Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor: kindlusta oma tulevik innovaatilise erialaga 

Eesti Ettevõtluskõrgkoolil Mainor on Eesti kõrghariduse kõrgeim võimalik institutsionaalne akrediteering ja peale infotehnoloogia ja informaatika erialade on võimalik õppida ka ärinduse ja halduse, isikuteeninduse ja kunstide õppekavadel.Foto: Mainor

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor (EEK Mainor) leiab igaüks oma maitsele eriala, sest õpe toimub kolmes keeles rakenduskõrghariduse ja magistriõppe tasemel.

Tänapäeval on populaarsust kogumas just infotehnoloogiaga seotud erialad, kuhu Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on põimitud ka ettevõtlusmoodul. Tehnoloogia kiire arengu ja pea lakkamatult peale tulevate uute lahenduste tõttu on just nende erialade lõpetajad tahetuimad töötajad oma valdkonna tööturul.  

EEK Mainor asub ettevõtluse ja rahvusvaheliste võimaluste südames, kus õppejõududeks on valitud oma ala spetsialisti nii Eestist kui ka välismaalt, kes pakuvad personaalset lähenemist ja kasutavad oma loengutes interaktiivseid õppemeetodeid. Selle kooli vilistlased toovad ise välja, et tänu mitmekülgsele õppekavale saavad nad omandatutud teadmisi kasutada mitmes erinevas valdkonnas. 

Milliseid infotehnoloogia erialasid Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õppida saab? 

Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on mitmeid infotehnoloogia-alaseid erialasid, millest täpsemalt keskendutakse praegu neljale:

  • arvutimängude disain ja arendus,
  • tarkvaraarendus ja ettevõtlus,
  • veebitehnoloogia,
  • infotehnoloogia juhtimine.

Kõigile neile erialadele on võimalik just praegu kuni 31. augustini oma kandideerimisavaldusi esitada!

Arvutimängude disaini ja arenduse õppekava õpetab arendama ja disainima nii mobiili- kui ka arvutimänge, samas loob teadmised ettevõtlusest ja selle loomisest, et suurendada vilistlase karjäärivõimalusi. Tegemist on ainsa mängude arendamise õppekavaga Balti riikides, kuhu oodatakse mängude fanaatikuid, kes soovivad oma kujutlusvõime muuta virtuaalmaailmaks.

Pole saladus, et videomängutööstus on maailma kõige kiiremini kasvav meelelahutustööstus. Ainuüksi 2021. aastal ületas videomängude turumaht 80 miljardit eurot – seda on rohkem kui filmi- ja muusikaturg kokku.  

Tarkvaraarenduse ja ettevõtluse õppekava eesmärk on valmistada ette kvalifitseerituid IT-spetsialiste, kelle pagasiks on hinnatud oskused ning teadmised infotehnoloogia-ja ärimaailmas. Õppekava käigus läbitakse nii teoreetilisi loenguid kui ka praktilisi individuaalseid ja meeskondlikke projekte, et tudeng kinnistaks teooria ja saaks erialase kogemuse. Seetõttu arenevad ka teised väärtuslikud juhioskused- hea esinemisoskus, meeskonnatöö ja aruannete koostamine.   

Veebitehnoloogiate eriala ühendab kunstide ja IT-valdkonna, andes edasi teadmisi, kuidas luua digitaalseid keskkondi ning rakendusi, kujundada kasutajaliideseid ja -kogemust. Lisaks õpib tudeng lugema oma klienti ja leidma tema visioonile parimat praktilist lahendust. Õppekava valmistab ette infotehnoloogia loov- ja ärioskustega spetsialiste, kes on tehnoloogiaettevõtetes enim otsitud töötajaid.  

Infotehnoloogia juhtimise õppekava annab ülevaate kõikidest IT-organisatsiooni tegevustest, õpetab juhtima projekte ning arendus- ja haldustegevust, samuti analüüsima ja kavandama IT-protsesse, tagama süsteemide ja andmete turvalisust ning juurutama nüüdisaegseid tehnoloogiaid. Selle eriala lõpetajal on olemas vajalikud teadmised ja oskused, et tegutseda näiteks IT-juhi, IT-projektijuhi või analüütikuna või juhtida omaenda IKT valdkonnas tegutsevat ettevõtet. 

Eesti Ettevõtluskõrgkoolil Mainor on Eesti kõrghariduse kõrgeim võimalik institutsionaalne akrediteering ja peale infotehnoloogia ja informaatika erialade on võimalik õppida ka ärinduse ja halduse, isikuteeninduse ja kunstide õppekavadel.

Õpingute käigus tehakse tihedat koostööd Eesti nimekate ettevõtetega, et pakkuda tudengitele tulevikuks karjäärivõimalusi. Lisaks on võimalik kõikide õppekavade kõrvalt käia tööl ja nautida pereelu, sest loengud toimuvad üks kord kuus. 

Tutvu lähemalt EEK Mainor õppekavadega veebilehel https://eek.ee/sisseastuja/rakenduskorgharidusope?u=x64cb6c32655fb.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.