Sisuturundus

ASUS ROG Zephyrus M16: ideaalne arvuti sisuloomiseks

ASUS-e ROG seeria sülearvutit pole kõik ainult mänguritele mõeldud. Ehe näide sellest on Zephyrus M16, mis sobib ideaalselt sisuloojatele, kuid kannab endas siiski ROG-i seeria arvutitele omast DNA-d.  

Kompaktne korpus

Välimuselt on Zephyus M16 tagasihoidlik kuid stiilne. Selle parim näide on arvutikaas, kuhu on tehtud 8279 ülitäpset süvendit, mille alt kumab läbi spetsiaalne värviline kile, et tekitada põnev värvidemäng.

 Suurt rõhku on pööratud kompaktsusele, mida tõestab ka fakt, et 16-tolline ekraani on ära mahutatud keskmise 15-tollise arvuti korpusesse. Lisaks sellele on ekraaniservad tehtud üliõhukesed, mis võimaldab 94 protsendilist ekraani ja raami suhet.

Seestpoolt on klaviatuuri ümbritsev osa kaetud spetsiaalse pehme kihiga, mis aitab vältida sõrmejälgede teket ning hoiab arvuti alati väärilise välimusega.

Esmaklassiline ekraan

Proffessionaale ja sisuloome spetsialiste silmas pidades on ASUS Zephyrus M16 puhul erilist tähelepanu pööranud just sülearvuti ekraanile.

16-tolline peegeldusvastane paneel võimaldab 165 hertsist kaadrisagedust, mis on ideaalne videotöötluseks ning mänguritele, muutes pildi eriti sujuvaks. Viimasele lisab kvaliteeti ka Dolby Vision tehnoloogia, mis aitab ekraanipildi muuta veelgi sujuvamaks, eredamaks ning rikkalikumaks.

Vajalikud ühendused igaks tööülesandeks

Tänapäeva arvutite üks tähtsamaid omadusi on internetiühendus. Üle õhu kasutamiseks on Zephyr M16 arvutil olemas Wifi 6 uusim tehnoloogia, mis võimaldab ülikiiret andmete liigutamist ning stabiilsemat ühendust.

Thunderbolt 4 võimekus annab aga võimaluse ühendada kõikvõimalikke väliseid seadmeid ning kasutada ära nende maksimaalset ühendusvõimsust. Näiteks saad murevabalt arvuti info kuvada 8K resolutsiooniga ekraanile või laadida arvutit ülikiirelt välise akupanga kaudu.

Ülim heli

Sülearvutite helivõimekust ei tasu alahinnata, eriti kui see on osa sinu igapäevasest tööst. Just seda silmas pidades ja sooviga pakkuda kasutajatele maksimaalset helivõimekust, on Zephyrus M16 arvutisse paigaldatud kuus kõlarit ning kaks subwooferit.

Viimased on mõeldud tõhusaks madalate helide esitamiseks ning aitavad luua sügavamat helipilti. Need on varustatud spetsiaalse tehnoloogiaga, mis aitab minimeerida arvuti kopruse värinaid kompaktses arvutikorpuses ning võimaldab murevaba kasutuse.

Kõlarisüsteem on aga tehtud selliselt, et lisaks ekraani poolt tulevale helile püütakse ka tagant tulevaid helisid ning saavutatakse seeläbi kvaliteetsem mürasummutus.

Võimekus igas olukorras

Zephyrus M16 tagab parima tasakaalu nõudlikke ja igapäevaste toimingute vahel. Selle jaoks on arvutis olemas uusim Inteli 11. põlvkonna protsessor koos NVIDIA GeForxe RTX 30-seeria graafikaardiga. Võrreldes eelmise põlvkonna Inteli protsessoriga on jõudluse kasv olnud muljetavaldavad 30 ja enam protsenti.

Mäluruumi leiab arvutilt kuni 2 TB ning muutmälu jaoks on sisseehitatud kuni 16 GB ruumi, mida saab aga laiendada kuni 48 GB-ni.

Selleks, et tagada maksimaalne jahutus igas olukorras, on ASUS spetsiaalse mudelipõhise jahutussüsteemi välja töötanud. Kvaliteetse termopasta koos isepuhastuva süsteemi ja Arc Flow ventilaatoritega aitavad läbi lasta maksimaalsel hulgal õhku ning samal ajal vähendada õhuturbulentse.  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.