Sisuturundus

ASUS ExpertBook B1 B1500: Ideaalne abimees igapäevatoimetusteks

Võimsus pole ainuke omadus, mida tööarvuti valimisel silmas tuleks pidada. Lihtne kasutus, kergus ning toiminguid hõlbustavad lisafunktsioonid teevad arvutist tõelise töölooma ja usaldusväärse abimehe. Just sellist kombinatsiooni pakubki ASUS ExpertBook sülearvutite seeria esindaja B1 B1500.

Valik igale maitsele

Igaüks saab Expertbook B1 konfigureerida vastavalt oma eelistustele, kuid igal juhul saab arvestada kõige uuemate Inteli 11. põlvkonna kiipidega. Sujuvuse eest hoolitseb aga Inteli Iris X seeria graafikaart.

ExpertBook B1 laseb mugavalt valida igaühel ka sobiva mälumahu suuruse. Kõige nõudlikumad kasutajad saavad aga kombineerida omavahel ülikiire 1TB SSD ning 2 TB mahuga HDD kõvakettad. RAM mälu pärast pole samuti vaja muret tunda, sest seda on võimalik laiendada kuni 48 GB-ni.

Vali ise, kui palju jõudlust soovid kasutada

ASUS on Expertbook B1 mudelile lisanud eraldi funktsiooni, mille abil saad võimsust juurde või maha keerata vastavalt vajadusele või ülesande nõudlikkusele. Spetsiaalsete sisseehitatud sensorite abil kontrollitakse arvuti jõudlust ning reguleeritakse vastavalt vajadusele. Sinu valikus on erinevad režiimid, mis aitavad võimsust maksimaalselt ära kasutada, optimeeritud lahendus parima jõudluse ja vastupidavuse kompromissi saavutamiseks ning eriti säästlik valik lihtsate toimetuste tegemiseks.

Vaikus kui seda vajad

Videokõnede jaoks pole alati lihtne leida sobivat kohta koos madala taustamüraga. ExpertBook B1 puhul pole sul aga vaja sellepärast muretseda. Nimelt on ASUS välja töötanud spetsiaalse mürasummutuse tehnoloogia kasutades tehisintellekti abi.

Kasutaja saab valida kahe režiimi vahel. Esimese puhul keskendutakse ühele kasutajale ning see võimaldab otse arvuti ees oleva kasutaja heli hoida selge ning müravabana. Teisel juhul saab aga süsteemi seadistada nii, et mitme kasutaja puhul hoitakse heli selge ka siis kui see tuleb mitmest erinevast suunast. Seega pole vahet, kas kasutada Expertbook B1 videokõnedeks üksi või konverentskõnedeks, igal juhul on parim kvaliteet ja mürasummutus tagatud.

Kerge ja õhuline

Expertbook B1 ei jätta sind hätta ka siis, kui liikumist ja reisimist on palju. Tänu kergele kaalule ning üliõhukesele profiilile ei pane sa seda kotti pistes tähelegi. Hoolimata 15,6 tollisest ekraanist mõjub arvuti väiksemana, kuna selle servad on viidud maksimaalselt õhukeseks. See aitab tagada 90 protsendilise ekraani ja korpuse suhte.

Hoolimata sellest pole järgi antud ka kvaliteedis ning vastupidavuses. Kvaliteetselt ehitatud korpus lisab meelekindlust, et arvutiga saab hakkama igas olukorras. ASUS on ExpertBook B1 kaane juures kasutanud spetsiaalset tugevdatud alumiiniumsulamit. Lisaks sellele on tugevdatud klaviatuuri tugikonstruktsiooni, mis lisab jäikust ning kõvaketta kaitsmiseks spetsiaalset kaitsvat vahtu.

Ühenda erinevaid seadmeid ja ekraane

Selleks, et lisada universaalsust igas olukorras, leiab arvutilt mitmeid porte väliste seadmete ühendamiseks. Muidugi on olemas USB, USB-C ja võrgukaabli pesad, lisaks saab ühendada ekraane HDMI kaudu ning mugavalt otse microSD mälukaardi ühendada.

ExpertBook B1 võimaldab korraga arvutiga ühendada kaks välist kuvarit ning edastada pilti 4K UHD resolutsiooniga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.