Sisuturundus

ASUS ProArt Studiobook Pro 16 OLED sülearvutil on kõik mida üks loovhing tahta võiks

Professionaalse kasutaja jaoks on oluline, et tema töövahend saaks hakkama kõigi ülesannetega igas olukorras. Samamoodi soovivad loomeinimesed, et nende töövahendiks olev arvuti suudaks täpselt kuvada värvitoone ning olla mahukate failide töötlemisel kiire ja efektiivne.

Just selle jaoks ongi loodud ASUS-e ProArt seeria Studiobook Pro 16 OLED mudel. Lisaks sellele on antud mudelid aga ka muid nippe, mis kasutaja elu veelgi lihtsamaks muudavad.

Sensatsiooniline ekraan

Studiobook Pro 16 OLED puhul on, nagu nimigi ütleb, kasutatud OLED tehnoloogial põhinevat ekraani. Kuid mitte lihtsalt tavalist – tegu on maailma esimese 4K resolutsiooniga HDR võimekusega 16 tollise paneeliga, mis suudab DCI-P3 värvigammat kuvada 100 protsendi ulatuses. See teeb ka väga nõudlike fotograafide ning muu visuaalse sisuga töötavate professionaalide töö oluliselt täpsemaks.

Lisaks sellele on Studiobook Pro 16 OLED ekraan väga hea maksimaalse heledustasemega ning võimaldab ka erksates oludes ekraani olevat realistlikult kujutada. Muidugi mängivad OLED tehnoloogia kasuks ka muud omadused. Tänu sellele on tumedad toonid sügavmustad nii nagu nad olema peaksid ning võrreldes tavaliste LCD kuvaritega jõuab kasutaja silmadeni kuni 70 protsenti vähem sinist valgust, mis võib olla neile kahjulikult mõjuda.

Unikaalne juhtnupp aitab sul olla veelgi loovam

Studibook Pro 16 OLED sülearvuti muudab eriliseks selle unikaalne juhtnupp. Klaviatuuri ning puutepaneeli vahel olev multifunktsionaalne ketas aitab sul oma loomingulisi ülesandeid veelgi kergema vaevaga lahendada kui oled selle kasutamise käppa saanud.

Lisaks lihtsatele ülesannetele nagu heli või heleduse muutmine võimaldab see hõlbustada töö tegemist ka Adobe’i rakendustes After Effect, Photoshop, Premier Pro ja Lightroom Classic. ASUS näeb kõvasti vaeva, et juhtnupu toega rakenduste hulka veelgi suurendada ning selle võimalusi avardada.

Läbimõeldud puuteplaadi nuppude asetus annab aga kasutaja kätesse kolm eraldi nuppu, mis on eriti kasulik 3D rakendustes, kus keerukaid klahvikombinatsioone kergesti asendada saab. Lisafunktsioonide kasutamist on aga klaviatuuril spetsiaalne klahv, mida oma soovi järgi seadistada saab. Samuti lisab mugavust ka täissuuruses numbrite klahvistik.

Võimsuse pärast ei pea muretsema

Videote töötlemine ja 3D-renderamine võivad olla väga ressursinõudlikud ning mahukad tegevused, millega iga arvuti hakkama ei saa. Just seepärast on ASUS võtnud Studiobook Pro 16 OLED juures kasutusele serveritele ja tööjaamadele mõeldud Xeon W-11955M kiibistiku. 8-tuumaline protsessor tagab ka keerukate ülesannete puhul piisava jõudluse ning tagab, et iga ülesanne saaks eeskujulikult tehtud.

Võimsale kiibile lisaks on kasutusel NVIDIA RTX A5000 seeria võimas graafikaart, mis muudab keerukate 3D mudelitega töötamise mänglevaks ja nauditavaks.

Muidugi on oluline selliste protsesside käigus tagada ka arvuti piisav jahutus. Selleks on kasutusele võetud IceCool Pro tehnoloogia, mis aitab arvuti hoida piisavalt jahedana ning tagab ka vaikuse. Spetsiaalse juhtprogrammi abil on võimalik ise ka jahutusventilaatorite tööd juhtida.

Stiilne välimus ja praktilised omadused

Arvuti on saadaval tumehalli mati viimistlusega metallkorpuses, mis õhkab stiili ja minimalistlikust. Kogu kest on kaetud spetsiaalse nanotehnoloogial põhineva kihiga, mis aitab sõrmejälgede teket vältida ning on lisaks sellele ka vetthülgavate omadustega.

Koostöös Harman Kardoniga loodud kõlarikomplektile saad aga nautida läbimõeldud helipilti ning tunnetada igat detaili, olgu muusika milline tahes. Spetsiaalne nelja mikrofoniga ning tehisintellektiga muudavad aga sissetuleva ja väljamineva heli kristallselgeks, mis muudab konverentskõnede pidamise lausa naudinguks.

ASUS on mõelnud ka selle peale, et oleks võimalik ühendada vastavalt soovile erinevaid väliseid seadmeid ning lisanud arvutile selle jaoks kõikvõimalikke porte. Näiteks saab ühendada väliseid ekraane HDMI 2.1 standardile vastava ühenduse kaudu, mis võimaldab kasutada 8K resolutsiooni ning 120 hertsise värskendussagedusega lisaekraane.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.