Sisuturundus

ASUS ExpertBook B9: ainuõige valik äriklassi kasutajatele

Kuigi ASUSe valikust leiab mitmesuguseid arvuteid tavakasutajatele, loomeinimestele ja mänguritele, pole nad unustanud ka äriinimesi. Just selleks otstarbeks leiab nende valikust ExpertBook B9 sülearvuti, mis tagab vajaliku jõudluse kuid on samal ajal kerge ning väljapeetud. Ideaalne valik, kui soovid et sinu töised tegemised saaks tehtud stiilselt ja murevabalt.

Kaal alla 1 kilogrammi

Ühelt ärikohtumiselt teisele tõtates on oluline, et kaasas olev sülearvuti endast võimalikult vähesel määral märku annaks. Just seda silmas pidades ongi ExpertBook B9 tehtud võimalikult õhuke ja kerge. Kõigest 880 grammine arvuti jääb sellises olukorras pea märkamatuks.

Kerge kaal on saavutatud tänu kasutatud materjalidele – arvuti raam on valmistutud ülikergest kui samas vastupidavast magneesium-liitium sulamist. Kokkuvoldituna on arvuti paksuseks kõigest 14,9 mm ning tänu ülikompaktsele kerele on tundub 14-tolline arvuti sama suur kui tolli võrra väiksema ekraaniga rüperaalid.

Ärikasutajatele suunatud sisu

ExperBook B9 kasutab äriklassi Inteli vPro platvormi, mis toob kokku võimsuse, turvasüsteemid ning võimaluse ettevõtete IT-osakondadel mugavalt arvuteid hallata. Spetsiaalne äriplatvormi kiip kasutab Inteli i5 ja i7 protsessoreid, neil on sisseehitatud andmekaitse turvasüsteemid ning võimalus arvuteid juhendada ka distantsilt.

ASUS kasutab ExpertBook B9 arvutitel unikaalset RAID süsteemi, mis koosneb mitmest kõvakettast. Süsteem koosneb RAID 0 ja RAID 1 tasemetest, kus esimene võimaldav salvestada andmeid nüüd kaks korda kiiremini ning teine kopeerida neid samaaegselt kahele erinevale kettale. See omakorda annab kindluse, et kui kuskilt andmed peaks mingil põhjusel kustuma või kaduma, on alati neist olemas varukoopia.

Ühendused igaks elujuhtumiks

Hoolimata arvuti õhukesest profiilist leiab sellelt ühendused igaks olukorraks. Väliste seadmete jaoks on olemas HDMI, RJ45, USB ja USB-C pordid. Arvuti toetab ka 4K välise monitoride lisamist, neid saab kokku vajadusel korraga ühendada kolm tükki.

Tähtsal kohal on ka aku vastupidavus, ExpertBook B9 annab kasutajale kuni 17 tundi kasutust ühe laadimiskorraga. Seepärast pole päev otsa kasutust ilma laadimata mingi probleem. Lisaks on olemas ka kiirlaadimise võimalus, mis laseb 39 minutiga arvuti aku 60 protsendi jagu täis laadida.

Professionaalidele mõeldud heli

ExpertBook B9 puhul on suurt rõhku pööratud ka helikvaliteedile ja seda just konverentskõnesid silmas pidades. Selle jaoks on ASUS-el välja töötatud tehisintellektil põhinev helisüsteem, mis vastavalt taustamürale oskab efektiivselt helisid summutada.

Uue põlvkonna süsteem mitte ainult ei puhastada helipildi taustamüra, vaid muudab ka rääkija heli kristallselgeks.

Kogu süsteemi toetab neljast mikrofonist koosnev helisüsteem ning Harman Kardoniga koostöös välja töötatud täpne ja võimas helipilt.

Läbimõeldud kasutuskogemus

Töiste tegemiste jaoks on oluline mugav klaviatuur. Just seda silmas pidades ongi ASUS sellele poolele erilist tähelepanu pööranud. Klaviatuuril on taustavalgustus, mis võimaldab efektiivseks jääda ka pimedas ning pritsmekindlad klahvid, mis vedeliku sattumisel klahvidele neid kohe rivist välja ei löö.

Muidugi on ZenBook B9 arvutil olemas ka spetsiaalne puutetundlik numbriklahvistik, mida saab kasutada otse puutepaneelilt.

Turvalisuse eest hoolitseb aga AdaptiveLock funktsioon, mis jälgib kasutaja lähedust. Lähedussensori abil oskab arvuti aru saada, kas kasutaja on arvuti juures ning infrapuna liides aitab arvutisse murevabalt sisse logida. Arvutist eemaldudes lukustab süsteem aga arvuti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.