Jõudlus ja produktiivsus kõikjal: Philips Monitors tutvustab uut kaasaskantavat monitori

Tänapäeva kiires maailmas on liikvel olemine elu lahutamatuks osaks ning järjest aktiivsem elustiil nõuab järjest suuremat paindlikkust. Olenemata sellest, kas kasutaja on kodus või kontoris, koos sõprade või kolleegidega, tegeleb korraga mitme asjaga või puhkab, vajab ta lahendusi, mis peavad sammu sellega, mida ta hetkel teeb.

Philips Monitors tutvustab uut ja kerget 16-tollist (15,6 tolli / 39,6 cm diagonaal) 16B1P3302 monitori. Rikkalike funktsioonidega, kuid samas hõlpsalt kaasaskantav monitor võimaldab nautida tipptasemel meelelahutust ja produktiivsust, pakkudes seejuures minimalistlikult õhukest auhinnatud disaini.

Paindlik, kaasaskantav ja tootlikkust tõstev – Philips 16B1P3302.

Mudeli põhiomadused

• Laiade vaatenurkadega IPS LED tehnoloogia pakub tõeseid ja täpseid värve
• 16:9 Full HD (1920 x 1080) ekraan kuvab teravat ja detailset pilti
• Kahekordse võrkkattega USB-kaabel suurendab paindlikust ja vähendab kaablite tekitatud segadust
• Kahe ekraanikuva vaatamise võimalus tõstab produktiivsust
• USB-A koos DisplayLinkiga võimaldab mugavalt esitlusi läbi viia ja faile jagada 
• Kerge ja kokkuklapitav auhinnatud disain tagab stiilselt paindlikkuse

MMD Monitors & Displays vanemtootejuht Euroopas Carlos Sanchez ütleb, et Philipsi kaasaskantav monitor 16B1P3302 loodi tänapäevase aktiivse ja liikuva elustiili jaoks.

“Traditsiooniline töökeskkond ja tööelu on minevik ning oleme üle läinud hübriidtööle ja ülimale paindlikkusele. See mudel kombineerib lauamonitori produktiivsust ja jõudlust suurendavaid omadusi sülearvuti mugava mobiilsusega,” täpsustas ta.

Mobiilsusega ühendatud produktiivsus

Philipsi 16B1P3302 monitor pakub kõiki omadusi, mida on tarvis produktiivsuse tagamiseks mitmesugustes töökeskkondades, olgu olukorraks minimalistlikku kontorimonitori eeldav situatsioon või kaasaskantav lahendus kaugtöö jaoks.

Uue monitori SmartImage-tehnoloogiaga täiustatud 16:9 Full HD ekraan on kompaktne, tänu millele on monitori lihtne transportida ja hoiustada, pakkudes samas võimsaid visuaale säravate värvide, teravate detailide ning rikkaliku kontrastiga. IPS-tehnoloogia pakub laiasid 178°/178° vaatenurki, mis tähendab, et kasutajad saavad ekraani vaadata peaaegu iga nurga alt.

Tänu mitmesugustele funktsioonidele, mis on loodud liikuva töö ja vabaajategevuste toetamiseks, tagab Philips 16B1P3302 suure paindlikkuse. Monitori õhuke võrkkattega ümberpööratav USB-kaabel on pehme ja paindlik, mis tähendab, et see mahub igasse kotti ning USB-C ja -A liidesed võimaldavad kasutajal nautida nutitelefonist või sülearvutist edastatud suure eraldusvõimega videot, kasutada korraga kaht ekraani, laadida monitori, lõigata kasu kiirest andmevahetusest ning jagada hõlpsalt ja kiirelt faile ja näidata esitlusi.

Lisaks eelnevale on 16B1P3302 iseloomustavateks põhiomadusteks ka kasutaja mugavus ning heaolu. Selleks on monitoril mitme püsiva kaldenurgaga alus, mida saab kallutada vahemikus 0–90 kraadi, ja silmasõbralik LowBlue Mode ning värelusevaba Flicker-free tehnoloogia.

Monitori tugijalga saab kallutada vahemikus 0-90°.

Philips 16B1P3302 on saadaval alates 2022. aasta juulist hinnaga 239 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.