Sisuturundus

Expertbook B9 sülearvuti koos ASUS Business teenusega on ärikliendile ideaalne valik

Sõltuvalt valdkonnast võivad eelistused arvutite ja nende poolt pakutavate funktsioonide ning võimaluste osas olla erinevad. Selleks, et pakkuda äriklientidele maksimaalset rahulolu, leiab ASUSe sülearvutite valikust võimeka Expertbook B9 sülearvuti. Kui arvutile lisada veel ASUS Business teenus, on tegu ülivõimeka kombinatsiooniga.

Expertbook B9 on kompaktne ja kerge

Ärivaldkonnale suunatud Expertbook B9 kõige kergem mudel kaalub kõigest 880 grammi ning selle korpuse paksuseks on 14,9 mm. See teeb sülearvuti koosolekutele kaasahaaramiseks ülimalt mugavaks ning ka pikemate käikude puhul ei ole koormaks. Arvuti ise on keskmise 13-tollise sülearvuti mõõtu, kuid tänu õhukesele raamile on korpusesse mahutatud 14-tolline ekraanipaneel.

Võimekas aku peab vastu terve tööpäeva ning vajadusel kannatab välja ka pikemad lennureisid – Expertbook B9 aku kestab ühe laadimiskorraga kuni 16 tundi. Lisaks sellele on tehtud laadimine võimalikult murevabaks, sest tänu kiirlaadimisele on võimalik kõigest 44 minutiga arvuti kuni 60 protsenti täis laadida.

Muidugi ei piisa hea arvuti puhul ainult kompaktsest kestast, ka sisu peab olema tasemel. Expertbook B9 puhul õnneks see probleemiks ei ole, sest arvuti seest leiab 12. põlvkonna Inteli i7 protsessori, mis on kombineeritud Iris Xe graafikaardiga. See kombinatsioon tagab sujuva jõudluse igas olukorras ning annab kindluse, et ka keerulisemate kontoritöödega ei teki probleeme.

Turvalisus on kõrgel kohal

Selleks, et ettevõtted saaksid B9 sülearvutit murevabalt oma IT-pargis kasutada, leiab sellelt mitmeid turvafunktsioone. Nii saavad kasutajad sisse logida NFC või näotuvastuse abil ning kasutada soovi korral AdaptiveLock funktsiooni, mis tunneb kasutaja ära ning lukustab ja sulgeb arvuti automaatselt.

Soovi korral saad turvalisuse huvides arvuti kaamera kinni katta spetsiaalse liuguri abil. TMP 2.0 mooduli kaudu saab aga luua ja salvestada turvalisi krüptograafilisi võtmeid, millega oma väärtuslikku infot kaitsta. Samuti on arvutil olemas ka Kensington Nano pesa, millega saab arvuti füüsiliselt lukustada ning vältida arvuti vargust.

Töö tegemiseks kõik vajalik olemas

Expertbook B9 pakub mitmeid lisafunktsioone, mis sinu kontoritöid hõlbustada aitavad. Näiteks on arvutile sisse ehitatud tehisintellektil põhinev mürasummutuse süsteem, mis aitab minimeerida taustamürasid konverentskõnede ajal.

Wifi 6E standard võimaldab aga võrguühendust võimalikult kiirelt tarbida. Tänu sellele on uuenduste tegemine, failide alla laadimine ning varundamine kiire ja mugav.

Hoolimata õhukesest kerest leiab Expertbook B9 külgedelt piisavas koguses väliste seadmete jaoks mõeldud ühendusi. Soovi korral saad kuvarite jaoks kasutada nii HDMI kui USB-C pesasid, kõrvaklappide jaoks eraldi pesa ning hiire joaks klassikalist USB pesa.

Miks valida ASUS Business teenus?

ASUS Business teenus on suunatud klientidele, kes pakuvad ärilt ärile otseturustust. Firmade vahelise müügiprotsessi lihtsustamiseks aitab ASUS kaasa oma paindliku ja võimeka arvutipargi ning lisateenustega. Olgu ettevõte suur või väike, kõigi vajaduste jaoks on olemas lahendus.

ASUS Business pakub lahendusi, mis on suunatud väikestele ja keskmistele ettevõtetele. Vastavalt ettevõtte eripärale loodud unikaalsed lahendused aitavad tagada nende sujuva halduse ning aitavad kaasa ka kasvule.

Kuid ASUS Business ei paku ainult IT-lahendusi. Lisaks sellele saavad kliendid kaasa ka kõrgetasemelise garantii ning esmaklassilise teeninduse. Kui soovid teada täpsemalt, mida ASUS Business just sinu ettevõtte heaks teha saab, uuri lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.