ASUS ROG Zephyrus S17 GX703 seob võimsa sisu stiilse välimusega

ROG Zephyrus seeria sülearvutid on alati lisaks võimsale sisule silma paistnud uuenduslike omadustega. Ka uus Zephyrus S17 GX703 mudel pole selles osas erand. Mis uut mudel pakub?

Ainulaadne kujundus

Suurimat uuendust ei pea kaugelt otsima, see hakkab kohe silma. Nimelt on ASUS GX703 arvutil kasutanud revolutsioonilist klaviatuuri lahendust ning paigutanud selle nurga alla. Iga kord kui avad arvuti kaane, liigub klaviatuuri osa 5 kraadi võrra üles.

Sellel on kaks head külge. Esiteks on trükkimine nii mugavam ja kätele vähem koormav. Teiseks aga aitab see kaasa arvuti efektiivsemale jahutusele ning vähendab puuteplaadi ja alumise osa ülekuumenemist.

Disain on arvutil samuti stiilselt minimalistlik ning õhuke. Kõigest 9,9 mm õhuke korpus on vastupidav, sest kasutatud on üleni metallist raami ning alumiinium-magneesiumi sulamist korpust. Laseriga lõigatud servad ning spetsiaalselt kujundatud kaas lisavad välimusele luksust.

Tippklassi jõudlus

Välimus pole ROG Zephyrus S17 GX703 mudeli puhul ainus omadus, millele on panustatud. Heale välimusele lisaks on vaja sama head sisu suurepärase sülearvuti tervikuks sidumisel.

GX703 seest leiab Inteli 11. põlvkonna i9 protsessori, mis kombinatsioonis Nvidia GeForce RTX 3080 graafikakiirendiga annab kasutaja kätesse ülimalt võimeka sülearvuti.

Lisaks sellele kasutatakse arvutis ka Nvidia Advanced Optimus tehnoloogiat, mis oskab vastavalt kasutusele valida kõige optimaalsema ekraanijõudluse. Nii saab kasutaja vajadusel võtta arvuti ekraanist maksimumi, kui seda aga vaja pole, säästab süsteem akut ning pikendab arvuti kasutamise perioodi.

Võimsat sisu toetab sama võimas aku. 90Wh mahutavus tagab piisava kasutusaja iga tegevuse jaoks ning kui ongi akut vaja laadida siis tänu kiirlaadimisele saab 50% täituvuse kätte kõigest poole tunniga.

Unikaalne klaviatuur

Juba mainitud kallutatud klaviatuuri asendile lisaks on ASUS kõvasti vaeva näinud ka klahvide kallal. Ülima mugavuse ja täpsuse jaoks on kasutatud mehhaanilisi klahve, millel on kõigest 0,2ms samm. See tagab pea kohese reageeringu.

Piisavalt suur korpus võimaldab kasutada täissuuruses klaviatuuri ning asetada klahvid üksteisest parajale kaugusele. Aura Sync valgustussüsteemiga saab aga igale klahvile oma tooni valida või kasutada eelseadistatud klahvivalgustuse valikuid.

Klaviatuuri ülaosast leiab ka ülimalt mugava keritava Multiwheel nupu. Selle abil saab näiteks heli muuta, taustavalgustust reguleerida ning muid toimingud kiirelt teha.

Võimas ekraan

17 tolline ekraan on GX703 saadaval kahes variandis – WQHD ja 4K resolutsiooniga. Neist esimene võimaldab kuni 165 hertsist kaadrisagedust koos G-Sync ja Advanced Optimus süsteemiga ning teine 120 hertsist Adaptive-Sync tehnoloogiaga.

Mõlema variandi puhul on tagatud terav pilt, ülimalt täpne värvigamma ning 500 nitine heledustase. Tänu sujuvale ekraanitehnoloogiale on mängude mängimine lausa lust.

Ekraani pealt leiab aga võimeka ja täiustatud veebikaamera. 2DNR+3DNR tehnoloogia võimaldab vähendada pildimüra ning liikuvaid objekte teravamalt kuvada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.