ASUS Business on sinu usaldusväärne partner ärimaailmas

ASUS Business on pühendunud kvaliteetsete tehnoloogiliste lahenduste pakkumisele äriklientidele. Selle tarbeks pakutakse klientidele ExpertBook seeria sülearvuteid, mis on kerged ja vastupidavad. Lisaks hiilgavad need jõudluse poolest, sisaldavad uuenduslikke turvatehnoloogiaid ja laia valikut ühendusvõimalusi.

Kõike selleks, et aidata kaasa ettevõtte tootlikuse tõstmisele ning vähendada ressursse nende seadistamiseks ja hooldamiseks.

Miks valida ASUS Business?

ASUS Business programm pöörab suurt rõhku iga kliendi individuaalsetele vajadustele. Olgu tegu väikese või suure ettevõttega, appi tuleb siin väga lai tootevalik ning võimalus teha ka spetsiaalse konfiguratsiooniga eritellimusi.

Kõik pakutavad Business lahendused mõeldakse detailselt läbi ning pakutakse kliendile täpselt selliseid toodete ja teenuste komplekti, mis sobib just tema vajadustega. Igale kliendile lähenetakse individuaalselt ning pannakse toimima ka vajalikud IT-lahendused, et kasutus oleks sujuv ja murevaba.

Lisaks sülearvutitele ja muudele seadmetele kaasneb teenusega ka professionaalne ja igakülgne tugi, erinevat tüüpi teenindusprogrammid ning pikendatud 3-aastane garantii võimalus.

Liidrirolli omas valdkonnas on ASUS jõudnud tänu professionaalsele ja pühendumusele ning seda aitavad kinnitavad ka need faktid:

  • ASUS on üks maailma enimmüüdud emaplaatide tootja ning pärjatud mitme auhinnaga selles vallas
  • Tegu on ühe enimmüüdud graafikaartide tootjaga alates 2005. aastast

ExpertBook sülearvutid on kindla peale minek

ExpertBook seeria on spetsiaalselt äriklientide jaoks välja töötatud sülearvutid, mis vastavad kõrgetele nõuetele.

Disaini juures on alati lähtutud kaasakandmise mugavusest. Korpused on kerged ja kompaktsed, akud kestavad terve tööpäeva ning on vastupidavad. Seda tõestab ka fakt, et ASUS-e mudelid vastavad MIL-STD-810H standardile.

ExperBook mudelivalikus on saadaval erinevas suuruses sülearvuteid, mis aitavad tootlikkust maksimeerida ning mugavalt tööülesandeid täita. Siin on abiks ka väga kvaliteetsed ja erksate värvitoonidega ekraanid. Näiteks ExpertBook B9 OLED mudelil on kasutusel OLED tehnoloogial põhinev ekraan, mis kuulub tippklassi.

Võimalus valida erinevas suuruses mälumahu ja kõvaketta suuruse vahel, vastavalt töö nõudlikkusele. Samuti on ExpertBook mudelid varustatud erinevate portidega, mis hõlbustavad igat tüüpi väliste seadmete ühendamist – olgu selleks suurem ekraan, juhtmevaba hiir või klaviatuur.

Enamik mudeleid on varustatud uusimate tehnoloogiatega, mis aitavad näiteks töötamisel vähendada ümbritsevat mürataset ning pakuvad teravat ja kvaliteetset videopilti koosolekute ajal.

Kõik ExpertBook seeria mudelid tulevad koos ASUS Control Center IT-haldustarkvaraga, mis võimaldab füüsiliste seadmete ja  virtuaalserverikeskkondade kaugjälgimist ning haldamist ühest kohast. ASUS Business Manager platvorm pakub aga erinevaid tööriistu turvalisuse tagamiseks ning lubade halduseks. ASUS UEFI BIOS annab aga võimaluse igat seadet eraldi tuvastada ning hallata.

Paindlik teenindus ja keskkonnasäästlikuse väärtustamine

ASUS pakub igakülgselt tuge erinevas suuruses ettevõtetele, on abiks toimivate lahenduste välja töötamisel ning nende töös hoidmisel.

Spetsiaalse ASUS Business Support programmiga saab kokku panna täpselt ettevõtte vajadustele vastava paketi, mis aitab vähendada hoolduskulusid ning võimaldab ka soovi korral näiteks tavagarantiid ühe aasta võrra pikendada.

Lisaks pakutakse vastavalt teeninduspaketile ka võimalust tehnik kohale kutsuda juba järgmisel tööpäeval.

Suurt rõhku on pööratud ka keskkonnasäästlikkusele – kogu Expert seeria mudelite juures on eesmärgiks võetud saavutada neto-nullheide. ASUS on ka üks ülemaailmse taastuvenergia algatuse RE100 liikmetest, mille eesmärk on saavutada 100 % taastuvenergia kasutus. Tulemuse saavutamiseks plaanitakse näiteks Taiwanis asuvate tegevuskeskuste juures 2030. aastaks üle minna täielikult taastuvenergia kasutamisele. Teiste tegevuskeskuste puhul on seatud eesmärgiks jõuda sama tulemiseni 2035. aastaks. Samuti soovitakse 2030. aastaks ülemaailmsete tegevuskeskuste süsinikdioksiidi heitkoguseid vähendada 50 % võrra.

Kõige selle nimel on juba ka palju vaeva nähtud. ASUS-e põhitoodete efektiivsus on näiteks 30 % võrra kõrgem Energy Star standardist ning ka tarnepartnerid on suutnud süsinikusisalduse määrasid vähendada 30 % võrra.

Keskkonnasäästlikkust tõestab ka fakt, et 2022. aastal kasutati ASUS-e  toodetes üle 20 000 tonni taaskasutatud paberit ning alates 2017. aastast on kõigi toodete peale kokku kasutatud üle 1500 tonni tarbimisjärgselt taaskasutatud (PCR) plasti.

Kõigi valikute ja võimaluste kohta, mida ASUS Business programm pakub, saad lugeda lähemalt nende kodulehelt. Kui soovid enda ettevõtte jaoks sobivate lahenduste kohta uurida, võta ühendust Baltikumi esindajaga siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.