Godeal24 Tagasi kooli müük ei ole mõeldud ainult lastele! Eluaegne Microsoft Office 2021 ainult 24,25 eurot!

Üliõpilastunnistus ei ole selle kampaania sissepääsupilet. Godeal24 kooli tagasimüüki võivad nautida igas vanuses ostjad.

“Kui on midagi, mis võib isegi eemalt langeda kooli tagasituleku kategooriasse, tasub vaadata, kas see on müügil,” ütleb Julie Ramhold, DealNewsi ajaveebi vanemkirjutaja ja tarbijaanalüütik.

Kogu Godeal24 tarkvara on erimüügis. Saate säästa kuni 90%. Ehtne Office 2021 Pro on hinnaga 24,25 eurot, mis on Microsoftiga võrreldes 90% soodsam. Ühekordne ost eluaegseks kasutamiseks.

Kui olete Maci kasutaja, sobib teile paremini Office 2021 Home and Business for Mac. Operatsioonisüsteem on ka selle kampaania suurim kokkuhoid. Windows 10 Pro vajab lihtsalt 7,25 eurot.

Muidugi, need ei pruugi olla populaarsed, kuid saate operatsioonisüsteemi odavalt hankida. Hankige, mida soovite, mitte ainult Office’i komplektid ja operatsioonisüsteem, vaid ka tööriistad on madalaima hinnaga!

Godeal24 müüdavad tarkvaravõtmed on kindlasti ehtsad. Kui muretsete kvaliteediprobleemi pärast, on Godeal24-l raha tagasi garantii. Kui olete mures võtmete aktiveerimata jätmise või muude probleemide pärast, pakub Godeal24 teile ööpäevaringset professionaalset klienditeenindust ja nad lahendavad probleemi õigeaegselt!

Tohutu allahindlustsoon! Raske ette kujutada!

Hankige oma kuluefektiivne komplekt juba täna! (Sooduskood: DYF62)

Muidugi tuleb mitme võtmega pakette juurde osta odavam!

50% soodsamalt! Windows OS ja Office (Sooduskood: DYF50)

>>> Vaata lähemalt SIIT!

Kõige mugavam viis tööriistade hankimiseks on Godeal24. Töötavad võtmed ja professionaalne klienditeenindus muudavad teie ostu muretuks!

Muud arvutitööriistad, mis võivad teile huvi pakkuda:

>>> Vaata lähemalt SIIT!

Godeal24-s saate säästa palju aega ja raha soodushinnaga Microsofti litsentside, suuremate IT-turvatarkvarade ja muude arvutitööriistadega Hankige Windows OS ja MS Office ületamatu hinnaga. Nautige probleemivaba ostlemist Godeal24 digitaalse kohaletoimetamise abil, mis saadab teie tarkvara mõne sekundi jooksul pärast ostmist otse teie e-posti aadressile. Lisaks saate WIT-i usalduspiloodil 98% suurepärase reitingu ja ööpäevaringse ekspertide tehnilise toe olla kindel toote kvaliteedis sa ostad.

Godeal24 lubab, et nad pakuvad ööpäevaringset professionaalset tehnilist tuge ja eluaegset müügijärgset teenindust ning et saate toodet probleemideta kasutada!

Võtke ühendust Godeal24-ga: service@godeal24.com

Maksmine

  • Pange toode korvi ja jätkake külalisena (või looge konto) ning täitke väljad.
  • Maksemeetodiks valige CWALLETCO.
  • Kontrollige oma tellimust ja klõpsake nuppu “Esita tellimus”.
  • Seejärel hüppab see sellele lehele, klõpsake nuppu “Vali makseviisid”.
  • Lõpuks saate makse sooritamiseks kasutada PayPali.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.