Sisuturundus

ASUS korraldab messil CES 2023 tootetutvustuse Seeing An Incredible Future

Uus tooteseeria määratleb jõudluse piirid uuesti, tutvustab mängumuutvaid ja prillivabu 3D-ekraane ning lisab uute jätkusuutlike lahendustega esmaklassilist vastupidavust

Võtmepunktid

  • Loomingulised nägemused, laiendatud: täielikud lahedused loojatele, muu hulgas maailma esimene prillivaba 3D OLED-tehnoloogia , mis kujundab ümber visuaalseid kogemusi
  • Võimsus ja loovus: ProArt Studiobook Pro 16 3D OLED, Vivobook Pro 16X 3D OLED, Zenbook Pro 16X OLED, Zenbook Pro 14 OLED ja palju muud
  • Kuvariuuendused: ProArt Display OLED PA32DCM ja ProArt Display PA279CRV professionaalsed monitorid
  • Loodud äriks: ExpertBook B9 OLED, Chromebook Vibe CX34 Flip ja ExpertWiFi EBM68 terviklikeks ja võimsateks ärilahendusteks
  • Täisvõimsus: ASUS TUF sülearvutitel on 13th Gen Intel® Core või AMD® Ryzen 9 Zen 4 protsessorid; AMD Radeon RDNA3 või NVIDIA® GeForce® RTX 40 graafikaprotsessorid

ASUS tutvustas 4. jaanuaril 2023 Las Vegases värskeid uuendusi, maailmaturule jõudvaid tooteid ja jätkusuutlike tegevuste sarja lanseerimisüritusel Seeing An Incredible Future  mis toimus virtuaalselt messi CES® 2023 raames.

Uuenduste hulka kuulub ASUS Spatial Vision, maailma esimene prillivaba 3D OLED-sülearvuti kuvatehnoloogia, mis pakub loojatele ainulaadset visuaalset ja töökogemust.

ASUS tutvustas ka oma uskumatuid lahendusi loojatele, muu hulgas sülearvuteid kuni uusima 13th Gen Intel® Core i9 HX seeria protsessoriga ja NVIDIA® GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessoritega. Uute toodete hulka kuuluvad ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604), Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ), Zenbook Pro 14 OLED (UX6404), ZENBOOK 14X OLED (UX3404), Vivobook Pro 16X 3D OLED (K6604), ProArt Display OLED PA32DCM ja ProArt Display PA279CRV. 

Samuti kuulutati välja hulk uusi kommertstooteid, millest igaüks pakub uskumatut jõudlust, mitmekülgsust ja laiendatavust äritegevuseks.

Tipphetkede hulka kuulus uus ExpertBook B9 OLED (B9403CVA), uskumatult kerge ja võimas ärijuhtidele loodud ärisülearvuti, ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip (CX3401FBA) sülearvuti kaasahaaravaks mänguks ja mitmekülgsuseks ning ASUS ExpertWiFi EBM68 ruuter suureks kiiruseks ja turvalisuseks. See valik uusi ärilahendusi pakub täiuslikke kaaslasi pidevaks tootlikkuseks, vastupidavuseks ja turvalisuseks.

Vaatajatele tutvustati ka täiesti uut ASUS EXPERTCENTER PN64-E1 ja PN42 ning ASUS Chromebox 5 (CN67) miniarvutit, mis pakub maksimaalset jõudlust, ühenduvust, salvestusruumi ja võimalusi.

Mängijaid rõõmustati uute TUF Gaming A15/17 (FA507/707) ja F15/17 (FX507/707) sülearvutitega, millel on kuni Intel Core i9-13900H või AMD Ryzen 9 Zen 4 protsessorid ja uusimad GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessorid, mis pakuvad ülimat kiirust, usaldusväärsust ja jõudlust rõõmsate mängukogemuste jaoks.

Esitluse ajal rõhutas ASUS kaubamärgi teedrajavat rolli jätkusuutliku tuleviku nimel uuenduste tegemisel.

“Kui me teeme edusamme sellel uskumatul teekonnal jätkusuutlikkuse suunas, kasutame pidevalt oma tehnoloogilist juhtpositsiooni, andmepõhist võimsust ja inimkeskset filosoofiat,” ütles ASUSE tegevjuht S.Y. Hsu ja lisas, et ASUSe eesmärk on lõpuks luua neto-nullettevõte, mis juhib üleminekut ringmajandusele – vastutustundliku tarneahelaga, mis loob ühised väärtused igaühele meist.

Las Vegases kohapeal on virtuaalsel lansseerimisüritusel tutvustatud tooted ja eraldi Republic of Gamers (ROG) CES virtuaalsel tutvustusel näidatu ning palju muud tutvumiseks kohal The Venetian Expo ruumis #3002, 4. jaauaril 2023 kell 10.00-18.00; ja 5.–7. jaanuaril kell 09.00-18.00.

Tehnoloogia võimaluste kasutamine kestvate, usaldusväärsete ja jätkusuutlike uuenduste loomiseks

Rohkem kui kümme aastat tagasi tutvustas ASUS maailma esimest süsinikuneutraalset sülearvutit, millele järgnesid revolutsioonilised ASUS Bambuse seeria sülearvutid ja hiljuti ka meie esimene süsinikneutraalne ärisülearvutit 2022. aastal.

Pärast neid samme parema tuleviku loomisel jätkab ASUS uuendustegevust ja tutvustas messil CES 2023 mõningaid jätkusuutlikke tegevusi, mida tehakse, et tuua esile põnevaid uuendusi, mis loovad kõigi jaoks kõige kättesaadavama, intelligentsema, südamlikuma ja rõõmsama nutika elu.

