Innovatiivse inimese tankimisviis: kodumaine mobiilirakendus, mida saad kasutada üle terve Eesti!

Uue mobiilirakendusega on tankimine imelihtne.Foto: Cloudics

Tartus tegutsev IT-ettevõte Astro Baltics on välja tulnud uuenenud mobiilirakendusega, mis muudab tankimise kiiremaks, mugavamaks ning keskkonnasõbralikumaks. Cloudics on äpp, mille allalaadimisel pääsed kaardimaksetest, pabertšekkidest ja isegi iseteeninduskassa kasutamisest, sest kõik toimub mugavalt sinu mobiiltelefonis.

Kui tunned, et oled väsinud tanklas või kaupluses järjekorras ootamisest, on Cloudics just sulle mõeldud. Moodsa äpiga saad ostud tehtud kiirelt, iseseisvalt ja kontaktivabalt rohkem kui 170 asukohas üle Eesti.

Kuidas Cloudics töötab?

Võta lahti App Store või Google Play, otsi üles Cloudicsi mobiilirakendus ning lae see oma telefoni alla. Äpp sobib suurepäraselt nii Androidi kui ka iPhone’i kasutajatele.

Mobiilirakendusest leiad turvalise maksekeskkonna, kuhu saad sisestada kõik oma makse- ja kliendikaardid.

See tähendab, et Cloudicsiga saad kasutada kõiki oma tavapäraseid kliendisoodustusi kaarti taskust välja võtmata.

Eestis lööb laineid uus mobiilirakendus, mis muudab tankimise mugavamaks.Foto: Cloudics

Nii kiirelt ja mugavalt pole varem tangitud

Tänu Cloudicsi äpile pole vaja enam isegi auto juurest lahkuda. Mobiilirakenduse abil saad mõne nupuvajutusega alustada tankimist, ilma et peaksid maksmiseks kuhugi minema. Mootorratturitel läheb elu lausa nii mugavaks, et tankimiseks ei tarvitse kiivritki peast võtta.

Kus saab Cloudicsit kasutada?

Cloudicsit saab kasutada üle Eesti kõikides tanklates, mis on märgistatud Cloudicsi pilvekujulise logoga.

Praeguseks on tankimisvõrgustikuga liitunud enam kui 170 kütusepunkti. See tähendab, et äppi saab kasutada igas Eestimaa nurgas Alexela, Terminal Oili, Jetoili ja Eesti Gaasi teenindusjaamades.

Cloudicsi tankimisvõrgustik on paari aastaga läbi teinud enam kui 170-protsendilise kasvu ning tankimisvõimalusi lisandub regulaarselt.

Vaata kaarti, kus saab Cloudicsit kasutada, siin.

Mugav harjumus, millega säästad ka keskkonda

Mobiilirakenduse juures on veel üks oluline lisaväärtus, millest ei saa tänapäeval üle ega ümber. Nimelt on see keskkonnasõbralik – äpist ju ühtki pabertšekki välja ei prindita.

Kogu tankimise ja ostude info salvestatakse rakendusse digitaalselt, nii et vajadusel saad seda alla laadida või edasi saata. Nii teed ka raamatupidajal elu lihtsamaks, kui vahetad pabertšekid digitaalsete vastu. Lisaks asendab Cloudics kõiki plastmassist makse- ja sooduskaarte.

Kuidas mobiilirakendusega mugavalt tankida?Foto: Cloudics

Kaubanduslahendused kaupmehele: ettetellimine ja nutipoodlemine

Lisaks tankimisvõimalusele on Cloudicsisse arendatud innovatiivsed ettetellimise ja nutipoodlemise lahendused kauplustele.

Cloudicsi ettetellimise funktsionaalsuse väljaarendamine sai alguse pandeemia ajal kujunenud nõudluse tõttu kontaktivabade müügiprotsesside järele. Kasutaja saab mugavalt koostada ostukorvi ning tooted Cloudicsiga liitunud kauplustest ette tellida.

Nutipoodlemise innovatsioon peitub selles, et mobiilirakenduse kasutajad saavad läbida kogu ostuprotsessi ilma klienditeenindaja või iseteeninduskassa abita. Kasutaja skaneerib poes tooted ning tasub nende eest mobiilis.

Lae alla Cloudicsi mobiilirakendus:

Äpi arendamise taga on kodumaine ja kõrgelt hinnatud IT-ettevõte Astro Baltics, mis loob tulevikku kujundavaid tarkvaralahendusi. 1998. aastast tegutsenud ettevõtte portfellist leiab nutikad ja unikaalsed makse- ning majandustarkvaralahendused, mida kasutavad ettevõtted üle terve maailma.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.