Sisuturundus

3 põhjust, miks mängufännid võiksid valida järgmiseks arvutiks sülearvuti

MSI mänguritele mõeldud sülearvutid pakuvad kompromissitut kvaliteeti, mida saad endaga alati kaasas kanda.Foto: MSI

Parima kvaliteediga arvutimängude mängimiseks ei ole enam vaja koju tuua suurt ja kohmakat lauaarvutit. Piisab ka kompaktsest sülearvutist, mille saad endaga alati mugavalt igale poole kaasa võtta.

MSI uued mänguritele mõeldud sülearvutid tulevad uusimate protsessorite ja võimsa graafikatehnoloogiaga, mis saab hakkama ka kõige nõudlikumate mängudega. Alt leiad kolm põhjust, miks võiksid järgmist mänguarvutit ostes kaaluda lauaarvuti asemel sülearvuti soetamist.

Eeskujulik protsessor

Möödas on ajad, mil lauaarvutid olid sülearvutitest mäekõrguselt võimsamad. MSI on väikesesse ja kompaktsesse sülearvuti korpusesse pannud muljet avaldavalt võimsa jõudlusega tehnikat, millega ei suuda konkureerida isegi paljud lauaarvutid.

Uuemad mänguritele mõeldud MSI sülearvutid tulevad 16-tuumalise Intel Core i9-12900HX protsessoriga, mis leiavad kasutust muuseas ka parimates lauaarvutites. See tagab, et ka kõige graafiliselt nõudlikumad ja tempokamad mängud jooksevad alati sujuvalt ja kiiresti.

Intel Core i9-12900HX sobib suurepäraselt ka rööprähklejatele, kes soovivad kiiresti hüpata erinevate mängude vahel või tegeleda mängimisega paralleelselt ka millegi muuga. Tee mida ja nii palju kui soovid, see protsessor saab koormusega hakkama.

Uue põlvkonna graafikakaardid

Kauni pildi ja kõrge kaadrisageduse nautimiseks ei ole ilmtingimata vaja soetada lauaarvutit. Võimsaid graafikakaarte leiab ka MSI sülearvutitest, mis tähendab, et parima kvaliteediga videomängud saad alati endaga kaasa võtta, olenemata sellest, kus oled ja mida teed.

Uusimad MSI mängurisülearvutid tulevad ülikõrgelt hinnatud NVIDIA RTX 3070 Ti ja 3080 Ti graafikakaartidega, mis suudavad parimatel sätetel jooksutada ka kõige nõudlikumaid videomänge. Kui otsid tulevikukindlat graafikatehnoloogiat, mis suudab tulevikus edukalt jooksutada ka veel ilmumata mänge, siis uusimad NVIDIA graafikakaardid on samm õiges suunas.

NVIDA RTX graafikakaardid toovad mängufännideni mitu olulist funktsiooni. Masinõppel põhinev NVIDIA DLSS kergitab mängude kaadrisagedust ja tagab, et mängud jookseksid sujuvalt ka kõige pingelisematel hetkedel. Ray tracing ehk kiirtejälitus imiteerib reaalelulisi valguslahendusi , andes videomängudele seeläbi eriti realistliku väljanägemise. Olemas on ka NVIDIA Max-Q tehnoloogia, mis sätestab sülearvuteid selliselt, et panna mängud jooksma nii hästi kui vähegi võimalik.

Sujuvus ja detailsus käivad käsikäes

Videomänguritele on olulised kaks asja: detailne graafika ja eriti sujuv mängupilt kiiret reaktsiooni nõudvates mängudes. Uusimad MSI sülearvutid tulevad ekraanidega, mis võimaldavad mängida kõrge kaadrisageduse ja võimsa resolutsiooniga.

Kas hindad ülikõrget kaadrisagedust? Siis vali 1920×1080 resolutsiooniga sülearvuti, mis paiskab FPSi lausa 360 kaadrini sekundis. Kui hindad detailsemat pilti, siis 2560×1440 kuvasuhtega ekraanil tõuseb kaadrisagedus eeskujuliku 240 kaadrini sekundis. Neile, kes soovivad krõbedat pildikvaliteeti ja sujuvat mängupilti sobib hästi 4K resolutsiooniga ekraan, mis suudab mänge kuvada 120 kaadrit sekundis.

Valikuid on erinevaid ning endale sobiva variandi leiavad kõik mängufännid. Rohkem infot erinevate MSI mängurisülearvutite kohta leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.