Eestis on nüüdsest saadaval AirPods Pro teise põlvkonna juhtmevabad kõrvaklapid: ainulaadne helikvaliteet ja veel kaasahaaravam kuulamiskogemus

Teise põlvkonna juhtmevabad kõrvaklapid AirPods Pro on nüüd saadaval Eestis – sel korral on suur rõhk pandud helikvaliteedile ning kõrvaklappide uuendused üllatavad ka kõige suuremaid muusikasõpru. Isikupärastatud ruumiline heli, suurendatud mürasummutus ja paljud teised uued funktsioonid pakuvad muljetavaldavat helikogemust. 

Uue põlvkonna AirPods Pro funktsioonidest ja uuendustest räägib tunnustatud riistvarainsener Andrei Mihhailov. 

Heli ilma segajateta

Teise põlvkonna AirPods Pro on seni kõige edasijõudnumad AirPods kõrvaklapid. Uus H2 kiip on kompaktselt integreeritud korpusesse ja pakub erakordset helikvaliteeti ning kaks korda paremat mürasummutust – Active Noise Cancellation ja täiustatud Transparency Mode. 

Transparency Mode kasutab sisseehitatud mikrofoni, et saaksid võimalikult täpse ülevaate sellest, mis toimub sinu ümber, ilma et peaksid kõrvaklapid eemaldama. Nutikas Adaptive Transparency režiim tuvastab kõik helid, mis on kõvemad kui 85dB – nagu näiteks autoalarm või ehitusest tulenevad helid – ja vähendab dünaamiliselt häiriva müra. Nii saad kuulda, mis toimub sinu ümber, ilma täiendava sekkumiseta.

Uuendatud kõlarid ja võimendid pakuvad laias ulatuses sageduse taasesitust ja ülitäpset ruumilist heli. Personaliseeritud Spatial Audio pakub unikaalset võimalust nautida veelgi kaasahaaravamat ruumilist heli. Skaneerides TrueDepth kaamera abil enda pea ja kõrva suuruse ning kuju, loob see sinu iPhone’is personaalse profiili, et pakkuda parimat kuulamiskogemust. 

Lihtsam funktsioonide juhtimine ja laadimine

Täiustatud kõrvaklappide kontroll – järgmise põlvkonna AirPods Pro ei ole tundilik mitte ainult vajutamisele, vaid ka puudutusele. Puudutades kõrvaklappide vart on sul nüüd võimalus lisaks kõnede vastamisele ja muusika vahetamisele kohendada ka helitugevust. See loob võimaluse teha kõik olulised tegevused ilma, et peaksid taskust oma telefoni välja võtma.

Uue AirPods Pro tunnuseks on ka pikem aku eluiga, mis annab kõrvaklappidele võimaluse töötada kuni kuus tundi koos funktsiooniga Active Noise Cancellation. Kasutades kõrvaklappide karpi lisalaadimiseks, ulatub AirPods Pro aku eluiga kuni 30 tunnini.

Uuendatud kõrvaklappide karpi on nüüd võimalik laadida neljal erineval viisil: Apple käekellaga, MagSafe ja Qi juhtmevaba laadijaga ning valguskaabliga. Uus karp on veekindel ja tal on spetsiaalne rihm veelgi mugavamaks kandmiseks. Lisaks on tal sisseehitatud kõlar, mis ei anna ainult teadet nutiseadme ühendamiseks, vaid teeb ka kõrvaklappide leidmise lihtsamaks, kui need on nägemisulatusest väljas. 

Ühendades teise põlvkonna AirPods Pro mõne teise Apple seadmega, on võimalus kasutada Find My funktsiooni, et selgeks teha kõrvaklappide ja laadimiskarbi täpne asukoht.

Apple on pühendunud ka keskkonna kaitsmisele. Ettevõte on seadnud eesmärgiks saavutada aastaks 2030 süsinikuneutraalne (CO2) tase ning valmistada oma tooteid ilma Maa ressursse kasutamata.

Kõikide seadmete funktsioonid

Apple seadmed pakuvad igapäevaelus erakordset funktsionaalsust ja laiu isikupärastamisvõimalusi, kuid kasutades kõiki seadmeid üheskoos on sul võimalik avastada nende täielik potentsiaal. Seadmed töötavad sujuvalt üheskoos ning täiendavad teineteist perfektselt. 

AirPods ja AirPods Pro juhtmevabad kõrvaklapid on kergesti ühendatavad iPhone’iga ja töötavad tõrgeteta koos Apple käekelladega, iPad tahvelarvutitega ja Mac arvutitega.

Oma kõrvaklappidega saad kuulata muusikat või vastata kõnedele kõikidest ühendatud Apple seadmetest. Nad tuvastavad automaatselt muusikat mängivad seadmed ja sa ei pea iga kord ühendamise pärast muretsema. Kõikidel Apple seadmetel saad jälgida ühendatud AirPodside aku eluiga. 

AirPodsi on võimalik ühendada ka teiste tootjate seadmetega, mis kasutavad Bluetooth funktsiooni. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.