Sisuturundus

ASUS ZenBook 14 viib puuteplaadi kogemuse uuele tasemele

ASUSe ZenBook 14 sülearvuti on mõeldud neile, kes peavad lugu innovatsioonist ning ihkavad uuenduslike funktsioone. 2019. aasta mudel on saanud mitmeid täiendusi, kuid suurimaks uuenduseks on puutepaneel, mida saab kasutada lisaekraanina.

Eriline puuteplaat

5,65-tolline ekraan, mis on peidetud puutepaneeli sisse, hõlbustab mitmete funktsioonide kasutamist ning võimaldab arvutit kasutada hoopis teistmoodi kui varem.

ScreenPad 2.0 nime kandev paneel laseb sul sülearvuti peaekraanilt erinevate rakenduste aknaid ümber tõsta. Näiteks saad soovi korral video vaatamist jätkata puutepaneelil, samal ajal suurel ekraanil mõne muu rakenduste avades.

ScreenPadile on võimalik kinnitada endale meelepäraseid rakendusi ning neid ekraanide vahel liigutada. Samuti võimaldab see käekirjas puutepaneelil teksti sisestada ning kuvada sinna numbriklahvistiku.

Eriti õhuke ja võimas

Nagu nimigi viitab, on ZenBooki ekraani suuruseks 14 tolli. Võrreldes aga eelmise mudeliga on uus lausa 13 protsenti väiksem ning eriti õhukeste ekraaniservadega. Ekraan põhineb NanoEdge tehnoloogial, mis tagab laia vaatenurga koos terava ja selge pildiga.

Mõeldud on ka ergonoomika peale ning sülearvuti korpus on kujundatud selliselt, et avatud asendis on klaviatuur veidi tõstetud ning ei koorma trükkimisel randmeid. Tänu tõstetud klaviatuuriosale on tagatud ka parem jahutus.

Arvuti pakub piisavalt võimsust kõigile kasutajatele. Siit leiab Inteli 8 põlvkonna protsessorid, mis on eelmisest põlvkonnast kuni kaks korda kiiremad. Lisaks ka mälumahtu vajadusel kuni 16 gigabaiti ning Nvidia graafikakiirendi.

Muretseda pole tarvis ka liideste pärast – olemas on nii vanema põlvkonna USB ühenduspordid kui USB-C port. Samuti saab ühendada seadmeid HDMI liidese kaudu ning MicroSD mälukaardi otse arvutisse sisestada.

Vastupidavuse tippklass

Selleks, et kasutaja muret vastupidavuse osas vähendada, on ZenBook 14 sülearvuti läbinud erinevaid katseid ekstreemsetes tingimustes ning vastab MIL-STD-810G standardi nõuetele.

Lisaks sellele on ASUSe enda laborites viidud läbi mitmeid katseid kõrgete ja madalate temperatuuridega, tehtud raputamise- ja kukkumisteste. Kõike selleks, et pakkuda kasutajatele tippkvaliteeti ning murevaba kasutust.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses