Sisuturundus

Dell Technologies Forum: äride digitaalsed muutused peaksid meie radaril olema rohkem kui kunagi varem

Dell Technologies Forum, mis toimub tavaliselt ühepäevase konverentsina, leiab sel aastal aset virtuaalselt ning selle fookuses on Kesk- ja Ida-Euroopa äride toetamine, sealhulgas Eestis, Lätis ja Leedus, et aidata piirkondi nende digitaalsete muutuste teekonnal ja seada plaane 2021. aastaks.

novembril kogunevad erinevad ärijuhid, IT eksperdid ja muutuste juhid, et jagada kõige värskemat infot pilveteenuste, tehisintellekti, kaugtöö ja andmepõhise innovatsiooni kohta. Eksperdid on kohal Intelist, Microsoftist ja teistest tuntud ettevõtetest.

Pandeemia sundis ärisid digitaalselt arenema

Dell Technologies avalikustas hiljuti andmed uue Digital Transformation Index uuringust, mis näitab, et ettevõtted on hakanud suunama Covid-19 pandeemia valguses palju rohkem tähelepanu digitaalsetele muutustele nende organisatsioonis.

Tegemist on ühe esimese uuringuga, mis vaatles ettevõtete käitumist viiruspandeemia ajal ning 2020. aasta tulemustest nähtub, et kaheksa organisatsiooni kümnest on hakanud enda digitaalsete muutuste plaane märksa kiiremini ellu viima ja 79% on muutnud enda ärimudelit. Vaatamata nendele olulistele muutustele on 94% äridest siiski hädas teatud muutuste läbiviimisega, sealhulgas andmekaitse ja turvalisusega. Vajaliku eelarve ja ressursipuuduse tõid välja 4300 ärijuhti 18 riigist. Nende sõnul on mainitud faktorid kaks põhilist takistust uue tehnoloogia kasutuselevõtul.

Strateegilised suunad Dell Technologies juhtidelt

Virutaalne konverents toimub interaktiivsete sessioonidena, kus võtab sõna näiteks rahvusvaheliste turgude president Aongus Hegarty, EMEA regiooni president Adrian McDonald, CEE regiooni president ja juht Anja Monrad, CEE regiooni turundusjuht Katerina Athanasopoulou ja paljud teised, kelle olulisemaks jututeemaks on see, kuidas enda äri praeguse keerulise olukorraga kohandada. Seega pole kahtlust, et mainitud ekspertide kõned annavad hea sissevaate erinevatesse IT valdkondadesse, mille abil organisatsioone ja ühiskonda praeguses andmekeskses maailmas edasi viia.

Enam kui 30 esinejat keskenduvad kolmele põhiteemale

Paindlik IT, digitaalne töökeskkond ja andmepõhine innovatsioon saavad olema ühe päeva pikkuse esinemiste seeria olulisemateks teemadeks. Virtuaalsel laval, mille on püsti pannud Dell koos enda heade partnerite Inteli ja Microsoftiga, astub üles enam kui 30 esinejat. Paljud organisatsioonid on pidanud praegusel ajal enda ärimudelit muutma, seega jagavad Dell Technologies ja mitmed teised ärivaldkonna eksperdid infot selle kohta, kuidas tänapäevased tehnoloogiad saavad äridel aidata kiirelt kohaneda ja enda klientidele praeguses andmepõhises maailmas parimat teenust pakkuda.

Kõige olulisemad teemad Baltikumis

Esitlus „Regional Townhalls“ on spetsiaalne osa üritusest, mille fookuses on Balti riigid. Seda on oodatud kuulama kõik, kes sooviksid arutleda kohaliku Dell Technologies meeskonnaga ja saada kõige olulisemaid uudiseid just meie piirkonna kohta.

Ürituse osa avab Dell Technologies NEE piirkonna asepresident ja juht Sophie Ronnertz ja külaliskõnelejateks on Enterprise Infrastructure Group uuringufirma IDC uuringutejuht Pavel Roland, kes jagab olulisemat infot turul 2020. aastal toimunud muutustest. Sealhulgas äritaristu turg reageeris pandeemiale ja millised on olulisemad trendid valdkonnas 2021. aastal.

Lisaks leiab aset spetsiaalne paneeldiskussioon, milles osalevad Dell Technologies NEE regiooni kanalivaldkonna juht Vytautas Ambrazaitis, BAIP juht Gytis Umantas, ettevõtte Datalan eelmüügimeeskonna juht Pavol Rosa ja ASBIS Slovakkia eelmüügiinsener Roman Benko.

Osalejad esitlevad hiljutisi edulugusid valdkonnast ja BAIP koostatud ülevaadet, mis valmis koostöös Vilniuse ülikooliga. Teine arutelu toimub Dell Technologies hulgiosakonna juhi Rimvydas Aniulise ja ACC äriarendusjuhi Andrius Paplauskase vahel, kus koos külalistega räägitakse, kuidas tuldi toime koroonapandeemiaga, toodete vähesuse ja teiste väljakutsetega Balti turul.

Dell Technologies Forum on iga-aastane üritus, mida tehakse koostöös Inteli ja Microsoftiga.

Rohkem informatsiooni ürituse kohta ja tasuta registreerida saab sellelt kodulehelt siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.