Tänavu vastab üle 90% ASUSE laiatarbe sülearvutitest EPEAT ja ENERGY STAR® 8.0 standarditele. Keskendudes toodete kvaliteedile, funktsionaalsusele, vastupidavusele ja uuendatavusele, tagab ASUS toodete pikema elutsükli, ehitades tooteid algusest lõpuni jätkusuutlikkust silmas pidades.

ASUS kasutab jätkusuutlikke materjale toodete valmistamisel ja pakendamisel ning on alates 2017. aastast aktiivselt hankinud ja kasutanud 1500 tonni PCR-plasti (tarbimisjärgne ringlussevõtt), 2022. aastal ka üle 20 000 tonni ringlussevõetud paberit. Et rohkem ära teha, toetab ASUS järjekindlalt ümbertöödeldavust, mille tulemusena on viimastel aastatel ringlusse võetud üle 40 000 tonni elektroonikajäätmeid (e-jäätmeid).

Ssäästvad pingutused ei piirdu sellega. Luues vastupidavamaid tooteid, suudab ASUS vähendada raiskamist ja pikendada sülearvutite tööiga ning tagada kasutajatele uskumatud kogemused, olenemata nende asukohast. Seepärast läbivad täiesti uued 2023. aasta ASUSE laiatarbe sülearvuti mudelid ja edasiarendused kõigi laiatarbe sülearvutite turu toodete rangeima vastupidavustesti ehk erakordselt karmi MIL-STD 810H Ameerika Ühendriikide sõjalise kvaliteediga standardi katsed, mis põhinevad 12 katsemeetodil ja 26 katsemenetlusel, et tagada pikaajaline väärtus, usaldusväärsus ja vastupidavus.

Peale selle teeb ASUS koostööd Ishizuka Glassiga antimikroobse töötluse valdkonnas, kasutades valitud toodetel nende antimikroobset ainet IONPURE. ASUS tutvustas sülearvutitööstuses esimesena ASUS Antimicrobial Guard Plus Silver Ion katet, mis võib takistada 99% viiruste ja bakterite (sh COVID-19) levikut 24 tunni jooksul.

Seda tehnoloogiat testitakse spetsiaalselt selliste viiruste puhul nagu gripp A (H3N2) ja gripp H1N1; see järgib ka ISO 21702 ja ISO 22196 testimisprotokolle, et tagada hügieenilisem kasutajakogemus.

Uskumatult põnev tarkvara ja riistvara loojatele

CES 2023 ürituse käigus tutvustas ASUS mitmeid uusi ja ajakohastatud tarkvara- ja riistvarauuendusi sisuloojatele.

Kõik uued ProArt Studiobook, Zenbook Pro ja Vivobook Pro sülearvutid tulevad uusimate GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessoritega. NVIDIA RTX-i graafikaprotsessoritega tooted, mille aluseks on NVIDIA Studio tehnoloogiad loojatele, kasutavad RTX-i optimeerimist enam kui 110 loomingulises rakenduses, NVIDIA Studio draivereid loovate rakenduste kõrgeima stabiilsuse ja toimivuse tagamiseks ning eksklusiivseid tehisintellekti toega NVIDIA tööriistu: Omniverse, Canvas ja Broadcast.

“Tehisintellekti kasutatakse loomingulistes töövoogudes, juhtides kunstnikke kontseptsioonist valmimiseni kiiremini kui kunagi varem,” ütles NVIDIA Studio platvormi asepresident ja tegevjuht Jason Paul. Ta lisas, et ASUS ProArt, Vivobook ja Zenbook sülearvutid, mida käitavad uued GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessorid, ühendavad hingematva stiili jõudluse ja usaldusväärsusega, mida loojad vajavad täiustatud tööriistade, nagu generatiivse tehisintellekti ja NVIDIA Omniverse’i kasutamiseks.

Põnevas ja oma valdkonna esmakordses tutvustuses näitas ASUS 4. jaanuaril ka ASUS Spatial Visionit, maailma esimest prillivaba (autostereoskoopilist) 3D OLED-tehnoloogiat, mis võimaldab sülearvutis hõlpsalt kasutada 3D-elamusi – seda ilma, et oleks vaja kanda mingeid lisatooteid.

See on võimalik, kasutades lentikulaarset läätse ja täiustatud silmajälgimiskaamera tehnoloogiat, mis võimaldab kuval luua iga silma jaoks eraldi kujutisi, mille tulemuseks on autostereoskoopiline 3D-kujutis. Kasutajad saavad vaevata lülituda ka 2D ja 3D vahel. See uus tehnoloogia võib täielikult muuta looja töövoogusid, kuna kasutajad näevad 3D-objektide ja efektide üksikasju otse ekraanil, ilma et nad peaksid füüsilisi prototüüpe üle vaatama, säästes samal ajal aega ja raha, muutes oma töövoo tõhusamaks. 

Need uskumatud OLED-ekraanid pakuvad 1 000 000:1 kontrasti suhet, 0,2 ms reageerimisaega ja 120 Hz värskendussagedust sujuvate visuaalide jaoks – kõik see vähendab ristsignaale, et vaatamine oleks sujuvam. Samuti on neil suur potentsiaal kiiresti kasvavateks metaversumirakendusteks. See prillivaba 3D OLED-tehnoloogia on integreeritud ASUS Spatial Vision Hubi eksklusiivsete rakendustega, mis võimaldab kasutajatel vaadata 3D-videoid ja -filme, mängida 3D-mänge ja nautida 3D-mudeli visualiseerimist või sisu loomist.

