Head halloween’i: Office 2021 Pro 26,75 eurot ja Windows 10 Pro 8,65 eurot. Godeal24 saadab teid odavate eluaegsete tarkvaravõtmetega

Praeguses majandusolukorras on paljud inimesed töötud. Peaksite kulutusi tehes ettevaatlik olema. Kuid arvuti tõrgeteta töö nõuab selle õigeaegset värskendamist. Windows 10 Pro jaoks soodsa pakkumise saamiseks võib Godeal24 aidata.

Praegu pakub Godeal24 kõikidele klientidele läbi aegade kõige minimaalsemat kulu! Võimaldab kulutada väga vähe, et osta endale meelepärane eluaegne kood!

Halloween’i suure soodusmüügiga saate Windows 10 Professionali vaid 8,65€ eest, mis on alla 10% jaemüügihinnast! Lisaks tasub Office 2021 Pro ka koju kaasa võtta. Turvaline Office 2021 Professional litsents vaid 26,75 euro eest.

Hankige võimsaim tootlikkuse komplekt ja tehke keerukad tööd lühema ajaga! Need, kes pingutavad, väärivad parema töökomplekti ja operatsioonisüsteemi seltskonda!

Office 2021 Professional Plus on terviklik tootlikkust tõstev kontoritarkvara, mis sisaldab mitut vajalikku rakendust, nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook jne. Office 2021 Pro töötleb rikkalikke funktsioone ja tööriistu, mis aitavad kasutajatel erinevaid ülesandeid kiiremini täita.

Parim hind! Microsoft Office 62% soodsamalt! (kupongikood “DYF62”)

>>> Get More Office

Praegu on Windows 10 operatsioonisüsteemi kõrgeima stabiilsuse ja jõudlusega versioon. Tootja süsteemidraiveri tarkvara ise on parandanud ja parandanud enamikku pisivigadest, nii et graafikakaart, kõvaketas, ekraan ja heli on Windows 10 puhul väga sujuvad ja peaaegu täiuslikud.

Milline sooduspakkumine! Tohutu allahindlus Windows OS-ile: (kupongi kood “DYF50”)

Hankige sõpradega mitu võtit, ostke rohkem, säästke rohkem! (kupongi kood “DYF50”)

>>> Get More Windows

62% allahindlus pakettidelt ja muudelt MS Office’i jaoks (kupongi kood “DYF62”)

>>> Get More Bundle

Olulised arvutitööriistad parima hinnaga!

Godeal24 abil saate valida sobiva tööriista sadade tööriistade hulgast. Tööriistade hea kasutamine võib teie töös suureks abiks olla. Godeal24 saab teile pakkuda ehtsaid ja kasulikke tööriistu. Vali endale vajalik!

Kõige populaarsem tööriistatarkvaras – Ashampoo:

Praktiline arvutitööriistade tarkvara:

>>>Get More Tools

Kuidas maksta?

  • Minge kassalehele, jätkake külalisena (või looge konto) ja seejärel täitke “Billing Information”
  • Valige selles etapis ” CWALLETCO ” ja seejärel klõpsake “Continue”.
  • Kontrollige oma tellimust ja klõpsake nuppu “Place Order”.
  • Seejärel hüppab see sellele lehele, klõpsake nuppu “Choose payment methods”.
  • Lõpuks saate makse sooritamiseks kasutada PayPali.

Godeal24-s saate säästa palju aega ja raha soodushinnaga Microsofti litsentside, suuremate IT-turvatarkvarade ja muude arvutitööriistadega. Hankige Windows OS ja MS Office ülisoodsa hinnaga. Nautige probleemivaba ostlemist Godeal24 digitaalse kohaletoimetamise abil, mis saadab teie tarkvara mõne sekundi jooksul pärast ostmist otse teie meilile. Lisaks võite TrustPiloti 98% suurepärase reitingu ja ööpäevaringse ekspertide tehnilise toega olla kindel ostetava toote kvaliteedis.

Godeal24 lubab, et nad pakuvad 24/7 professionaalset tehnilist tuge ja eluaegset müügijärgset teenindust ning et saate toodet probleemideta kasutada!

Võtke ühendust Godeal24-ga: service@godeal24.com.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.