Youtube Music on muusikastriimiteenus, mille Google avas juba 2015. aastal. Selle aja jooksul on see saanud mitu uuendust ja suunamuutust, kuid eestlastele pole see ilma VPNita kunagi kättesaadav olnud.

Muusikavalik on teenuses sama mis Youtube’iski, kuid kasutajaliides on mugandatud muusika kuulamiseks ja sa saad teha enda playlist‘e ning on rohkem valikuid muusika kuulamiseks.

Tasuta saab teenust proovida kaua, aga hiljem on see jälle üsna kallis.

Põhilised kasud aga tulevad sisse siis, kui võtad tasulise teenuse Youtube Music Premium (kasutajakonto alt Get Premium), mis lubab sul muusikat kuulata reklaamivabalt ja lugusid alla tõmmata, et neid ilma internetiühenduseta kuulata.

Teenus on kuus kuud tasuta, aga edaspidi maksab 9,99 naela (millegipärast eurohinda mulle ei kuvatud).

Youtube Music äpile aga veel ligipääsu me ei saanud.

Paljudel Eesti kasutajatel veel pole teenusele ligipääsu, kuid ilmselt need saavad selle lähiajal. Mitmed kasutajad on aga Geeniusele teada andnud, et neil on juba ligipääs Google’i muusikateenusele olemas.

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.