Cleveron vallutab kortermajad – kõik Endover Kinnisvara uusarendused saavad nutipostkastid

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Alates 2018. aastast paigutatakse kõigisse Endover Kinnisvara uutesse kortermajadesse Cleveroni nutipostkastide lahendused, et luua koduostjatele veelgi mugavam elukeskkond.

Pilveteenusel põhinev ja mobiilirakendusega juhitav nutilahendus on ühtaegu paindlik kui ka turvaline. Hommikul saab Postimehe kohvi kõrvale haarata täpselt siis, kui see tegelikult postkasti jõuab ning ükski oluline kiri ei kao enam rämpsposti vahele ära, sest rämpspost nii nutikasse postkasti lihtsalt ei pääse.

Ka pakkide kätte saamine jõuab uuele tasemele – enam ei pea kiirustades töölt koju ruttama, et kullerilt pakki vastu võtta, nüüdsest paigutatakse pakk turvaliselt nutipostkasti ootele.

Selle aasta novembris sõlmis Cleveron ka esimese lepingu DPD pakiteenustega, mille tulemusena liidab DPD enda Pickup pakivõrgustikku Cleveroni robotlahendustega pakiautomaadid. Sven Olev, Cleveroni müügipartner, lisab, et antud areng on vaid loomulik.

“Suund, kuhu liigume on just selline, kus post ootab inimest, mitte vastupidi!”

Endover Kinnisvara uusarendustest saab esimesena endale nutipostkastid industriaalne Volta Loftid, mis valmib Kalamajas mere ääres juba 2018. aasta kevadel. Võib öelda, et ajalooline Volta masinatööstuse hoone saab seeläbi tõelise 21. sajandi uuenduskuuri ning varustatakse uusima tipptehnoloogiaga.

Endover Kinnisvara on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõtete grupp, mis tegutseb nii Eestis kui ka väljaspool. Ettevõttel on enam kui 20 aastat kogemusi nii hoonete rekonstrueerimisel kui ka uusehitiste rajamisel. Ettevõte arendab praegu Tallinna südalinnas ja selle lähiümbruses ligi 30 hoonet.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.