ASUS Spatial Vision pakub ka arendustööriistu, mis on ehitatud meie partneri Dimenco SR-ile (simuleeritud reaalsusele), koos abimaterjalide ja juhistega, et pakkuda arendajatele piiramatut potentsiaali, hõlmates žestide juhtimist, interaktiivset õppimist ja palju muud, et ehitada 3D-tehnoloogiatele tõeliselt uuenduslik ökosüsteem.

ASUS tutvistas 4. jaanuaril ka ProArt Creator Hub 2.0, mille eesmärk on tagada, et loojad saaksid oma ideede ellu äratamiseks kõige paremini ära kasutada oma võimsat ASUSE riist- ja tarkvara. See uus versioon pakub värskendatud, kaasaegset kasutajaliidest ja eksklusiivset uut funktsiooni – Color Control, mis ühendab kõik loojatele spetsiifilised värvilahendused. ProArt Creator Hub 2.0 täiendab ASUS Diali ja ASUSE Control Paneli võimalusi, et lubada Adobe’i® rakenduste jaoks mitte ainult uusi kohandusi, vaid ka tootlikkuse, meelelahutuse ja sisu loomise rakendusi — sh Microsoft Office, Spotify, YouTube ja populaarsed veebibrauserid. 

ProArt Creator Hub 2.0 on saadaval kõigile ASUS Diali, ASUS DialPadi või ASUS ScreenPad Plusiga Studiobooki, Zenbooki ja Vivobooki mudelitele. See on saadaval ka ProArti hiirtele ja kõigi ASUSE puuteekraaniga monitoride jaoks.

Loojakogemuse piiride nihutamiseks on ASUS ühendanud jõud maailma juhtiva värvivaldkonna autoriteediga Pantone®, et anda loojatele võimalus pääseda ligi Pantone’i ressursside andmebaasile, sealhulgas Pantone’i teekidele, värviruumi andmetele, värviharmooniatele ja paljule muule.

Kõik need funktsioonid on saadaval kõigis ASUS Creator sülearvutites läbi ASUSE eksklusiivse ProArt Creator Hub 2.0 tarkvara. “Kuna Pantone ja ASUS pakuvad lahendusi samale kogukonnale ehk rohkem kui 10 miljonile disainerile ja tootjale üle kogu maailma, pakub see meie ühistele klientidele täiuslikku sujuvust, et kasutada ära meie ühiseid uuendusi ja saada otsene juurdepääs Pantone’i laiaulatuslikule värviteabele,” ütles X-Rite Pantone’i OEM kuvade müügidirektor Tom Dlugos.

Loovust silmas pidades, täis uuendusi

ASUS ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604): 3D OLED mobiilne tööjaam loojatele

ASUS ProArt Studiobook 16 3D OLED (H7604) on maailma esimene 3D OLED mobiilne tööjaam loojatele, mis ületab tavalise ja ulatub igapäevasest palju kaugemale. Sellel on rafineeritud Mineral Black viimistlus ja astmeline disain, mis võimaldab peenemaid ekraaniraame ja teeb ruumi tagumistele õhuavadele. See disain võimaldab ka sülearvuti ekraani lapiti paigaldamist, pakkudes mis tahes vaatenurka kuni 180°.

Oma murrangulise uue prillivaba 3,2K 120 Hz 3D OLED-ekraaniga saavad sisuloojad ja -mängijad vaadata 3D-fotosid, videoid või isegi mänge – ilma tülikate prillide või kõrvaklappideta. 3D visuaalse sisu loomine on tehtud kiiremaks ja intuitiivsemaks ning ASUS Spatial Visioni tehnoloogia võimaldab 2D visuaalset sisu lüliti abil reaalajas sujuvalt kaasahaaravaks 3D-ks teisendada. Ülihea OLED-paneel pakub hämmastavaid detaile ja erksaid värve ning sellel on kohanduv hämardustehnoloogia, et maksimeerida ekraani eluiga.

Selle peatamatu 13th Gen Intel Core i9-13980HX protsessor, NVIDIA GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessor, kuni 64 GB täiendatavat mälu ja ülikiire salvestusruum võimaldab loojatel teha seda, mida nad kõige paremini oskavad: luua ja kujundada ilma piirideta.

Sertifitseeritud värvitäpne 16-tolline 3,2K 120 Hz 3D OLED-ekraan annab igale loomingulisele nägemusele täieliku toe, pakkudes ületamatuid visuaale. Suur, puutepliiatsiga ühilduv haptiline puuteplaat ja intuitiivne ASUS Diali pöördjuhtimispult pakuvad rakendustes ülimat täpsust ja kontrolli. Samuti võimaldab see sujuvat ühendust kõigi uusimate välisseadmetega kahe Thunderbolt 4 pordi kaudu, millel on kuni 40 Gbit/s edastuskiirus. 

Täiendavate eeliste hulka kuulub täiustatud ASUS IceCool Pro soojustehnoloogia, mis annab ProArt Studiobook 16 3D OLED-ile eelise jõudluse ja vaikuse osas. Sellel on ka ASUS Dial täpseks ja intuitiivseks loominguliseks juhtimiseks. 

Neile, kes eelistavad tavapärasemat ekraani, on saadaval ka traditsiooniline 2D OLED-puuteekraan. Hiljem, 2023. aasta 2. kvartalis, täiendatakse ProArt Studiobook 16 OLED tooteperekonda mudeliga, millel on pro-sertifitseeritud NVIDIA RTX sülearvuti graafikaprotsessor.

