Huawei tõi turule trendika ruudukujulise nutikella, mis ühildub nii Androidi kui iOSiga

Noored teevad aina enam oma valikuid tehnoloogiatrendide, terviseteadlikkuse ja isikliku stiili põhjal. Sellest inspireerituna on Huawei turule toonud uue FIT 3 nutikella, mis oma olemuses kõike eelmainitut ühendab.

Tasakaalustatud ja tervislik eluviis on üha rohkemate inimeste teadlikkusse jõudnud ning eesmärgiks ei ole enam ainult hea vorm vaid ka soov järgida teaduspõhiseid soovitusi, mis jätaks ruumi ka personaalseteks valikuteks ja eneseväljendusvõimalusteks. 

“Sellest mõtteviisist ajendatuna on Huawei turule toonud oma uusima mudeli FIT 3, mis pakub tipptasemel nutikella omadusi ühes silmapaistva välimuse ja täpsete terviseandmete jälgimise võimalustega,” tutvustab tehnoloogiaekspert ja Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina. 

Ultra-õhuke disain, mitmekülgne ühilduvus ja suurepärane aku kestvus

Huawei Watch FIT 3 paistab silma oma õhulise disaini ja laia, 1,82” ekraaniga, mis toob esile iga detaili selguse ja elavuse. Alumiiniumisulamist korpus on kerge ja üliõhuke, kaaludes vaid 26 g ja pakkudes kandmisel maksimaalset mugavust. Kella servadeta ekraani täiendab silmapaistev pöörlev funktsiooninupp. FIT 3 kellasid on saadaval erivärvilistes versioonides, et sobituda iga kandja stiili ja eripäraga. 

Lisaks trendikale disainile on ka kella aku eluiga muljetavaldav – tavapärase kasutuse korral kuni 7 päeva ning maksimaalselt peab aku vastu kuni 10 päeva. “Lisaks võimaldab 10-minutiline kiirlaadimise funktsioon kella kasutada terve päeva jooksul – see muudab FIT 3 ideaalseks kaaslaseks aktiivset eluviisi harrastavale inimesele,” lisab Mishina.

Uus nutikell ühildub nii iOS-i kui ka Androidiga, kella kasutamiseks on vaja alla laadida vaid Huawei Health mobiilirakendus. “See tagab, et seda nutikella saavad kasutada kõikide nutitelefonide omanikud,” ütleb Mishina.

Kõikehõlmav tervisehaldus ühes nutika eluviisiga

Tervise jälgimine on Huawei Watch FIT 3-ga lihtsam kui kunagi varem. “Teaduspõhine unejälgimissüsteem analüüsib une kvaliteeti ning võimaldab jälgida pulssi, vere hapnikusisaldust, hingamissagedust ning märgata ebatavapärast hingamist. Lisaks annab nutiseade näpunäiteid parema ööune saavutamiseks,” selgitab Mishina. 

Elutähtsate näitajate jälgimine on samuti uuel kellel täpsem kui kunagi varem. “Näiteks on vere hapnikusisalduse mõõtmised kiiremad tänu täiustatud jõudlusele ja stabiilsusele,” rääkis tehnoloogiaekspert. 

Tervisehaldus on Huawei Watch FIT 3-ga uuenduslik ja põhjalik. “Uus Stay Fit rakendus aitab toitumisel silma peal hoida ning sel on ka juhendatud treeninganimatsioonid ja nutikad spordisoovitused, mis pakuvad motiveerivat ja mugavat treeningkogemust. Kella uuendatud aktiivsusrõngad ja 102 erinevat treeningrežiimi hoiavad alati liikumas ja tervena,” tutvustab Mishina kella, mis on justkui personaaltreener. 

Huawei Watch FIT 3 maksab 159 eurot ning nahkrihmaga versioon 179 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.