ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED: innovaatiline kahe ekraaniga sülearvuti

ASUS-e sülearvutite valiku muudab eriliseks see, et mitmed mudelid on saadaval OLED tehnoloogial põhinevate ekraanidega. Kuid lisaks sellele leiab nende valikust ka Duo seeria, millel lisaks klassikalisele OLED ekraanile lisaks veel teinegi. Innovaatiline lahendus võimaldab tavalise suurusega sülearvuti sisepinna lausa kolmveerandi ulatuses ekraanipinnaga katta.

Kaks ekraani ühe asemel

Zenbook Pro 14 Duo OLED põhiekraaniks on maailma esimene 14,5 tolline paneel, mis kasutab OLED tehnoloogiat. Tänu sellele kuvab see värve ülitäpselt ning on ideaalseks abimeheks kõigile neile, kelle töö või huvid on seotud foto- ja videotöötlusega.

14,5-tollise ekraan pakub teravat resolutsiooni 2880×1800 pikslitihedusega ning ekraani kuvasuhtega 16:10-le. Paneelil on olemas nii Dolby Vision sertifikaat kui ka võimekus kuvada DCI-P3 värvigammata 100 protsendilise täpsusega. Lisaks sellele pakub ekraan ka ülisujuvat 120 hertsist kasutuskogemust, 550 nitist tippheledust ning tänu puutetundlikkusele kasutada seda ka sõrmede abil.

Põhiekraanile lisaks leiab aga arvuti klaviatuuri ülemisest osast veel teisegi, lausa 12,7-tollise ekraani. ScreenPad Plus paneel pakub samas klassis teravat resolutsiooni (2880×864 pikslit), 120 hertsist värskendussagedust ning 500 nitist heledust. Kaetud on see aga peegeldusvastase kattega, et tööd igasugustes tingimustes hõlbustada ning samuti saab oma elu teha mugavamaks ASUS Pen 2.0 puutepliiatsi abil, mida lisaekraan toetab.

Muidugi ei saa mööda ka OLED tehnoloogia poolt pakutavatest eelistest, mida ka Zenbook Pro 14 Duo pakub. Nagu juba mainitud on tänu sellele värvide kuvamine oluliset täpsem, kuid lisaks sellele aitab OLED vältida ka kahjuliku sinise valguse teket, mis võib silmi kahjustada. OLED-i abil kuvatakse sügavmusta tooni nii nagu see on mõeldud ning ekraanipilt on selgem ja kirkam ka väga madala heleduse korral.

Enneolematu võimsus

Zenbook Pro 14 Duo OLED seest leiab uusima Inteli 12. põlvkonna i9 protsessori, mis koostöös NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti graafikakaardiga pakub piisavalt jõudlust ka väga nõudlike protsesside jaoks.

Mis veelgi olulisem – tänu sellele on Zenbook Pro 14 Duo OLED mudelile antud Intel Evo tähistus. Selle jaoks peab sülearvuti olema võimas, kerge ja hea aku vastupidavusega ning kõik need tingimused on ka Zenbook Pro 14 Duo OLED poolt täidetud.

Nõudliku protsessori lahutamatuks osaks on kindlasti ka sama võimekas jahutussüsteem, mis komponentide tööd õigel temperatuuril aitab hoida. Selle jaoks kasutab ASUS IceCool Plus nimelist tehnoloogiat, kus töös on kaks ülivaikset IceBlade ventilaatorit. Tänu uuenduslikule AAS Ultra tehnoloogiale on võimalik aga teise ekraani osa korpusest eemale liigutada ning tekitada veelgi rohkem ruumi jahutuseks.

Päästa oma loomingulisus valla

Kui klassikaliste sülearvutite puhul tuleb hakkama saada ühe ekraaniga, siis Zenbook Pro 14 Duo OLED pakub unikaalset võimalust tööprotsesse kahe ekraani vahel jagada. Lisaekraanile saad kuvada erinevaid rakendusi ja vajadusel neid kuvarite vahel liigutada.

Kujundusprogrammide puhul saad aga valikute lisamenüüd mugavalt teisele ekraanile tõsta ning põhiekraani kasulikku pinda nii oluliselt suurendada.

Maksimumi aitavad võtta 4 USB-C porti arvuti küljel, mille abil saad ühendada erinevaid lisaseadmeid nagu näiteks 4K resolutsiooniga lisa kuvari. Samuti on võimalik kasutada ülikiiret HDMI 2.1 porti ja mälukaardi saab otse arvutiga ühendada tänu SD Express 7.0 pesale.

Esmaklassiline kaamera

ASUS pakub Zenbook Pro 14 Duo OLED mudelile ka ülimalt kvaliteetset kaamerat. See kasutab ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) tehnoloogiat, mis muudab veebikaamera pildi maksimaalselt teravaks. Tehisintellekti abiga saad aga video tausta muuta hägusaks igas olukorras. Tänu ümbritsevat valgust jälgivale sensorile saad aga kindel olla, et arvuti pakub alati maksimaalselt heledust, olenemata olukorrast.

Zenbook Pro 14 Duo OLED on seega ülimalt võimekas abiline sinu loomingu järgmisele tasemele viimiseks. Ülimalt täpsed toonid, terav pilt ja võimas sisu aitavad sul eesmärgid saavutada igas olukorras. Kui soovid mudeli kohta veelgi rohkem teada saada, vaata lisainfot ASUS-e kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.