ASUS Vivobook Pro 16 3D OLED (K6604): üllatage maailma 3D-s

ASUS Vivobook Pro 16X 3D OLED (K6604) on uuenduslik 16-tolline sülearvuti loojatele, millel on ka ASUS Spatial Visioni tehnoloogia ja maailma esimene prillivaba 3D OLED 3,2K 120 Hz ekraan. See on konfigureeritav kahe SO-DIMM-iga kuni 64 GB DDR5 4800 MHz muutmäluga ja kuni 2 TB PCIe® 4.0 x4 SSD-ga.

See võimas loojatele fokuseeritud sülearvuti on varustatud 13th Gen Intel Core i9-13980HX protsessoriga, uusima NVIDIA GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessoriga, ning MUX Switchi ja NVIDIA Studio Driverite toega, et toetada mängudes suuremat jõudlust. Täiustatud jahutussüsteem võimaldab ohutult kasutada täielikku 150 W soojusvõimsust (TDP).

Vivobook Pro 16X 3D OLED-il on täiustatud ASUS IceCool Pro soojustehnoloogia ja ASUS DialPad täpseks ja intuitiivseks loominguliseks juhtimiseks. Sellel on ka kaks Thunderbolt 4 porti ülikiireks edastuskiiruseks kuni 40 Gbit/s ja standardne SD-kaardilugeja.

ASUS Zenbook Pro 16X OLED (UX7602BZ): kõige võimsam Zenbook siiani

Koostöös Inteliga on ASUS 2023. aastaks ümber kujundanud muljetavaldava Zenbook Pro 16X OLED-i (UX7602BZ), et muuta see kõigi aegade võimsaimaks versiooniks.

Uuel sülearvutil on ainulaadne Inteli protsessor, millel on uusim ASUS Supernova System-on-Module (SoM) disain. Sellel moodulpakenditehnikal on mitmeid eeliseid, muu hulgas emaplaadi südamiku pindala vähendamine 38% võrra, mis suurendab süsteemi üldist jahutusefektiivsust. See jätab lisaruumi graafikaprotsessori toitekomponentidele, aidates neil saavutada kõrgemaid TDP väärtusi, andes kasutajatele suurema stabiilsuse ja parema graafikaprotsessori jõudluse. Peale selle on sülearvutis kasutusel vedelmetallist termiline ühend, mis vähendab suure jõudlusega režiimis selle temperatuuri 7 °C võrra, võimaldades saavutada TDP kokku kuni 155 W. 

Murranguline, ülikompaktne ASUS Supernova SoM, mis võimaldab ülimalt võimsat jõudlust alates 13th Gen Intel Core i9-13905H protsessorist, NVIDIA GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessorist ja 32 GB kiirest LPDDR5X DRAM-IST, täiustab märgatavalt videotöötluse jõudlust ja 3D-esitusvõimet – lühendades oluliselt töötlemisaega.

Sellel sülearvutil on maailma juhtiv 16:10 3,2K 120 Hz OLED HDR NanoEdge’i puuteekraan. Active Aerodynamic System Ultra (AAS Ultra) mehhanism toetab automaatselt kallutatavat klaviatuuri, mis tagab mugava kirjutusnurga ja täiustab ka süsteemi jahutust maksimaalse jõudluse saavutamiseks. Kasutusel on White RGB intelligentne valgustussüsteem, mis valgustab klaviatuuri ja lisab loomingulisele kogemusele täiesti uue mõõtme ning võimaldab nutika interaktiivsuse funktsioone.

Peale selle võimaldab uuenduslik ASUS Dial Adobe’i ja enamiku teiste rakenduste loominguliste parameetrite täpset sõrmeotstega juhtimist, samas kui suurem ASUS NumberPad pakub haptilist tagasisidet ja suuremat rõhutundlikkust, et numbrite sisestamine oleks lihtsam.

ASUS Supernova SoM-i, LPDDR5X DRAM-i ja optimeeritud graafikaprotsessoriga määratleb Zenbook Pro 16X OLED uuesti selle, milline peaks olema kompaktne looja sülearvuti, aidates viia loovuse täiesti uuele tasemele.

ASUS Zenbook Pro 14 OLED (UX6404) ja Zenbook 14X OLED (UX3404): kõik jõudluse ja kaasaskantavuse nimel

Vaid 1,65 kg kaaluval ja vähem kui 1,8 cm paksusel Zenbook Pro 14 OLED-il (UX6404) on tipptasemel jõudlus, parimad visuaalid, üllatavad uuendused ja kompaktne raam, mis laiendab liikvel olevate loojate võimalusi. Tipptaseme spetsifikatsioonis on kasutusel täiesti uus 2,8K 120 Hz OLED NanoEdge Dolby Vision® ekraan, mis tagab uskumatud detailid, ülisujuva liikumise ja ülikirevad värvid. Sellel on ka Pantone Validated värvitäpsus ja kinoklassi 100% DCI-P3 värviskaala. Visuaalse sisu loomine või nautimine ei ole kunagi olnud parem tänu eredale ja selgele HDR-pildile ja sügavale mustale.

Suurepärase jõudluse tagamiseks mis tahes loomingulise ülesande ajal on Zenbook Pro 14 OLED-il kuni uusim 13th Gen Intel Core i9-13900H protsessor ja stuudioklassi NVIDIA GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessor, millele on lisatud 16 GB kiiret DDR5 RAM-i, pesa, mis mahutab kuni 32 GB SO-DIMM-i ning 2 TB SSD. See sisaldab ka uusimat WiFi 6E tehnoloogiat, mida võimendab veelgi ASUS WiFi Master Premium.

Zenbook Pro 14 OLED sisaldab palju läbimõeldud funktsioone tootlikkuse ja loovuse suurendamiseks, näiteks ASUS DialPad intuitiivseks rakenduse juhtimiseks, ASUS Pen 2.0 tugi ja täielik I/O-portide komplekt. Peale selle teeb kauakestev suure mahutavusega 76 Wh aku Zenbook Pro 14 OLED-i ideaalseks kaaslaseks tõsiseks loominguliseks tööks ka liikvel olles.. 

