Sisuturundus

7 põhjust, miks see HP äriklassi sülearvuti on just sinu jaoks õige

Kui sülearvuti kasutamine on sinu töö, siis sul on vaja sellist seadet, mille peale sa saad kindel olla igas olukorras. Lihtne on poest leida sülearvutit, mis on küll tehniliste näitajate järgi piisavalt võimas ja tihtipeale ka hea hinnaga, kuid sellest ainult ei piisa. Need pole sülearvutid, mille peale sa saad igas olukorras loota.

Vaja on sellist äriklassi sülearvutit, mis oleks tervik. Selliseks seadmeks on HP EliteBook 840 G5. Miks? Kohe seletame.

1. Mõistagi on see piisavalt võimas

Kui me ütlesime, et sülearvuti peab olema piisavalt võimas, et kõigega igapäevatöös hakkama saada, siis mõistagi see on üks eeldus ning sellega on HP EliteBook 840 G5 puhul kõik korras.

See on 14-tolline peegeldusvastaste Full-HD ekraaniga arvuti, mille sees peitub 8. põlvkonna Intel Core i5 protsessor koos Intel Graphics 620 graafikakiibiga, 8 GB DDR4 muutmälu ja 256 GB NVMe SSD-ketas. Operatsioonisüsteemiks on Windows 10 Pro.

See kõik on rohkem kui piisav, et vastu astuda igapäevastele väljakutsetele ning et töö arvutiga oleks kiire ja sujuv.

2. Ühendused, mis ei jäta hätta

Korraliku sülearvuti puhul on oluline, et olemas oleksid kõik elementaarsed, aga samas ka mugavust lisavad ühendused. HP EliteBook 840 G5-l on need kõik küljes, alustades ühest USB-C pordist, kahest kiirest USB 3.1 ühendusest ja teise ekraani saad mugavalt lisada üle HDMI.

Lisaks veel võrgukaabli jaoks pistik ja võimalus arvutit dokkida. Wifi ühendus on kiire 802.11a/b/g/n/ac (2×2), Bluetooth on versiooninumbriga 4.2, pakkudes seega korralikult kiiret ühendust.

Ühendusi saab soovi korral aga veelgi täiustada, kuna arvuti toetab vanemaid D9Y32AA dokke, kui ka uusi 2UK37AA USB-C dokke, muutes seega arvuti heaks uuenduseks neile, kel hetkel töölaual juba mõni vanem mudel sumisemas on.

3. Arvuti, mis on tehtud vastupidavaks

HP EliteBook 840 G5 korpus on vastupidavast alumiiniumist, aga selle juures on see õhukene ja kerge. G5 on kõigest 17 mm paksune ja see kaalub ainult 1,48 kg, seega on seda mugav ka ühelt kohtumiselt teisele kaasas kanda.

Need on kõik head tehnilised näitajad, aga need võivad olla ka iga teise arvuti pardal. Nüüd aga räägime asjadest, mida teistel arvutitel ei ole, aga on just sellel.

4. Suur rõhk turvalisusel

HP on enda äriklassi arvutitel pannud tohutu rõhu turvalisuse tagamisele ja see algab juba riistavara tasemelt. HP Sure Start Gen4 ja HP Sure Click tagavad selle, et arvuti kasutamine oleks pahavarast läbiilmunud maailmas ohutu ning kaitseb kasutajat alates BIOSist kuni brauserini.

Mis nende nimetuste taga aga peitub? HP Sure Start Gen4 kaitseb arvutit seal, kuhu tavalised viirusevastased programmid arvutit kaitsma ei pääse. See kaitseb arvuti püsivara ja on esimene iseparanev sülearvuti BIOS. HP Sure Start Gen4 parandab BIOSit ja arvutit automaatselt pahavara, rootkit’ide ja muude probleemide eest ning see tagab igapäevaselt, et on oluliselt väiksem võimalus, et sul on arvutiga probleeme ja sa ei saa seda kasutada.

HP Sure Click kaitseb arvutit veebisaitidel peituva pahavara eest ning isoleerib sinu põhilised rakendused, mida kasutatud, virtuaalsetesse konteineritesse. See tähendab, et isegi kui pahavara pääseb arvutisse, puudub sellel ligipääs arvuti kõige olulisematesse kohtadesse ning selle avastamine ja kustutamine toimub automaatselt. Täpselt sellel hetkel, kui sa kasutatud rakenduse, näiteks veebibrauseri, sulged!

5. Sisseehitatud mürasummutus

Arvutisse on sisse ehitatud mikrofonid, mis tagavad selle, et kõned teistega oleksid kristallselged ja arusaadavad.

HP Noise Cancellation hoolitseb selle eest, et sind ümbritsev müra ja mitteoluline jutt kontorist ei jõuaks teise osapooleni. See on asi, mida enamik teisi sülearvuteid ei suuda pakkuda.

6. Hoia piilujad pimeduses

Kui tahad arvuti tööd teha avalikus kohas, aga sa ei taha, et rongis või bussis inimesed sinu kõrvalt või selja tagant uuriksid, millega sa tegeled, siis ka selle vastu on rohtu.

HP Sure View Gen2 on arvutisse integreeritud privaatusekraan, mis nupuvajutusega teeb ekraani kõrvalseisjatele loetamatuks, samal ajal kui sinule otse ekraanile vaadates on kõik ikkagi selgelt nähtav.

7. Hind on väiksem, kui sa ootaksid

Korralike äriklassi sülearvutite puhul tuleb arvestada sellega, et need maksavad nendest kõige odavamatest ja lihtsamatest arvutitest, mis võivad küll numbrite järgi olla heade tehniliste näitajatega, märksa rohkem. Tihtipeale küündivad hinnad ligi kahe tuhande euroni.

Aga nagu eespool selgitasime, sellel kõigel on põhjus, sest need arvutid pakuvad ka märksa enamast ning näevad igal sammul vaeva, et kasutajaid pikki aastaid probleemivabalt teenida.

Seda parem on näha, et HP EliteBook 840 G5 saab praegu osta ülimalt mõistliku hinnaga. Laptopid.ee pakub seda praegu kõigest 1199 euroga. Kasuta ostu vormistamisel või poest seadet ostes koodi #ALSO. Koodi kasutamisel saad arvutiga tasuta kaasa stiilse ja mugava koti.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.