Sisuturundus

ASUS Vivobook Pro 14X ja 16X: lase oma loomingulisus uuele tasemele viia

Oma loomingulise väljendamisel on oluline valida õiged töövhandid, mis sul vajaliku töötulemuse aitavad saavutada. Digitaalse loomeprotsessi jaoks pole paremat abilist kui ASUS-e uued Vivobook Pro seeria sülearvutid.

OLED paneeliga tagad täpsuse kõige kõrgemal tasemel

ASUS paneb suurt rõhku oma OLED paneelidele ja nende esmaklassilistele omadustele. See aitab tagada parima tulemuse olles samal ajal ka värvide koha pealt ülimalt täpne.

Vivobook Pro 14X mudeli 2880×1800 piksliline resolutsioon koos 90 hertsise ekraanipaneeliga on ideaalne töövahend, sest tagab DCI-P3 värvigamma 100 protsendilise täpsuse. See tähendab, et kõik värvitoonid, mida kuvatakse, on sellised nagu päriselus. Nii saad ekraanil saavutada parima tulemuse.

Vivobook Pro 16X viib aga 16 tollise ekraaniga pikslitiheduse veelgi teravamaks ning võimaldab 4K resolutsiooni. Mõlema ekraani kuvasuhteks on 16:10, et saaksid võimalikult palju olulist infot korraga ekraanile mahutada.

Muidugi ei saa jätta mainimata, et ASUS-e OLED ekraanid aitavad sul paremaid tulemusi saavutada, sest nende kaudu jõuab silmadeni kuni 70 protsenti vähem kahjulikku sinist valgust, pilt on teravama hoolimata ekraani heledusest ning ekraani reaktsiooniaeg on kiirem kui tavalise ekraani sülearvutitel.

Vali mudel vastavalt oma vajadustele

Vivobook Pro seeria mudeleid on saadaval kahes suuruses, et saaksid oma vajadustele sobivama lahenduse leida. 14 ja 16 tollise ekraaniga mudelid on saadaval halli ja hõbedasena. Tagasihoidlikud värvitoonid aitavad sul olulisele keskenduda ning loomeprotsessist maksimumi võtta.

Aktsenti aitavad aga lisada eritoonis klahvid, mis samal ajal hõlbustavad ka klaviatuuril navigeerimist.

Olenemata valitud mudelist pole tarvis kaalu pärast muretseda. 1,45 kg kaaluv väiksem mudel ning 1,95 kg kaaluv 16 tolline mudel on mõlemad piisavalt kerged, et neid ilma muredeta igale poole kaasa võtta.

DialPad juhtketas aitab sul veelgi efektiivsem olla

ASUS on Vivobook Pro uutele mudelitele lisanud unikaalse juhtnupu, mis aitab veelgi efektiivsemalt oma tööd teha. Unikaalne virtuaalne juhtketas paikneb puutepaneeli sees ning muudab kokkusobivate programmide kasutamise veelgi lihtsamaks. Näiteks kui kasutad Adobe’i tarkvara, saad oluliselt kiiremini teatud toiminguid sellega teostada.

Jõudlus, mis saab kõigega hakkama

Vivobook Pro seeria mudelid on varustatud uusimate Inteli i5 ja i7 protsessoritega, mis aitavad kerge vaevaga etteantud ülesanded saavutada. Selleks, et tagada piisav jahutus on ASUS kasutusele võtnud topelt ventilaatoritega süsteemi. See aitab arvutil olla alati parimas vormis ning igal ajal maksimaalset võimsust pakkuda. Samuti on kasutajatel võimalik valida kolme erineva profiili vahel, et vastavalt käsil olevale tegevusele sobilik jahutustase leida.

Tugevus peitub detailides

Selleks, et kasutukogemust veelgi murevabamaks muuta, on ASUS lisanud kasutajale mitmeid lisavõimalusi. Nii saad näiteks videokõnede tegemisel nautida ASUS-e mürasummutamise tehnoloogiat, mis kõik taustahelid elimineerida aitab.

Samuti aitab turvariske vähendada spetsiaalne lülitit, mille abil saab kaamera kinni katta. Sisselogimise muudab aga turvalisemaks sõrmejäljelugeja.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.