Zenbook 14X OLED (UX3404) asetab mobiilse elu kaljukindlale alusele. Sellel võimsal mudelil on õhuke ja kerge raam ning see on saadaval kahes värvitoonis: Sandstone Beige ja Inkwell Gray.

Sandstone Beige’i versioonil on kaas, mis on valmistatud uues keskkonnasõbralikus plasma elektrolüütilise oksüdeerimise (PEO) katte tehnikas, mis loob keraamilise viimistluse ja kivilaadse tunde. Ja sees on kuni uusim 13th Gen Intel Core i9-13900H protsessor, stuudiotasemel NVIDIA GeForce RTX 3050 graafikap, 32 GB kiiret LPDDR5 mälu ja 1 TB PCIe 4.0 SSD. Samuti on kasutusel suurem 14,5-tolline 16:10 2,8K 120 Hz OLED HDR NanoEdge’i ekraan ja kauakestev 70 Wh aku.

ASUS ProArt Station PD5 (PD500TE): lihtsalt kiirem ja jahedam

Värskendatud ASUS ProArt Station PD500TE on mõeldud sujuvaks professionaalseks sisu loomise töövooks. See on varustatud täiesti uue termilise disainiga, mis võimaldab sel töötada kiiremini ja jahedamalt, et pakkuda täiustatud loomingulisi kogemusi. PD500TE, mille jõuallikaks on 13th Gen Intel Core i9 protsessor ja kuni 16 GB VRAM-i ja kuni 128 GB DDR4 3200 MHz RAM-i sisaldav NVIDIA RTX A4000 GPU, tagab võimsa ja stabiilse jõudluse protsessorimahukate ülesannete jaoks, nagu videotöötlus ja 3D-modelleerimine.

Täiendavat disainikeelt lisavad kohandatavad ASUS Lumiwiz LED-indikaatorid, toitenupu kilp juhusliku väljalülitamise vältimiseks ja renderdamise edenemise meiliteatised. Töös on ka NVIDIA GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessoriga mudel.

Uus termiline disain, mis on ühendatud suure jõudlusega protsessoriventilaatoriga, võimaldab ProArt Station PD500TE-l võimsa jõudluse vallandada. Töötamismüra jääb alla 40 dB, samal ajal kui täiustatud jahutus tagab stabiilse süsteemi aeglustuste, rakenduste krahhide ja ootamatute seisakute kõrvaldamiseks – vähendades protsessori ja graafikaprotsessori temperatuure vastavalt kuni 5 °C ja 4 °C.

ProArt Station PD500TE-ga on kaasas ka uuendatud ProArt Creator Hub 2.0, kõik-ühes portaal, mis võimaldab kasutajatel jälgida masina olekut, kohandada isiklikke sätteid ja optimeerida töövoogu. Intuitiivne töölaud muudab jõudlusrežiimide vahetamise, värvi kalibreerimise ja ASUS Lumiwiz LED-indikaatorite värvide ja valgusefektidega isikupärastamise lihtsaks.

ASUS ProArt Display OLED PA32DCM: parim lõuend professionaalidele

ProArt Display OLED PA32DCM on 31,5-tolline 4K puhas RGB Stripe OLED-paneel, mille maksimaalne heledus on 700 nitti ja millel on 99% DCI-P3 värviskaala, mis tagab uskumatult suure kontrastsuse ja detailsed, elutruud HDR-visuaalid. PA32DCM peen alumiiniumist viimistlus ja kompaktse alusega, mille saab paigaldada vaheseinale avarama tööruumi loomiseks, või riputada seinale kas vertikaalselt või horisontaalselt. Lisaks on PA32DCM-il ulatuslikud ühenduvuse võimalused, sealhulgas Thunderbolt 4.

Professionaalsetes stuudiotes, kus kasutatakse mitut ProArti kuvarit, millel on riistvara kalibreerimise tugi, teeb ProArt Color Center nende kõigi üheaegse kalibreerimise lihtsaks, et tagada ühtlased värvid kogu laual.

See on tsentraliseeritud veebipõhine tööriist, mis on loodud selleks, et aidata kasutajatel hallata mitme ProArt-kuvari värvitäpsust. Samuti võimaldab see kontrollida, millal monitorid viimati kalibreeriti, millal need tuleks kalibreerida ja planeerida kalibreerimisaega mitmele monitorile – isegi kui need kasutavad erinevaid värviparameetreid ja asuvad erinevates kohtades. Näiteks saab kavandada monitori kalibreerimisaegu Londoni disainimeeskonnale, kes töötab sRGB-ga ja Taipei videotöötlusmeeskonnale, mis kasutab DCI-P3-d. Edaspidi kalibreeriks need monitorid ProArt Color Center.

ASUS ProArt Display PA279CRV: kõik hädavajalik professionaalidele

ProArt Display PA279CRV on 27-tolline 4K HDR ekraan, mis on mõeldud videotöötluse professionaalidele. Sellel Calman Verifiedi kuval on lai 99% DCI-P3 värvigamma ja 99% Adobe RGB katvus ning see on erakordse värvitäpsuse tagamiseks tehases kalibreeritud väärtusele Delta E < 2. PA279CRV on 30% õhem kui eelkäija ja selle alus on 33% väiksem, seega võtab see vähem lauapinda.

Mugavuse suurendamiseks pakub sisseehitatud USB-C-port® DisplayPordi tuge, ülikiireid andmeedastusi ja 96 W toite edastamist ühe kaabli kaudu.

