Sisuturundus

Brigitte Susanne Hunt: aksessuaarid ja outfit peavad omavahel sobima

Kuigi Brigitte Susannet võlub uue Huawei nutikella puhul eeskätt just selle välimus ja võimalus kella enda stiili järgi personaliseerida, hindab ta oluliselt ka aku kestvust, mis peab ühe laadimiskorraga vastu koguni terve nädala.Foto: Huawei

Tuntud meelelahutaja ja saatejuht Brigitte Susanne Hunt jääb alati silma oma särava loomu ja välimusega. Kuidas tema eeskujul leida õige valem hea väljanägemise ja praktiliste lahenduste omavaheliseks sobitamiseks? 

Lisaks trenditeadlikkusele on oluline ka tervis ja vorm

Brigitte Susanne silmapaistva välimuse taga on nii tema trenditeadlikkus kui ka fookus oma tervisel ja vormil. Erinevate spordialade ja tantsimise harrastajana armastab ta liikuda ning samas jälgida oma füüsilise vormiga seotud tulemusi. Nii on Brigitte Susanne juba viimased viis aastat trenni tehes ja ka igapäevastes toimingutes nutikella kasutanud, et olla kursis oma tervisenäitajatega.

Kõige rohkem jälgib Brigitte Susanne kindlasti just päevas tehtud sammude arvu, aga ka keskmist pulssi, stressitaset, kalorikulu ja muud infot, mida erinevate spordialade puhul mõõta saab. “Näiteks joostes meeldib mulle mõõta tempot ehk kui palju aega kulub mul iga kilomeetri läbimiseks. Rulluisutades tahan aga teada läbitud teepikkust,” kirjeldab ta.

Kell peab sobima rõivastega

Kui varem olid nutikellad Brigitte Susanne jaoks pigem sportimise ajal kasutamiseks, siis nüüd on ta rõõmus selle üle, et uued mudelid sobivad võrdselt nii spordirajale kui ka pidulike rõivaste juurde.

“Varem oli mu nutikelladel tavaline kummist rihm, mis ei sobi paraku ilusate kleitide või seelikute ja pidulike rõivastega. Riiete dresscode eeldab minu jaoks siiski seda, et ka aksessuaarid on outfitiga sarnasest kategooriast,” selgitab ta.

Seega on Brigitte Susanne randmel nüüdsest iga päev ilutsenud uus Huawei Watch GT 3 nutikell, mille elegantne välimus sobib stiilse naise igapäevaste ja pidulikumate rõivastega, kuid on samas spordirajal funktsioonide poolest veelgi võimekam kui kella varasemad eelkäijad.

“Mulle meeldib olla oma tervisega seotud näitajatega kursis – olgu tegemist une, stressitaseme või sportlike saavutustega,” selgitab Brigitte Susanne. Ta lisab, et see eeldab, et olema peab võimalus end pidevalt mõõta ja seda ka siis, kui parasjagu sporti ei tee.

“Kui valin erinevaid rõivaid, siis varem oligi minu jaoks nutikella kasutamisel piduriks see, et elegantne outfit ja sportlik kell omavahel kokku ei sobi. Nüüd on mul naiselik ja elegantne nutikell, mida saab kanda nii tavaliste riietega kui ka trenni tehes.”

Tasemel tehnoloogia

Kuigi Brigitte Susannet võlub uue Huawei nutikella puhul eeskätt just selle välimus ja võimalus kella enda stiili järgi personaliseerida, hindab ta oluliselt ka aku kestvust, mis peab ühe laadimiskorraga vastu koguni terve nädala.

Samuti on ta proovinud järgi uue tehnoloogia eri võimalusi näiteks nii unekvaliteedi hindamiseks, vere hapnikutaseme jälgimiseks kui stressitaseme mõõtmiseks ning teinud nende seast endale sobivad valikud.

“Näiteks olen otsustanud, et kuigi saan näha kella pealt ka kõikvõimalikke teavitusi, olen need enda jaoks hoopis maha keeranud, et olla rohkem hetkes ja elada pisut rahulikumalt,” kirjeldab Brigitte Susanne.

Samas teab ta, et saab soovi korral alati ka ise saabunud teavitusi vaatama minna ja soovitab leida ka teistel oma positiivse meeleolu ja särava vormi saavutamiseks just see viis ning tehnilised lahendused, mis sellele kõige paremini kaasa aitavad. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.