ASUS ExpertBook B3 ja B5 sülearvutid pakuvad kõike, mida ühelt äriklassi sülearvutilt soovida oskaks

Lisaks kodukasutusse ja mänguritele mõeldu sülearvutitele leiab ASUSe valikust ka väga põhjaliku äriklassi kasutajatele suunatud mudelivaliku. ASUS mõistab äriklientide vajadusi ja pakub terviklikke IT-lahendusi igas suuruses ettevõtetele ning individuaalseid lahendusi kliendist lähtuvalt.

Siin tulevad appi ExpertBook seeria õhukesed ja kerged sülearvutid, millel on lisaks suur jõudlus, uuenduslikud turvatehnoloogiad, laiaulatuslik ühenduvus ja äriklientidele suunatud täiustatud tarkvara. ASUS ExpertBook mudelite kasutuselevõtt aitab suurendada tootlikkust, lisaks sellele on neid ka kerge seadistada ja hooldada. Täpselt selliseid omadusi pakuvad ka ExpertBook B3 ja ExpertBook B5 seeria mudelid.

ExpertBook B3 – soodne ja vastupidav

ExpertBook B3 mudeliseeria arvutid kuuluvad ExpertBook Essential perekonda ja sobivad ettevõtetele, kes vajavad soodsaid ja vastupidavaid sülearvuteid. Arvutite jõudlust ja komponente on võimalik vastavalt ettevõtte vajadustele täpselt seadistada ning valida.

Mudeleid on kahes suuruses – 14 tollise ekraaniga ExpertBook B3404 ja 16-tollise ekraaniga ExpertBook B3604, mis mahutab korraga rohkem infot. Sülearvutid kaaluvad kuni 2 kilogrammi ning pakuvad väga head 13-tunnist aku kestvust, millest piisab täisväärtuslikuks tööpäevaks ka aktiivsel kasutamisel.

Jõudluse eest hoolitseb Intel Core Ultra 7 protsessor, millel on AI-valmidusega arhitektuur. Graafika osakonnas hoiab asjad korras Nvidia RTX 2050 või Intel Arc kiip, mis tagab töö tegemiseks vajaliku kiiruse ja jõudluse. Lisaks on olemas RAID 0/1 toega SSD kõvaketas ning kaks SO DIMM mälupesa, mis hõlbustavad IT-uuenduste tegemist.

Ühenduvus on aga tagatud laia valiku erinevate portidega. Nende hulka kuulub ka Thunderbolt™ 4 koos USB4 liidesega, 40 Gbps andmeedastus kiirusega, 4K toega kuvari väljundiga ja kiirlaadimise võimekusega. ExpertBook B3 seeria mudelite juures on rõhku pööratud ka nende vastupidavusele ja pikaealisusele. Seepärast vastavad need ka MIL-STD-810H2 standardile.

Äriklassi arvutite juures on tähtsal kohal ka nende turvalisus. Sisselogimiseks saab kasutada nii näotuvastust kui ka sõrmejäljelugejat, füüsiliseks autentimiseks on olemas ka eraldi kiipkaardilugeja. Lisavalikuna on saadaval ka Opal SED SSD, TPM 2.0 kiip, veebikaamera kaitse ja Kensingtoni luku pesa tugeva andmeturbe ja riistvara tasemel kaitse tagamiseks.

ExpertBook B3 seeria mudeleid saab nüüd tellida ka eestikeelse klaviatuuriga, tulevikus lisandub see võimalus ka ExpertBook B5 seeria mudelitele.

ExpertBook B5 – ideaalne kaaslane teel olles

ASUS ExpertBook B5 on ideaalne kaaslane kaasaegsele professionaalile, kes soovib olla produktiivne mis tahes keskkonnas. Siin on ka suureks abiks kerge kaal, mis ExpertBook B5404 mudeliseeria puhul jääb kuni 1,5 kilogrammini ning ExpertBook B5604 puhul 2 kilogrammini.

