Intel® NUC 11 võimsad miniarvutid

Foto: ASBIS Baltics

Kas võimsad lauaarvutid peavad olema nii suured ja kobakad, nagu oleme harjunud nägema? Eelkõige väiksemate arvutikomponentide tootjana tuntud Intel on seda arusaama muutmas ning pakub konkurentsi väikeste, kuid võimsate miniarvutitega. Kas nendega saab ka nõudlikumaid mänge mängida või programme jooksutada? 

Intel® NUC 11 Extreme: loodud võitma

Inteli kõrgeima jõudlusega arvuti Intel® NUC 11 Extreme.Foto: ASBIS Baltics

Beast Canyoni nime kandev Intel® NUC 11 Extreme on kõrgeima jõudlusega arvuti, millega võtta mõõtu nii juhtmega kui juhtmevabas mängumaailmas. Saadaval on nii i9 kui i7 protsessoriga seadmed – nende abil saab luua kõige optimaalsema versiooni mängimiseks, võttes arvesse nii graafikat, mälu, salvestusruumi kui operatsioonisüsteemi.

Arvutit iseloomustavad integreeritud ja ülitõhus toiteallikas, suur mälumaht, mis tõstab reageerimisvõimet ning pakub veel suuremat kaadrisagedust. Arvuti suudab pakkuda kolmekordset 4K-kuvarite tuge ning sisseehitatud jahutust – ja see kõik mahub ära vaid kaheksaliitrisesse kesta. Arvuti pakub kaasahaaravat mängukogemust ilma, et võtaks laual või laua all tohutult ruumi – tõeline minimalistlike lahenduste eelistajate lemmik.

Intel® NUC 11 Enthusiast: fenomenaalne jõudlus imepisikeses kestas 

See imepisike Intel® NUC 11 Enthusiast Mini on mõeldud kõigile, kes soovivad suurepärast kombinatsiooni jõudlusest, võluvast visuaalist ning kiirest ja paindlikust ühenduvusest.Foto: ASBIS Baltics

Intel on miniarvutite pioneer. Intel® NUC 11 Enthusiast Mini lauaarvuti kasutab vaid killukest sinu lauaruumist. See imepisike, 1,3-liitrine arvuti on mõeldud kõigile, kes soovivad võrreldamatut kombinatsiooni jõudlusest, võluvast visuaalist ning kiirest ja paindlikust ühenduvusest. Arvuti kasutab Inteli 11. põlvkonna Intel® Core™ i7 protsessorit koos NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 graafikaga. 

Lisaks kaasahaaravatele visuaalidele ja võimsale jõudlusele saavad kasutajad luua kiired ühendused Intel® Wi-Fi 6 abil, lisaks on võimalik Thunderbolt™ 4 pordi ning HDMI ja Mini DisplayPort pordiga ühendada kuni neli ekraani. Arvutit saab kasutada nii horisontaalses kui vertikaalses asendis, need on väga vaiksed ning tänu uuele jahutussüsteemile ei pea ka kõige nõudlikumaid mänge mängides muretsema arvuti ülekuumenemise pärast.

Intel® NUC 11 Performance Mini: tõeline tööhobune

Intel® NUC 11 Performance Mini arvutid on ideaalse suurusega, mida vajadusel saab hõlpsasti
kaasa võtta.
Foto: ASBIS Baltics

Intel® NUC 11 Performance Mini arvutid on piisavalt väikesed, mida saab vajadusel kaasa võtta. Ka Performance Mini kasutab 11. Põlvkonna Intel® Core™ protsessoreid, mis muudavad arvuti ideaalseks vahendiks, mille abil panna püsti kodukino või teha tööd kodukontoris. 

Revolutsiooniline Intel® Iris® Xe graafika muudab iga kogemuse kaasahaaravamaks ja lõbusamaks – alates 4K UHD-saadete vaatamisest kuni paljunõudvate strateegiamängude mängimiseni. Ühenduse loomine erinevate ekraanidega on tehtud lihtsalt 10 erineva pordi ja pesa abil – sealhulgas on kaks Thunderbolt™ 3 porti ja ülikiire Etherneti port, rääkimata Intel® Wi-Fi 6 toest.

Intel NUC 11 Essential Mini: parim kaaslane igapäevasteks tegemisteks

Lihtsa disaini ja suurepärase jõudlusega Intel NUC 11 Essential Mini.Foto: ASBIS Baltics

Intel NUC 11 Essential Mini pakub Intelile omast usaldusväärsust ning kvaliteeti õhukeses kestas. Kiire jõudluse tagamiseks on süsteemidega kaasas kuni neljatuumalised Intel Pentium Silver protsessorid, kuni 32 GB kahekanaliline mälu ja valikuline 64 GB salvestusruum.

Arvutit iseloomustab lihtsustatud disain ning arvukad sisseehitatud paigaldusvõimalused: HDMI ja DP++ videopordid ning kuus USB-porti. Essential Mini arvutid pakuvad esmatähtsat – suurepärast jõudlust ja suurepärast väärtust õhukeses vormiteguris, mida toetab Inteli kolmeaastane garantii.

Loe lähemalt siit!
ASBIS Baltics, Intel ametlik maaletooja Eestis, sales@asbis.ee tel. +372 64 050 74

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.