5 ägedat telefonimängu, mida peaksid kohe proovima 

Konsoolidel ja arvutitel on mängida saanud juba pikalt, kuid kipub ununema, et viimasel ajal on nutitelefonid samuti jõudsalt mängudemaailma sisenenud. Neis olev riistavara on muutunud sedavõrd võimekaks, et telefoniga saab teha juba palju enamat kui ussimängu nautida.

Samsungi uued Galaxy S24 Ultra telefonid on näiteks varustatud Qualcommi kõige uuema Snapdragon® 8 Gen 3 for Galaxy protsessoriga, mis toetab osades mängudes lausa ray tracing valgusefekte, mida on siiani suutnud pakkuda vaid tipptasemel graafikakaardid ja võimsamad konsoolid. Siin on aga 5 lahedat telefonimängu, mida saab juba täna nutitelefonide peal katsetada.

Genshin Impact

Genshin Impactis otsid sa enda kadunud pereliiget Tevyati nimelises fantaasiamaailmas, mida valitsevad antiiksed jumalad ja kus on peidus vanu müsteeriume. Tegu on avatud maailma stiilis mänguga, mis on ehk sarnane Zelda mängudele ning kus sa pead võitlema erinevate koletistega ja abistama tegelasi, keda enda teekonnal kohtad. Mis kõige parem, mäng on allalaadimiseks saadaval tasuta.

Gwent: The Witcher Arcade Game

Kõik kes on kunagi tõsisemalt konsoolidel või arvuti peal mänginud, teavad Witcheri mänge. Kes Witcheri mänge mänginud, teavad ilmselt seal sees olevat kaardimängu Gwent, mida saab mängida erinevates kõrtsides üle mängumaailma või lihtsalt teiste mängutegelastega. Gwent: The Witcher Arcade Game on selle sama mängu veebipõhine versiooni nutitelefonile. Sisult on tegemist strateegiamänguga, kus pead endale koguma tugevaid ja kasulikke kaarte ning käima neid taktikaliselt, et vastane alistada. Mäng ise on tasuta, kuid kaardipakke on võimalik endale osta.

Hitman Go

Hitmani arvutimängudest tuntud Agent 47 on telefonimängu versioonis toodud lauamängumaailma. Siinkohal on tegemist huvitava strateegiamänguga, kus mänguvaade sarnaneb 3D ruumilisele mängulauale, kus kõigile tuntud kiilakat palgamõrvarit tuleb mööda ala ringi liigutada, et ta saaks oma sihtmärkidest taktikaliselt „vabaneda“. Mäng on tasuline, kuid selle eest võib mängus endas oodata vähem erinevaid maksemehhanisme, mis sinu raha soovivad.

Marvel Snap

Tegemist on omapärase kaardikogumismänguga, mis sarnaneb Blizzardi loodud Hearthstone’iga. Mängu eesmärk on koguda erinevaid Marveli universumi tegelasi esindavaid kaarte ning seejärel nende kaartidega teiste mängijate vastu mängida. Mäng on Google’i rakendustepoes saadaval tasuta.

Minecraft

Minecraftist ei saa me üle ega ümber. Ilmselt teavad kõik millega tegu ning mobiiliversioonis on mäng sisuliselt sama, mis arvutis või konsoolis. Idee on lihtne, tuleb ellu jääda. Mängija ülesanne on koguda ressursse, ehitada endale varjualune ning muuta elu enda tegelase jaoks võimalikult mugavaks. Kui see on tehtud, saab hakata kaaluma võimsa Ender Dragoni jahtimist, mida peetakse mängu lõpuks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.