Sisuturundus

ASUS TUF Dash F15: mänguriarvuti, mis ei aja eelarvet lõhki

Alati pole tarvidust kõige võimsama ja parema arvuti järele. Neile, kes aeg-ajalt soovivad ka nõudlikke mänge mängida, kuid ei tee seda regulaarselt, sobib ASUS-e TUF Dash F15 seeria sülearvuti ideaalselt.

Välimuse osas pole järeleandmisi tehtud

TUF Dash F15 korpus on tehtud kvaliteetsest plastikust ning lisatugevuse jaoks on kaaneosa metallist. Ka sellel mudelil on äratuntav TUF seeria mängurarvutite kandiline kujundus, mis silma paistab, kuid on samal ajal kompaktne ning kerge.

Uus mudel on kõigest 19,9 mm paksune ning lausa 20 protsenti väiksem eelmistest mudelitest. Tänu sellele on ka kaal 10 protsenti väiksem ja võimaldab Dash F15 sülearvuti kerge vaevaga endaga igale poole kaasa võtta.

TUF seeria mudelid läbivad karmid MIL-STD-810H standardile vastavad testid, mis katsetavad arvuti kukkumiskindlust, mõju ekstreemsetele ilmaoludele ja kasutustingimustele. Seega pole Dash F15 puhul on vaja karta juhuslikke lööke ja kukkumisi.

Piisavalt võimsust mängimiseks ja tavakasutuseks

TUF Dash F15 arvutid on varustatud uusimate Inteli 11. seeria i5 ja i7 protsessoritega. Graafika jaoks on kasutusel võimas NVIDIA GeForce RTX 3070 protsessor koos Dynamic Boost 2.0 funktsiooniga, mis aitab töökindlalt kaadrisagedust tõsta.

Efektiivne viie toruga jahutussüsteem juhib kuuma õhu välja nelja ventilaatori kaudu. Tänu sellele ei teki ülekuumenemist ning kõik komponendid saavad oma tööd teha nii nagu ette nähtud. Isepuhastuv süsteem hoiab ära üleliigse tolmu tekke ning aitab süsteemi hoida maksimaalselt kiirena.

Sujuv ekraan ja palju lisasid

15,6 tolline IPS tehnoloogial põhinev ekraan on täpselt paras mängude mängimiseks ning mõnusalt suur kooli- ja tööalaste ülesannete tegemiseks. 240 hertsine ekraani värskendussagedus teeb mängukogemuse aga eriti sujuvaks.  

Klaviatuuri puhul on suurel määral rõhku pandud vaiksetele klahvilöökidele ning klahvide kõrgusele. Mänguritele mõeldes on klaviatuuri ülaserva lisatud ka neli kiirklahvi, mis . Nmängukogemust veelgi rikastada aitavad.

Selleks, et kõik tegevused tehtud saaksid, on kasutajatele antud mitmeid väliste seadmete ühendusvõimalusi. Olgu selleks väline ekraan või mäluseade, kõige peale on mõeldud. Olemas on nii tavaline USB kui ka USB-C ühendust, ekraani jaoks HDMI ja DisplayPort. Nii pole tarvis muretseda eraldi adapterite pärast, mis väliseid seadmeid ühendada aitavad.

Säti seadistusi nii nagu sulle meeldib

Oma käe järgi seadistamiseks on arvutist maksimumi võtmiseks pakub ASUS kasutajatele eraldi programmi Armoury Crate. Selle abil on võimalik sättida ja muuta kujunduselemente, mängude profiile luua ja heliseadeid muuta.

Samuti võimaldab see kasutajtel luua profiile erinevate rakenduste ja mängude jaoks, kus kõik eelnev on juba paika sätitud ning vajab ainult aktiveerimist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.