JAH! 100 euro eest leiab sülearvuti, ja veel millise!

Ka Fujitsu odavamate äriklassi sülearvutite jõudlus on piisav, et mõnus töine äraolemine tagada.Foto: Shutterstock

Fujitsu on bränd, mis võib küll Eesti turul vähem tuntud olla, kuid on end tõestanud suurepäraste ja töökindlate sülearvutite valmistajana. Olgu siis tegemist tavakasutaja või ärikliendiga.

Huvitav fakt – tegu on ühe vanima IT ettevõttega, mis toimetab juba aastast 1935 ja sülearvutite tootmisega alustati juba aastal 1990.

Üks suurimaid eeliseid, mida oleme kasutatud sülearvutite puhul märganud, on soodne hind võrreldes teiste tuntumate tootjatega. Fujitsu äriklassi sülearvutite hinnad algavad sajast eurost ning tihtipeale on nende jõudlus piisav igapäevasteks toiminguteks.

Äriklassi arvutil on palju eeliseid odava säästuarvuti ees, kuid üks olulisemaid on kindlasti korpus – äriklassi Fujitsu sülearvutitel on see tõeliselt vastupidav ja ka ilusa disainiga. Eks ilu ja disaini üle saab igaüks ise otsustada.

Mõned huvitavad sülearvutid, mida tasuks vaadata:

Foto: Fujitsu

Fujitsu Lifebook E746 – Kõigest 100 euroga saab igapäevasteks toimetusteks sülearvuti, mis ei vea sind alt. Sobib hästi niisama internetis surfamiseks, videote vaatamiseks ja dokumentide töötlemiseks.

Fujitsu Lifebook U747 – 1,49 kg kaaluv stiilne ja ilus Lifebook on hea valik kõigile, kellele meeldib soliidne disain. Jõudluse poolest saab arvuti samamoodi nagu E746 kõige vajalikuga hakkama. Lisaks piisavale jõudlusele on arvutil ka selge pildi ja hea resolutsiooniga FullHD ekraan.

Fujitsu Lifebook E549 – Selle arvuti puhul on nüüd protsessor natukene juba võimekam, mis omakorda tähendab, et saab juba ka väikest sorti fototöötlusega hakkama. Küll aga on arvuti oma välimuse poolest natukene kobakam ja ka kaalu on veidi rohkem. Arvuti kaaluks on tootja märkinud 1,79 kg.

Fujitsu Lifebook E5410 – See on kirjutatud arvutitest kõige uuema protsessoriga ja viimased paar nädalat on see olnud üks populaarsemaid sülearvuteid meie e-poes. Kindlasti tasuks seda vaadata, sest tegu on juba kümnenda genratsiooni Inteli protsessoriga. 

Miks osta sülearvuti 1it arvutipoest
Kõik sülearvutid on puhastatud, kontrollitud ja paigaldatud on ka täiesti uus operatsioonisüsteem koos viirusekaitse programmiga.
Kõik arvutid on garantiiga, mida saab pikendada kuni 2 aastani.
Kiire transport üle Eesti.
14-päevane tagastusõigus küsimusi küsimata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.