Cohesity seminari tutvustav info.Foto: Arrow Electronics

Andmehalduse liidri Cohesity maaletooja Arrow Electronics pakub Baltikumi partneritele lisaväärtust Cohesity andmehalduse ja -kaitse näol. 

Cohesity uue põlvkonna andmehaldusplatvorm pakub lihtsat ja skaleeritavat lahendust andmete ja töökoormuse haldamiseks ning kaitsmiseks – olenemata sellest, kas neid hoitakse kohapeal, privaatses või avalikes pilvedes või hübriidkeskkonnas. Tegemist on lihtsasti kasutatava töölauaga, millega saab juhtida ettevõtte andmete kaitset ühest kohast.

Cohesityga saavad kliendid turvalise andmehaldus- ja kaitseplatvormi, mis võimaldab neil oma andmeid hallata, arhiveerida ja testida ning varundada ja taastada. Oluline on, et Cohesity kaasaegne andmehaldus on otseselt kooskõlas null-usalduskindluse põhimõtetega, edastab tehisintellektil põhinevaid hoiatusi anomaalsete ja pahatahtlike andmemuudatuste kohta ning on laiendatav suurema osa kolmandate osapoolte turvalahendustega.

Kaitske äriprotsesse, lihtsustage andmehaldust ja vähendage kulusid. Arrow andmekeskuse kogenud meeskond saab pakkuda nõuandeid ja juhiseid Cohesity andmekaitselahenduste kohta ning aidata partneritel leida uusi võimalusi.

Arrow pakub Cohesity partneritele lisaväärtust:

• varustades Cohesity kanali partnereid teadmiste ja asjatundlikkusega, mida nad vajavad, et müüa rohkem lahendusi erinevates sektorites ja mitmel erineval kasutusjuhul.

• soovitades ja pakkudes välja täiendavaid küberturbe ja andmekaitse lahendusi.

• tuvastades sihtgrupi kliente ning aidates äriarenduse ja kohandatud turunduskampaaniate abil tekitada nõudlust.

• pakkudes täielikku konsultatsiooniteenust müügieelsest tehnilisest toest, lahenduste kavandamise, projektijuhtimise ja koolitusteni.

Tutvuge Baltikumi regioonis töötava Cohesity meeskonnaga ja nende kaasaegsete andmehaldus lahendustega kohapeal, 29.09.2022 Tallinnas toimuval Cohesity Baltic Roadshow seminaril, mis on suunatud IT edasimüüjatele ja spetsialistidele.

Registreeru siin

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.