Lisaks 27-tollisele PA279CRV mudelile sisaldab see seeria ka 24-tollist ProArt PA248CRV ja 32-tollist ProArt PA329CRV mudelit. Jätkusuutlikkust silmas pidades vastavad kõik kolm monitori ülemaailmsetele keskkonnastandarditele, on valmistatud 85% polümeraasi ahelreaktsiooniga plastist ja paberpakendites, mis tagavad lihtsa ringlussevõtu. 

Uskumatult võimsad ärilahendused

ASUS ExpertBook B9 OLED (B9403CVA): ülikerge, kompromissitu jõudlus ärijuhtidele

ASUS ExpertBook B9 OLED (B9403CVA) on esimene täismetallist sülearvuti, mis kasutab keskkonnateadlikku tootmistehnoloogiat. See keskkonnasõbralik tootmisprotsess aitab tootmismaterjale vähendada kuni 29% ja lühendab tootmisaega kuni 75%, et maksimeerida energiatõhusust. Tulemuseks on tugevam valmistoode, mis on loodud vähemate ressursside abil, minimeerides süsinikdioksiidi heitkoguseid. 

See sülearvuti saab oma võimsuse 13th Gen Intel CPU-st, mis toetab Intel vPro® platvormi, sellel on täiendatud 2,8K ekraan 90% ekraani ja korpuse suhtega, nutikas jahutussüsteem, mis koosneb kahest ventilaatori müra vähendavast nutika tolmu eemaldamisega ventilaatorist, täiustatud FHD IR-kaamera eraldusvõime ja mis saab kasu puuteplaadist, mis on 26,8% suurem kui eelmine põlvkond.

Mitmetest täiustutest hoolimata on see endiselt üks kergemaid 14-tolliseid ärisülearvuteid maailmas, kergem kui enamik teisi 13-tolliseid sülearvutid. 16:10 OLED-ekraan pakub erksaid ja täpseid värve, suurema visuaalse tööruumiga, mis on täiuslik andmeanalüüsi ja turuteabe ülesannete haldamiseks. Ülikergest magneesiumi-liitiumisulamist valmistatud toode on Ameerika Ühendriikide sõjaväe tasemel testitud vastupidavusega ning kergem, tugevam ja kaasaskantavam.

ExpertBook B9 OLED pakub ka ülimat turvalisust ja privaatsust, sealhulgas NFC-sisselogimist, näoga sisselogimist, Kensingtoni lukupesa, füüsilist veebikaamera katet ja sõrmejäljeandurit. Lisafunktsioonide hulka kuulub kaanel olev oleku LED, mis helendab automaatselt, kui kasutaja on hõivatud.

Asus ExpertWidget võimaldab kohandatud kiirklahve tootlikkuse suurendamiseks ja asus NumberPad võimaldab kiiret andmete sisestamist. Täielik I/O-portide valik hõlmab Thunderbolt 4 USB-C-d, USB 3.2 Gen 2 porti, HDMI-d, kombineeritud audiopesa ja LAN-i. Äärmiselt kaasaskantav, võimas ja vastupidav ExpertBook B9403 on ideaalne seade igapäevaseks tööks ja sagedasteks ärireisideks.

2023. aastal on kõik ExpertBooki seeria tooted EPEAT Gold verifitseeritud ja ületavad ENERGY STARI standardeid, mis vastavad ASUSE pingutustele ringmajanduse edendamisel. Seda võimaldab keskkonnasõbralike materjalide kasutamine ja energiatõhususe tagamine kogu tootevalikus.

ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip (CX3401FBA): suurem mitmekülgsus erakordsete mängukogemuste jaoks 

ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip (CX3401FBA) ühendab uskumatult realistlikud visuaalid ja erakordse jõudluse, et pakkuda võrreldamatuid pilvemängude kogemusi ning pidevat tootlikkust liikvel olles. See tähelepanuväärne seade pakub kaasahaaravat mängukogemust, sellel on 16:10, 144 Hz WUXGA ekraan 83% ekraani ja korpuse suhtega ning täispikkuses 360° ErgoLift hing, viirastustevastane klaviatuur nelja tsooni RGB valgustusega ja ülikiire WiFi 6E tehnoloogia.

ASUS Chromebook Vibe CX34 Flipil on vastupidav raam ja omanäoline Pearl White’i viimistlus, mis sisaldab eksklusiivseid oranži aktsendiga WASD-klahvikatteid, mis lisavad elegantsi. Integreeritud Harman Kardoni sertifitseeritud ruumiline heli lisab kaasahaaravat kogemust ja MIL-STD 810H Ameerika Ühendriikide sõjalise taseme standardite kohane katsetamine tagab vastupidavuse. 

Kuni 12th Gen Intel Core i7 protsessori ja 16 GB mälu toel pakub ASUS Chromebook Vibe CX34 Flip jõudlust ja reageerimisvõimet, et anda kasutajatele parimad võimalused pilvemängudeks, tööks ja kõigeks muuks.

Pilvemänguplatvormide, Google Workspace’i rakenduste ja muude Google Play tootlikkusega seotud rakenduste kaudu pääsete hõlpsasti ligi rohkem kui 1400 mängule,  et projekte teostada või liikvel olles meelelahutust nautida, kasutades mahukat PCI Express® SSD-d, mis võimaldab kiiret salvestusruumi. Sülearvuti töötab ühe laadimisega kuni 10 tundi, olles valmis tööks või mängus kogu päeva jooksul – isegi liikvel olles.

