ExpertBook B7 Flip: aeg kolida usaldusväärse kaks ühes 5G ärisülearvuti peale

360-kraadised hinged, puutetundlik ekraan ja 5G ühendus on lahendused, mis pole traditsiooniliselt olnud just kõige esimesed asjad ärisülearvuti valikul, samas kui kerge ja õhuke korpus, vastupidav disain ning ülim jõudlus on olnud valiku olulisteks näitajateks läbi aegade. Asus ExpertBook B7 Flip aga liidab need kolm uuemat omadust traditsiooniliselt oluliste ärikasutaja masina tunnustega ning nii võibki öelda, et üsna raske oleks midagi paremat tahta.

360-kraadiste hingedega pööratava disainiga pakub see puutetundlik sülearvuti ärikasutajate jaoks vajalikku paindlikkust, eriti kui selle kasutajal on liikuv töö. Nii saab näiteks seda arvutit kasutada väga mitmel erineval viisil, olgu selleks siis traditsiooniline sülearvuti režiim, tahvelarvuti režiim või lisaks veel isegi teleri- või kinoasend arvuti “telgina” lauale asetades.

Ärikasutajad saavad seega üsna lihtsalt kohandada oma vastupidavat ja kerget seadet vastavalt oma tööstiilile, olles nii loovad kui ka tõhusad. Lisaks meelelahutusele lubab 360-kraadine pööratavus kiiret ja mugavat pildi jagamist näiteks kohtumisel kliendiga või koosolekuruumides, parandades koostööd ja aidates paremini olulist esitleda.

Miks on 5G sülearvutis oluline?

5G tehnoloogiast on palju räägitud, kuid ometi pole see veel päris suurt läbimurret teinud. Põhjus on lihtne: nutitelefonides on praegu ka 4G piisavalt kiire, et enamuse asjadega hakkama saada. Kuid sinna polegi 5G-d nii palju vaja, kui hoopis ärikasutajale, kellel on hea ühendusega päriselt midagi peale hakata.

Asus ExpertBook B7 Flip annab 5G-ühenduse kaasa kuhu iganes minnes ning toob optilise kaabli kiirused kõikjale, kus oma sülearvutiga 5G levialas asud. See võib olla üsna oluliseks konkurentsieeliseks eriti siis, kui sinu ettevõtte äri jaoks on oluline kiirus ja kättesaadavus. Töötades kontorist eemal või reisides, tagab 5G võrk tõrgeteta kiire andmeühenduse ja üliväikese viite. Selle abil saab mahukaid faile edastada või kvaliteetset videoülekannet teha. Kuna paljude ettevõtete olulised ärikriitilised andmed on pilves, siis saab 5G võrgu abil neile ligi igalt poolt fiiberoptilise ühenduse kiirusega ehk sama hästi, nagu kontoris olles.

5G on 4G-st kuni 46 korda kiirem ning WiFi 6E tavalisest WiFi 5-st kuni kuus korda kiirem. Lisaks 5G-le leiabki masinast ka kiireima WiFi 6E ühenduse. Selle kõrval tagab 16:10 kuvasuhtega ekraanipaneel, et püstisuunas on alati rohkem korraga näha kui traditsioonilisel 16:9 kuvasuhtega paneelil. Seega saab dokumentide ja veebiga tööd tehes haarata pilguga suuremat hulka sisu ja see teeb kontoritöö palju efektiivsemaks.

Miks just see Asuse ärisülearvuti?

Asus on tuntud ärisülearvutite tootja, kes pakub lisaks laiale valikule sülearvutimudelitele ka eritellimuste võimalust ning häid garantiiprogramme, mis on kindlasti ärikasutaja jaoks vajalikud ja tähtsad. Kui 360-kraadised hinged, puutetundlik ekraan, Asus Peni puutepliiats ja 5G on selle arvuti puhul tõelisteks müügiargumentideks, siis pole kuskile kadunud ka traditsiooniliselt olulised näitajad nagu vastupidavus ja kiirus.

