Godeal 24 – koht, kus müüakse ainult ehtsaid tarkvara võtmeid. Office 2021 24,25€ ja Windows 10 7,25 eurot

Microsoft Office 2021 Professional Plus on terviklik tootlikkust tõstev kontoritarkvara, mis sisaldab mitmeid olulisi rakendusi, nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook jne.

Office 2021 Pro töötleb rikkalikke funktsioone ja tööriistu, mis aitavad kasutajatel erinevaid ülesandeid kiiremini täita. Wordis saavad kasutajad erinevate dokumentide loomiseks ja redigeerimiseks kasutada sisseehitatud funktsioone ja tööriistu. Excelis on ka võimsad funktsioonid, mis aitavad kasutajatel andmeid analüüsida ning erinevaid diagramme ja aruandeid koostada. Ja PowerPoint võib aidata kasutajatel teha kauneid esitlusi.

OneNote on väga praktiline märkmete tegemise rakendus, mida saab kasutada iseseisvalt või integreerida teistesse Office’i rakendustesse, et hõlbustada kasutajatel ideid ja inspiratsiooni igal ajal salvestada; Publisherit kasutatakse erinevate väljaannete loomiseks ja toimetamiseks; ja Access on rakendus andmebaaside haldamiseks ja töötlemiseks.

See on kindlasti tark otsus osta Office 2021 Pro. Godeal24 käivitab piiratud ajaga suvelõpu eripakkumise. Office 2021 Pro maksab ainult 24,25 eurot. Samas parim operatsioonisüsteem – Windows 10 on hinnaga 7,25 eurot. Need kõik on ehtsad tarkvarad, mida saab pärast ühekordset ostu kasutada kogu elu. Godeal24 annab ka Office 2016, 2019 ja 365 allahindlusi uskumatult madalate hindadega, mistõttu on ideaalne aeg koopia hankimiseks kohe.

Ohutum viis Windows 10 aktiveerimiseks toimiva võtme hankimiseks!

62% allahindlus paljudelt Office’i versioonidelt ja pakettidelt (Sooduskood: DYF62)

Ostke pere ja sõpradega mitme võtmega pakk, et nautida suuremaid allahindlusi!

Kuni 50% allahindlusega Windows ja Office! (Sooduskood: DYF50)

>>> Get More

Kõige mugavam viis tööriistade hankimiseks on Godeal24. Töötavad võtmed ja professionaalne klienditeenindus muudavad teie ostu muretuks!

Ashampoo on alati olnud kvaliteetse tarkvara sünonüüm!

>>>Get More Tools

Godeal24-s saate säästa palju aega ja raha soodushinnaga Microsofti litsentside, suuremate IT-turvatarkvarade ja muude arvutitööriistadega. Hankige Windows OS ja MS Office ületamatu hinnaga. Nautige probleemivaba ostlemist Godeal24 digitaalse kohaletoimetamise abil, mis saadab teie tarkvara mõne sekundi jooksul pärast ostmist otse teie meilile. Lisaks võite TrustPiloti 98% suurepärase reitingu ja ööpäevaringse ekspertide tehnilise toega olla kindel ostetava toote kvaliteedis.

Godeal24 lubab, et nad pakuvad 24/7 professionaalset tehnilist tuge ja eluaegset müügijärgset teenindust ning et saate toodet probleemideta kasutada!!

Võtke ühendust Godeal24: service@godeal24.com

Maksmine

Pange toode korvi ja jätkake külalisena (või looge konto) ning täitke väljad.

Maksemeetodiks valige CWALLETCO.

Kontrollige oma tellimust ja klõpsake nuppu “Esita tellimus”.

Seejärel hüppab see sellele lehele, klõpsake nuppu “Vali makseviisid”.

Lõpuks saate makse sooritamiseks kasutada PayPali.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.