ESTO konto võimaldab muuta ostud tulusamaks

Viimastel aastatel on lisaks erinevatele laenu- ja finantseerimisvõimalustele väga populaarseks muutunud ka krediidikonto omamine. Krediidikonto populaarsuse taga on eelkõige võimalus seal olevat raha osade kaupa kasutada ning teha tagasimakseid vaid kasutatud osa eest.

Vaatame lähemalt, kuidas saab Balti riikides tegutsev finantsteenuste pakkuja ESTO lihtsustada krediidikonto avamist ja aidata teil oma kulutusi paremini planeerida ning vajaminevat lisaraha kasutada.

Mis on ESTO krediidikonto?

ESTO krediidikonto eeliseks teiste laenuteenuste ees on see, et laenuvõtjale luuakse virtuaalne krediidilimiit, millelt saab teha makseid isiklikule pangakontole just siis, kui seda vajate. 

Krediidikonto on justkui segu kolmest juba varem tuntud finantsteenusest:

  • väikelaenust, sest tingimused on sarnased,
  • krediitkaardist, sest konto töötab krediitkaardi põhimõtete järgi,
  • järelmaksuga ostust, sest lepingus märgitud intressi- ja laenumakseid tuleb tasuda, vaid vastavalt sinu kasutatud summale.

Kuidas ESTO krediidikonto toimib? 

ESTO krediidikonto suurimaks eeliseks on see, et selle saab mugavalt tasuta avada. See tagab juurdepääsu koheselt saada olevale igakuisele krediidilimiidile. 

Krediidikonto tegijale avatakse krediidilimiit, mis sõltub taotleja sissetulekust ja krediidiajaloost. Avatud krediidilimiiti saab kasutada igal ajal ja nii mitmes osas kui vaja. Intressi tuleb aga maksta ainult juba kasutatud osa eest.

Näiteks kui krediidipakkuja annab sulle krediidikonto jaoks kokku 2000 eurot, kuid kasutad sellest vaid 1000 eurot, siis tehakse tagasimakseid ja intressimakseid vaid väljavõetud summalt. Kui kasutate kontolt täiendavalt 500 eurot, suureneb teie igakuise tagasimakse suurus vastavalt sellele. 

Millised on ESTO krediidikonto eelised?

ESTO krediidikonto erineb teistest eelkõige selle poolest, et ESTO on omaette ökosüsteem, mis koondab erinevaid makselahendusi ja pakkumisi.

Näiteks avatud krediidilimiiti, partnerite sooduspakkumisi, mitmete osamaksete tasumisi, kui oled kasutanud ESTO teisi makselahendusi – need on kombineeritud ja seda kõike saab hallata ühes kohas – läbi ESTO.

25 000 igapäevast kasutajat

Ustaali sõnul ulatub ainuüksi ESTO krediidikonto igapäevaste kasutajate arv Eestis üle 25 000 kliendi ja see arv kasvab pidevalt, iga kuu.

Krediidilimiidid on personaalsed, ehk arvutatakse isikliku maksevõime alusel, kuid keskmised kasutuslimiidid jäävad 2000-4000 euro vahele.

Jälgi ESTO partnerite sooduspakkumisi

ESTO kontot kasutades saab sageli osta palju tooteid soodsamalt, kuna teenusepakkujatel on erinevad püsikliendiprogrammid. Suureks abiks on näiteks hooajalised allahindlused või läbi ESTO partnerite eripakkumised. Boonuseks on see, et sa ei pea kogu raha võlausaldajale kohe tagasi maksma.

ESTO pakub täna Baltikumi suurimat valikut erinevaid makselahendusi. Ettevõtte partnerite võrgustikku kuulub Baltikumis üle 2000 koostööpartneri ja üle 200 000 lõppkasutaja.

Ustaali sõnul tegutseb Balti riikides mitmeid suuri ja tunnustatud ettevõtteid, kes teevad ESTO makselahenduste kasutajatele eripakkumisi. Näiteks on kuuluvad suurimate partnerite hulka Valge Klaar, Goldtime, Bigbox, Elkor, Expert, Shoppa.ee, Rademar, Sportland, Tradehouse, Home4you, Sotka, Asko, iDeal, Weekendshoes jne.

ESTO on Eesti juurtega finantsteenuste ettevõte, mis sai alguse 2017. aastal. Bränd sündis vajadusest uue põlvkonna makselahenduste järele, mis sobiksid nii lõpptarbijale kui ka müüjale.

* Finantsteenuse pakkuja on ESTO AS. ESTO AS krediidikonto kulukuse määr on 48.63% aastas järgmistel näidistingimustel: krediidilimiit 800 EUR, fikseerimata esialgne (maksimaalne) intressimäär 39.90%, lepingutasu 0 EUR, igakuine haldustasu 0 EUR, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 1071.39 EUR eeldusel, et krediit võetakse kasutusse viivitamata täies mahus ja tagastatakse 60 kuu jooksul igakuiste võrdsete osamaksetega. Tutvu enne lepingu sõlmimist tingimustega ja vajadusel konsulteeri spetsialistiga.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Vajadusel tutvu teenuse tingimustega ning küsimuste korral konsulteeri asjatundjaga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.