Tugevus ja vastupidavus on enamasti esimesed asjad, mida ärikasutajad oma igapäevasest töövahendist eeldavad. Asuse sülearvuti on selles suhtes kindel valik, kuna korpus on valmistatud magneesiumi-alumiiniumi sulamist ja struktuuriliselt tugevdatud, vastates rangele vastupidavuse militaarstandardile MIL-STD 810H. See kinnitab, et arvuti peab tavalisest enam vastu vibratsioonile, löökidele, kukkumisele ja kriimustustele. 

Turvalisus eelkõige

Kuid lisaks füüsilisele turvalisusele on oluline ka sisemine kaitse. ExpertBook B7 Flip pakub mitmekihilist ettevõtte turvakaitset nii riistvaraliselt (andmeid krüpteerides) kui tarkvaraliselt, hoides turvatarkvaraga ära ettevõtte äri- ja isikuandmete lekke. 

Turvalise sisselogimisega täiustatud kaitse tagamiseks on ExpertBook B7 Flipil sisseehitatud biomeetriline turvalisus, milleks saab kasutada mitut erinevat varianti: kas toitenuppu integreeritud sõrmejäljelugejat või infrapunakaamerat, mis töötab sujuvalt Windows Helloga ja tagab näotuvastusega turvalise autentimise.

Asusel on ka avalikes ruumides tegutseva ning palju reisiva ärikasutaja jaoks üks oluline turvalahendus. Nimelt saab hoida oma teavet rahvarohkes kohas uudishimulike pilkude eest salajas, blokeerides sisseehitatud Asus Private View lahendusega kõrvalseisjatel ekraani vaatamise, kuna suurema nurga alt kui 45 kraadi pole midagi näha. Selle saab aktiveerida vaid ühe nupuvajutusega.

Süsinikujalajälje pärast ei pea muretsema

Asuse ExpertBookide seeria ühendab endas hea disaini ja jätkusuutliku tehnoloogia, et kõik vastaks  rahvusvaheliselt tunnustatud keskkonnasertifikaatide nõuetele ning nende arvutite tootmise keskkonnamõju on viidud minimaalseks. 

Asus püüab jätkusuutlikkuse vallas saavutada 100% taastuvenergia kasutamist oma tootmises ning pühendub jäätmete vähendamisele ja energiatõhususele.

Asus on ühtlasi RE100 liige, kuhu on koondunud ettevõtted, kelle eesmärgiks ongi saavutada 100% taastuvenergia kasutamine 2030. aastaks. Samuti on seatud eesmärgiks vähendada süsinikuheitmeid 50%, saavutada 30% suurem energiatõhusus kui Energy Stari standardis ning kasutada toodetes üle 20 000 tonni taaskasutatud paberit ja üle 1500 tonni järeltarbitud taaskasutatud plastikut.

Kuid millistest tehnilistest andmetest me räägime?

Muidugi on olulised ka sülearvuti tehnilised andmed, mida selle mudeli puhul saab vajadusel teatud piirides ka ise muuta vastavalt ärikasutaja soovidele.

ExpertBook B7 Flip on loodud igal ajal kiireks tööks nii akult reisil olles kui koduses või kontori võrgus üle USB C universaalse ühenduse. Masina tuumaks on Intel Core i7 protsessorid alates 12. põlvkonnast  ning mälumahtu on kuni 64 GB (DDR5-mälu). SSD mahtu saab suurendada kuni 2 terabaidini.

Kui heita pilk sülearvuti külgedele, siis leiab sealt ohtralt ühendusvõimalusi. Vasakul küljel asuvad kaks Thunderbolt 4 kiire andmeside toega USB-C pesa, HDMI 2.0, USB 3.2 Gen 2, Micro HDMI RJ45 pesa ning heli 3,5 mm universaalpesa. Paremal leidub USB 3.2 Gen 2, Eesti kasutaja ID kaardi jaoks vajalik Smart Cardi pilu, Nano SIM kaardi pesa (kui on valitud mobiilse andmesidega mudel) ning Mini DisplayPort.

Asuse Control Centeri ja Business Manageriga saab ettevõtte IT osakond seadmeid hallata ja vajadusel töötajaid eemalt aidata.

ExpertBook B7 Flip on seega mitte ainult hea ja vastupidav töövahend, vaid ka investeering tulevikku, kombineerides jõudlust, paindlikkust ning keskkonnasõbralikkust.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.