ASUS ExpertWiFi EBM68: teie ettevõtte WiFi-ekspert on käeulatuses

ASUS ExpertWiFi EBM68 on kiire, kõrge turvalisusega kolme sagedusribaga WiFi 6 ruuter, mis pakub väikeste ja keskmise suurusega ärivõrkude jaoks terviklahendust. Minimalistliku ja professionaalse esteetikaga ExpertWiFi EBM68 sobib ideaalselt kaasaegsesse töökeskkonda. Selle saab hõlpsasti seinale kinnitada – või jätta vabalt seisma, et näidata selle puhast, valget viimistlust.

Ülikiire kolme sagedusribaga WiFi 6 tehnoloogia suurendab kiirust kuni 7800 Mbit/s, pakkudes 160 MHz kanaleid 5 GHz sagedusalas parema tõhususe ja läbilaskevõime tagamiseks. See on ka väga paindlik ja turvaline, võimaldades kuni viiel erineval SSID-l eraldada ja prioriseerida seadmeid erinevate äristsenaariumide jaoks tänu omaenda määratud võrgutarkvara funktsioonile. Külaliste portaalid on ka kohandatavad, võimaldades ettevõtetel rakendada oma kaubamärki ja malle.

ExpertWiFi EBM68 on loodud pakkuma suurepärast katvust, toetades kuni 12 võrgusõlme ühendust kasvavate ärivõrkude jaoks – ja sellel on ka ASUS AiMeshi funktsioonid, mis on sisse ehitatud hõlpsaks kasutuselevõtuks. Pakkumisel on ka ettevõtte tasemel võrguturvalisus, mis hõlmab ASUS AirProtection Pro tasuta tellimust turvalisema ja kaitstuma ärikeskkonna Wi-Fi loomiseks. See võimaldab ka lihtsat haldamist, pakkudes kõik-ühes ASUS Routeri rakendust, mis pakub lihtsat seadistust ja vaevata võrgu haldamist.

ASUS ExpertCenter PN64-E1 ja ExpertCenter PN42: minimaalne suurus, maksimaalne võimsus

ASUS ExpertCenter PN64-E1: maksimaalse jõudlusega miniarvuti

2023. aasta avalöögiks toob ASUS turule kaks uut ASUS Mini personaalarvutite mudelit. Püüame alati saavutada nii ilu kui funktsionaalsust ja uusimad ASUS Mini arvutid on täis põnevaid uuendusi – ja need on loodud kestma. Kõikumatu kvaliteedi ja töökindluse tagamiseks tehakse igale seadmele põhjalikud katsed. Samuti on need värskenduste võimaldamiseks hõlpsasti demonteeritavad, aidates kaasa nii toodete pikemale elutsüklile kui ka pikaajalisele jätkusuutlikkusele.

ASUS ExpertCenter PN64-E1 on hea valik neile, kes otsivad kompaktset arvutusvõimsust. Selle jõuallikaks on uusim Intel Core’i mobiilne protsessor, kahe kanaliga DDR5-mälu, ülikiire WiFi 6E ja PCIe 4.0 x4 SSD, mis muudab ka kõige nõudlikumad ülesanded kergeks. Lisaks seitsmele USB-pordile saab ASUS ExpertCenter PN64-E1 täiendada kuni kolme mäluseadmega ja see toetab kuni nelja 4K-ekraani multitegumtöö tegemiseks – ideaalne neile, kes soovivad luua videoseina. Loomulikult on see pakitud üllatavalt väikesesse vähem, kui üheliitrisesse raami.

ASUS ExpertCenter PN42: kompaktne ja vaikne igapäevaseks kasutamiseks

Vastutustundlikult ringlussevõetud plastist valmistatud ASUS ExpertCenter PN42 raamil on tõhusaks soojuse hajutamiseks kõikidel külgedel liistud, mis võimaldavad sellel ventilaatorita arvutil peaaegu hääletult töötada. Elegantne Lunar Rock Black toon annab ASUS ExpertCenter PN42 PC-le ainulaadse väljanägemise, mis sobib ideaalselt koju või kontorisse. ASUS ExpertCenter PN42 saab oma võimsuse uusimast Intel N-seeria protsessorist, mis annab sellele jõudu igapäevaste rakenduste hõlpsaks käsitsemiseks, ja sellel on kuni seitse USB-porti, mis võimaldavad ühendada mitu seadet ja tarvikut.

ASUS Chromebox 5: lihtne, kiire ja turvaline

Uus ASUS Chromebox 5 pakub suurepärast jõudlust tagasihoidliku kaasaegse disainiga. Sellel on õhuke raam, mis on varustatud tõhusa soojuslahendusega, mis tagab töökindla töö ja mugava juhtmeta laadimise. Automaatsed süsteemivärskendused, hästi korraldatud I/O-pordid ja VESA-kinnitusega tugi muudavad selle ideaalseks kodu, kontori või kooli jaoks.

ASUS Chromebox 5 saab oma võimsuse 12th Gen Intel Core’i protsessorist ja sellel on Intel WiFi 6E AX211 erakordseks traadita ühenduse jõudluseks. Sellel on isegi sisseehitatud 15 W juhtmevaba laadija, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti toetatud seadmeid laadida, asetades need lihtsalt Chromebox 5 ülemisele kaanele.

Google Play Android-rakenduste täieliku toega Chromebox 5 annab kasutajatele võimaluse jooksutada oma lemmikmobiilirakendusi mini-PC toel. See on varustatud ka mitmekülgse Thunderbolt 4 pordiga, mis tagab kiire andmeedastuse, toite ja ühendused väliste ekraanidega. Peale selle toetab seade kuni nelja 4K-ekraani, mis tagavad suurepäraselt teravad visuaalid ja võimsa tootlikkuse. Kompaktset raami saab toetada küljele, asetada lapiti või paigaldada VESA-toele vertikaalselt. Sedasi saab kasutada Chromebox 5 mitmesuguste stsenaariumidega ja erinevates keskkondades.

