Asu mängumaailma vallutama uue mänguriarvutiga ROG Strix SCAR 18

Arvutimängud on aina nõudlikumaks muutumas ning sellega tuleb sammu pidada ka arvutitootjatel. Asus on välja toonud uue ROG-seeria puhtatõulise mänguriarvuti, millega saad vastu astuda ka kõige nõudlikumatele mängudele.

Efektne välimus

ROG Strix SCAR 18 paistab silma unikaalse kujundusega ning püüab pilke efektsete detailide ja valgustusega. Arvuti raamilt leiab RGB-ribad, mis koos taustvalgustusega klaviatuuriga moodustavad põneva ja ainulaadse kombinatsiooni ning toovad esile selle mänguritele suunatud karakteri.

Arvuti enda korpus on tehtud vastupidavast plastist, kaas aga alumiiniumist. Alumiselt küljelt leiab ROG kirjadega õhutusavad, mis unikaalset stiili veelgi rõhutavad. Lisaks on Strix SCAR 18 korpusel ka vahetatavad detailid Armor Caps, mis loovad isikupära.

Tipptasemel komponendid

Arvuti seest leiab Intel Core i9 14900HX protsessori, mis on omasuguste seas tipptase. Kokku on sellel 8 tuuma, mis hoolitsevad jõudluse eest, ning 16 tuuma, mis aitavad säästlikkust tagada. Nii saad nautida parimat mõlemast maailmast: alati tasemel mängukogemust ning aku pikka tööaega.

Lisaks võimsale kiibile on Strix SCAR 18 mudelil ka Nvidia GeForce RTX 4090 graafikakaart, mis tagab 175 W TGP koguvõimsuse. Sellise kombinatsiooniga saad muretult mängida kõiki mänge ilma graafikas järeleandmisi tegemata. Lisaks on olemas ka MUX lüliti, mis võimaldab vajadusel korraga kasutusele võtta graafikaardi koguvõimsuse.

Selliste tipptasemel komponentide jahutamiseks on tarvis ka väga efektiivset süsteemi, mis loodi spetsiaalselt mudeli Strix SCAR 18 tarvis. Kolmest osast koosnev jahutussüsteem ümbritseb emaplaati ja teisi komponente, et see jaotuks võimalikult laiale alale. Nii on jahutusefekt suurem ning kuum õhk juhitakse korpusest välja kiiremini.

Terava pildiga ekraan

ROG Strix SCAR 18 mudelit on võimalik osta nii 16-tollise kui ka 18-tollise ekraaniga. Mõlema ekraani külgede suhe on 16 : 10 ja eraldusvõime QHD+. Lisaks sellele saab mõlema suuruse puhul valida klassikalise IPS-ekraanitehnoloogia asemel veelgi detailsema Mini LED-i tehnoloogial põhineva ekraanipaneeli.

Mõlemal juhul rõõmustavad mängureid ülisujuv, 240-hertsine värskendussagedus ning kuni 500-nitine heledus. Mis veelgi parem, ekraani reageerimisajaks on 3 ms, mis võimaldab alati mängus vaenlase rünnakute vastu õigeaegselt reageerida.

Ühendusi igale maitsele

Kuna mängurite jaoks on võrguühenduse kiirus oluline, leiab ROG Strix SCAR 18 mudelilt wifi 6E standardi juhtmevabaks ühendamiseks ning ülikiire 2,5G LAN võrguühenduse.

Välise ekraani ühendamiseks on arvutil olemas HDMI 2.1 standardile vastav port, lisaks kaks tavalist USB- ning kaks USB-C-pesa. Viimase kaudu saab ka vajadusel arvutit laadida, kuigi selle jaoks on olemas ka eraldi ühenduspesa.

ROG Strix SCAR 18 uusim mänguriarvutimudel on tehnika viimane sõna ning täis tehnoloogiaid, mis muudavad mängimise nauditavaks ja pakuvad tõelist elamust. Kogu komplekti kohta saad aga veelgi täpsemalt lugeda Asuse kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.