Hea nipp! Kuidas saada Samsungi telefon ülisoodsalt?

Erinevad sooduspakkumised on muidugi toredad, kuid paljud ei pruugi teada, et Samsungi e-poes, Ülemiste keskuse Samsungi poes ja Samsungi Eesti ametlike edasimüüjate juures saab kasutada ka tagasiostuprogrammi.

Tagasiostuprogramm on lahendus, kus saab kauplusesse tagasi anda enda vana seadme ning uue telefoni ostmisel tehakse kliendile samaväärne lisaallahindlus. Kuidas tagasiostuprogramm täpsemalt töötab ja kuidas seda kasutada?

Kui palju ma soodukat saan?

Esimene küsimus, mis kindlasti tekib on see, kui palju soodsamalt uue telefoni saab. Allahindlus sõltub muidugi seadmest, mida sa ostad ja telefonist mida sa tagastad. Näiteks kui osta praegu (kuni 30. septembrini 2023) Samsungi uusim volditav telefon Galaxy Flip5 ja tuua tagasi eelmise aasta mudel Galaxy Flip4 saab uue telefoni soetada lausa 600 euro võrra soodsamalt.

See tähendab, et ostes Samsungi e-poest Galaxy Flip5 telefoni ja tuues tagasi mudeli Galaxy Flip4, saab uue seadme (256 GB mudeli) endale vaid 499 euroga ehk tavahinnast üle poole soodsamalt.

Oluline on lisada, et tagastatav seade ei pea olema Samsungi telefon, vaid võib olla ükskõik millise tootja oma. Samuti saab tagasiostu programmi kasutada ka muude nutiseadmete, näiteks nutikellade, tahvelarvutite või kõrvaklappide ostmiseks.

Kas see kehtib koos teiste soodukatega?

Jah, tagasiostuprogrammi soodustused kehtivad alati lisaks kõigile teistele pakkumistele.

See tähendab, et kui Samsungi poes on tootele mõni hea pakkumine või allahindlus, tasub ikkagi tagasiostuprogrammi kasutada, kuna siis saab tooteid veelgi soodsamalt.

Kuidas ma oma vana seadme tagastan?

Vana seadme tagastamiseks on kaks võimalust. Kõige lihtsam on minna oma vana telefoniga poodi kohale ja paluda poe töötajal hinnata, kui palju seadet tagastades uue ostmisel soodustust saab. Nii saab teha Samsungi Ülemiste esinduspoes Tallinnas või ametlike edasimüüjate poodides (Telia, Elisa, Tele2, Euronics, RDE, OnOff, Bigbox). Seejärel saab soovi korral osta uue toote soodsama hinnaga.

Teine võimalus on täita taotlus veebilehel tagasiost.ee, seejärel saadetakse kliendile pakend, millega vana seade postitada ning pärast kontrollimist saadetakse seadme väärtuses raha tagasi. Selle variandi kasutamine eeldab, et ostad endale seadme kõigepealt täishinnaga ära ning seejärel täidad taotluse, mille alusel raha tagasi kantakse.

Lisaallahindlused

Tasub meeles pidada, et Samsungi tagasiostuprogrammi raames toimub pidevalt erinevaid kampaaniaid ja lisaallahindlusi, kus pakutakse mõne toote soetamisel veel paremaid tingimusi kui tavaliselt.

Näiteks praegu on uute Galaxy Flip5 ja Galaxy Fold5 telefonide jaoks käimas kampaania, kus vana seadme tagastamisel makstakse lisaks selle väärtusele veel 100 eurot.

Et näha, millised kampaaniad just praegu käimas on, tasub vaadata tagasiost.ee veebilehte.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.