Ka siin saavad kasutajad valida kahe erineva suurusega ekraani vahel – 14 ja 16 tolli. Mõlemal puhul saab kasutada 16:10 kuvasuhet, kõrget resolutsiooni ning täpselt kuvatud värvitoone. Lisaks sellele on valikus ka puutetundliku ekraaniga variant.

Jõudluse eest kannavad hoolt Intel Core Ultra 7 seeria protsessorid koos AI-tehnoloogiaga ning graafika eest Inteli sissehitatud või Nvidia RTX 2050 seeria kiip.

ExpertBook B5 seeria mudelilt leiab ka mitmeid unikaalseid funktsioone. Näiteks on kasutusel tehisintellekti toega kaamera, mis kohendab automaatselt pildi asendit ja kvaliteeti vastavalt kasutaja kaugusele ja asendile. Samuti aitab mürasummutusega kõlarite kasutamine efektiivsemalt koosolekuid pidada ning välist müra vähendada.

Sujuvama ühenduse tagamiseks on kasutusel WiFi 7 standard ja 4G. Sarnaselt B3 seeriale on ka siin kasutusele Thunderbolt 4 võimekusega port, eraldi HDMI ja RJ45 võrgukaabli pesad ning tava-USB pordid.

Turvalisuse tagamiseks on kasutusel nii sõrmejäljelugeja kui ka infrapunakaamera kiireks ja turvaliseks sisselogimiseks, TPM 2.08 ja kiipkaardilugeja andmekaitseks ja autentimiseks ning Kensington Nano Security Slot füüsiliseks turvalisuseks.

Suurepärane vastupidavus ja töökindluse tagamiseks on ExpertBook B5 seeria mudelid läbinud ka MIL-STD-810H standardile vastavad testid.

Äriklassile suunatud täislahendused koos rohelise mõtteviisiga

ASUS pakub töö sujuvamaks haldamiseks ka omapoolseid lahendusi:

  • Control Center haldustarkvara, mis võimaldab teha kaughaldust, jälgida ja seadistada füüsilisi seadmeid ning virtuaalservereid hallata.
  • ASUS Business Manager arvutipõhist platvormi, mis koosneb riistvarast, tarkvarast ja püsivarast ja pakub ainulaadseid turbe- ja tootlikkuse võimalusi.
  • ASUS UEFI BIOS, mis aitab seadmeid tuvastada ja võimaldab üksikute arvutite lihtsamat haldamist.

ASUS Business programm annab klientidele 3-aastase garantii ja võimaluse minna üle Premium-programmile. Viimane pakub veelgi enam erinevaid valikuid, professionaalset tuge ja kõrgetasemelist teenindust. Lisaks on ASUSe ametlike edasimüüjate laos alati saadaval lai valik populaarsemaid mudeleid.

ASUS Expert Series mudelid on loodud jätkusuutlikkust silmas pidades ning eesmärgiga minimeerida jäätmete teket. Selle abil tagatakse kasutajale parim kvaliteet ning võimalikult väike keskkonnamõju.

Selleks, et edendada jätkusuutlikku mõtteviisi on ASUS paika pannud ka eesmärgid, milleni soovitakse jõuda. 2030. aasta eesmärgiks on kasutusele võtta 100% taastuvenergia Taiwanis asuvates operatsioonikeskustes ja ülemaailmsetes operatsioonikeskustes 2035. aastaks. Samuti soovitakse 2030. aastaks vähendada ülemaailmsete tegevuskeskuste süsinikdioksiidi heitkoguseid vähemalt poole võrra ning peamiste tarnijate süsinikusisalduse määrasid vähendada 30 protsendi võrra.

ASUSe ärilahenduste kohta saad täpsemalt lugeda nende Baltikumi lehelt, Eesti kontaktide leidmiseks suundu aga sellele veebilehele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.