Synology teatas DSM 7.0 ja C2 massilisest laiendamisest

Synology teatas kolmapäeval, 23. juunil DiskStation Manager (DSM) 7.0 peatsest väljaandmisest ja Synology C2 platvormi massilisest laiendamisest nelja uue pilveteenusega.

DSM 7.0, mis keskendub turvalisuse, süsteemihalduse võimekuse ja andmete koostöö parandamisele, on Synology NAS- ja SAN-tootesarjade jaoks tohutu samm edasi. Tuginedes C2 Storage edukusele, on Synology välja toomas nii hübriid- kui ka ainult pilvepõhiseid tooteid, sealhulgas uus paroolihaldur, kataloog teenusena, pilvevarundus ja turvalised failiedastuse lahendused.

Synology on palju investeerinud oma pilveplatvormi kättesaadavuse laiendamisesse, alustades uue andmekeskuse asukoha avamist, et laiendada oma teenuseid Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas.

Kuidas lahendavad Synology servalahendused andmehalduse väljakutseid

“Eksponentsiaalse kiirusega genereeritakse pidevalt suuri koguseid struktureerimata andmeid,” ütles Synology tegevjuht ja asutaja Philip Wong. “Traditsioonilised tsentraliseeritud salvestusruumid ei suuda enam pidevalt suurenevate ülekandekiiruste ja jõudlusnõuetega sammu pidada. Edge pilvetooted, nagu ka Synology storage management teenused, on tänapäeva turul üks kiiremini kasvavaid lahendusi, kuna need vastavad ainulaadselt väljakutsetele, millega kaasaegsed ettevõtted kokku puutuvad.”

Üle maailma on kasutusele võetud üle kaheksa miljoni Synology andmehalduse lahendust1, igaüks töötab DSM-i opsüsteemiga. Maailma suurima NAS-i operatsioonisüsteemina ühendab DSM ainulaadselt salvestusruumide koostalitlusvõime, varundamise ja andmekaitse võimalused ning tugevad sünkroonimis- ja koostöölahendused, et lahendada üha levinumaid töökohti ja andmeallikaid. Synology väljatöötatud lisatarkvara, nagu Synology Drive, Active Backup suite ja muu, on alla laetud enam kui kuus miljon korda.

DSM 7.0 platvormi järgmine samm edasi ilmub 29. juunil2. Koos selle tohutu suure värskendusega tulevad välja ka uued tarkvarad, nagu suuremahuline seadmete jälgimise ja diagnostika lahendus Active Insight, Hybrid Share, mis ühendab C2 salvestusruumi paindlikkuse ja sünkroonimisvõimalused kohapealsete lahendustega, ning C2 Identity, hübriidne pilvekataloog kui ka teenus saitidevahelise domeenihalduse lihtsustamiseks3.

Koos platvormi täiustustega, näiteks kuni 1 PB mahu toetamine ülisuurte ülesannete jaoks, tutvustab DSM 7.0 ka turvalisuse täiustusi Secure SignIn näol. See uhiuus autentimissüsteem muudab kahefaktorilise autentimise lihtsamaks ja mugavamaks.

C2 lahendused ja andmekeskus

Kohe pärast seda lastakse välja ka C2 Password, C2 Transfer ja C2 Backup. Eraldiseisvad lahendused, mis vastavad tänapäevastele vajadustele paroolide kaitsmiseks, tundlike failide jagamiseks ning kõigi lõpp-punktide ja tavaliste SaaS-i pilveteenuste varundamiseks.

“Neli aastat meie pilveteenuse juurutamist ja haldamist on võimaldanud meil integreerida oma teadmised andmehalduses uute tehnoloogiatega, võimaldades uuenduslikke optimeerimisi, mis võimaldavad meil pakkuda usaldusväärset, kuid äärmiselt kulukonkurentsivõimelist lahendust,” ütles Wong. “Nüüd vaatame potentsiaalsete klientide poole pöördumiseks kiiret laienemist uutesse asukohtadesse.”

Juba on töös uus andmekeskus Taiwanis, mis asub Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna kõigi võtmeturgude keskel. Laiendus võimaldab kogu C2 portfellil olla klientidele lähemal, vähendades latentsust ja parandades lõppkasutaja kogemust sarnaselt Synology kohapealsete NAS-i ja SAN-i lahendustega eduka juurutamise jaoks.

“DSM 7.0 ja uus C2 laiendus toovad esile Synology uue väljavaate andmehalduses,” teatas Wong. “Jätkame tihedama integreerimisega, tuues välja nii kohapealsed kui ka pilvearhitektuurid.”

Saadavus

Uued C2 lahendused ja DSM 7.0, mida on üle seitsme kuu avalikult testitud, on juba varsti saadaval.

Vaata galeriid.

Allikad:

  1. Synology sales metrics across all markets.
  2. For select Plus, value, and J series products. XS, SA, and FS series devices will receive updates later in Q4 2021.
  3. New C2 services will gradually roll out starting from July 13.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.