ASUS TUF sülearvutid, ülim mängukogemus

ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition (FA617): mehhaniseeritud vastupidavus, liitlaste eelis

ASUS TUF Gaming A16 Advantage Edition (FA617) on AMD-baasil jõujaam, mis on mõeldud neile, kes tahavad lihtsalt voogedastada ja mängida uusimaid mänge. Sellel on uusim Ryzen 9 Zen 4 CPU, kuni Radeon RDNA3 GPU ja AMD Smart Access graafika. Tänu peenematele raamidele, 90% ekraani ja korpuse suhtele ja kuni QHD 240 Hz värskendussagedusega paneelile võimaldab see mängijatel sügavamale oma lemmiksisusse sukelduda. Sellel on ka 84 labaga Arc Flow ventilaatorid ja kuni seitse soojustoru ning neli väljalaskeava, mis soojust tõhusalt süsteemist välja suunavad.

A16 Advantage Edition pakub ka järgmise põlvkonna riistvara tuge koos® USB4, kuni 2 TB PCIe 4.0 x4 salvestusruumi ja DDR5 4800 MHz muutmäluga. Kõik muutmälu ja salvestusseadmete pesad on täielikult ligipääsetavad. ROG uus sõjaväest inspireeritud Sandstormi värv, suur 90 Wh aku ja USB-C Power Delivery tugi on kõik ehitatud otse sellesse vastupidavasse raami. Dolby Atmose tugi tagab, et mängijad saavad heliribadest ja muusikast maksimaalse ning kahesuunaline AI mürasummutus tagab selge kommunikatsiooni igas stsenaariumis.

ASUS TUF Gaming F15/17 ja A15/17 (FX507/707 ja FA507/707): Võimas ja vastupidav

Asus TUF Gaming F15/17 ja A15/17 puhul saate sukelduda otse tegevusse. F15/17-l on kuni Intel Core i9-13900H protsessor ja TUF Gaming A15/17-l on AMD Ryzen 9 Zen 4 protsessor, et mängijad saaksid hõlpsasti voogesitada ja kasutada multitegumtööd. Mängugraafika on siidiselt sile uusima GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessoriga, mis pakub usaldusväärselt kõrgeid kaadrisagedusi paljudes kaasaegsetes mängudes isegi 1440p juures. Olemas on ka spetsiaalne MUX-lüliti ja NVIDIA Advanced Optimus. Tehisintellektil põhineva tehnoloogiaga, nagu DLSS, töötavad toetatud mängud veelgi kiirema kaadrisagedusega.

Kasutajad saavad kasutada GeForce RTX 40 Seriesi sülearvuti graafikaprotsessori täielikku mängutõhusust spetsiaalse MUX-lülitiga. Kui mänguteek saab täis, muudab tühi M.2 NVMe PCIe Gen 4×4 SSD pesa salvestusmahu lisamise kergeks.

2023. aasta uuendusena on kõigil neljal mudelil nüüd MUX-lüliti koos NVIDIA Advanced Optimusega, mis tagab järgmise taseme jõudluse. MUX-lüliti võimaldab sülearvutil mängides integreeritud graafikast mööda minna, suurendades jõudlust ja vähendades latentsusaega ning NVIDIA Advanced Optimuse lisamine võimaldab sellel protsessil automaatselt toimuda, andes mängijatele suurema jõudluse, ilma et oleks vaja vajutada ühtki nuppu.

Suure jõudlusega riistvara nõuab suurepärast jahutust. Jahutussüsteemi osaks on kaks Arc Flow 84 labaga ventilaatorit, mille terad painduvad turbulentsi vähendamiseks vaid 0,1 mm allapoole. Need ventilaatorid pakuvad kuni 13% rohkem õhuvoolu kui nende eelkäijad ja on vaiksemad kui eelmise aasta disain. Samuti pakuvad nad juurdepääsu kõrgematele graafikaprotsessori võimsuse eesmärkidele, et saavutada veelgi suurem jõudlus. Muljetavaldava jahutuskonstruktsiooniga TUF Gamingu tooteseeria annab mängijatele 2023. aastal kindlasti kõik eelised.

Saadavus ja hinnad

Lisateabe saamiseks pöörduge kohaliku ASUSE esindaja poole.

Siit leiad ASUS CES 2023 sündmused.

Siit leiad ASUSe pressiruumi.

Siin on ASUSe ülemaailmne Facebook ja siin ASUSe ülemaailmne Twitter.

Ettevõttest ASUS

ASUS on ülemaailmne tehnoloogialiider, kes pakub maailma kõige uuenduslikumaid ja intuitiivsemaid seadmeid, komponente ja lahendusi, et pakkuda uskumatuid kogemusi, mis parandavad inimeste elu kõikjal.

Oma 5000 ettevõttesisese teadus- ja arendustegevuse eksperdist koosneva meeskonnaga on ASUS ülemaailmselt tuntud tänaste tehnoloogiate pideva ümberkujundamise poolest homseks ning meie meeskond saab iga päev rohkem kui 11 auhinda kvaliteedi, uuenduste ja disaini eest ning on hinnatud Fortune’i maailma kõige imetletumate ettevõtete hulka.

Logo

Description automatically generated

FORTUNE ja FORTUNE’i maailma kõige imetletumad ettevõtted on ettevõtte FORTUNE Media IP Limited registreeritud kaubamärgid ja neid kasutatakse litsentsi alusel

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.