Sisuturundus

ASUS ZenBook Pro Duo sülearvuti kaks ekraani võimaldavad kasutajale unikaalset kogemust

Enamasti oleme me harjunud kasutama klassikalisi sülearvuteid, kus ekraaniosa on hingega ühendatud klaviatuuri ning puuteplaadiga. ASUS ZenBook seeria Pro Duo UX581 pakub aga kasutajale võimaluse sülearvutit hoopis uutmoodi kogeda, lisades sülearvutile veel teisegi ekraani.

Asuse värske mudel jätab esmapilgul küll klassikalise mulje, kuid kaane avades vaatab sealt vastu veidi teistmoodi ja esmapilgul ehk harjumatu kujundus. Nimelt on klaviatuur viidud alumisse serva ning selle asemel paigutatud ekraan. Puutepaneel on aga paigutatud klaviatuuri paremasse serva. Nii on maksimaalset võimalik ära kasutada kogu seadme kasulikku pinda.

Mida unikaalne ekraanide paigutus võimaldab?

Kui põhiekraan on 15,6-tolline ning suudab kuvada 4K resolutsioonis pilti, siis ka väiksem ScreenPad Plus lisaekraan ei jää suuruselt palju alla – 14-tolline ekraan mahub kenasti klaviatuuri peale ära. Lisaks sellele on ka väiksem ekraan 4K resolutsiooniga.

Headele näitajatele lisaks pakub ZenBook Pro Duo ka mitmeid võimalusi, mida tavaekraaniga arvutil pole võimalik kasutada. Alumisele ekraanile saab korraga näiteks avada kuni kolm erinevat rakendust kõrvuti ning kiirelt nende asukohti põhiekraanil lahtioleva programmiga vahetada.

Lisaks sellele oskavad mõlemad ekraanid ka neil olevat pilti jagada, nii saab oluliselt rohkem infot korraga kasutajale kuvada.

Ka puuteplaadil on omad nipid varuks. Neile, kes eelistavad eraldi numbriklahve klaviatuuril, saavad kasutada ZenBook Pro Duo funktsiooni, mis kuvab selle otse puuteplaadile. Kusjuures hiire juhtimiseks on võimalik seda ka klahvide režiimis edasi kasutada.

Kas lihtsalt ilus välimus?

Aga arvuti efektne välimus ja unikaalsed lisafunktsioonid pole ainuke põhjus, miks selle soetamist kaaluda võiks. ZenBook Pro Duo seest leiab olenevalt konfiguratsioonist Intel Core i7 ja i9 kaheksatuumalised protsessorid ning Nvidia GeForce RTX 2060 graafikakaardi.

Muutmälu suuruseks on 8-32 gigabaiti ning mälumahu suuruseks 256 GB kuni 1 TB. Piisavalt leiab arvutilt ka porte erinevate lisaseadmete ühendamiseks.

ASUS ZenBook Pro Duo UX581 sobib tänu oma erilisele ekraanide lahendusele hästi loomeinimestele, kel korraga kasutusel mitu erinevat programmi või lihtsalt kasutajatele, kes peavad lugu innovatsioonist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.