Sisuturundus

Karbist välja: mida arvasid Martti Hallik ja Liina Ariadne uuest iPhone 12st?

Apple’i uusim lipulaev iPhone 12 on tänasega ametlikult Eestis müügil. Nagu varasematel aastatelgi levis õunafirma uue mudeli kohta juba ametlikule avalikustamisele eelnenud kuude jooksul palju kuulujutte uutest võimalustest ja lahendustest.

Nüüd, kui telefon on inimestele päriselt kätte jõudnud, saame aga näha, mida seade endast tegelikult kujutab.

Näiteks leiab esmakordselt iPhone’i valikust ka mini-variandi ehk väiksema 5,4-tollise ekraaniga mudeli, samas kui tavamudelil on 6,1-tolline ekraan. Ka ekraan ise on iPhone 12-l uuenduse saanud – LCD tehnoloogialt on mindud üle OLED-i peale ning samuti on ekraanil kaitsev kattekiht, mis peaks aitama kriimustusi ja muid kahjustusi ennetada.

Esimest korda saab iPhone’iga filmida ka HDR videoid ning mõistagi on ka kaamerate tehnoloogiat ning tarkvaralahendusi edasi arendatud. Apple’i uus ProRaw funktsioon võimaldab pilte veelgi põhjalikumalt järeltöödelda nii telefonis kui ka mõnes muus järeltöötlusprogrammis.

Uue iPhone’i Eestisse jõudmise puhul andis iDeal Martti Hallikule ja Liina Ariadnele võimaluse telefoni tutvustada. Ööl vastu 30. oktoobrit, mil iPhone 12 müük ametlikult avati, avasid ka Martti ja Liina oma karbid ning näitasid, mida uusim iPhone endast täpselt kujutab.

Martti Halliku ja Liina Ariadne “karbist välja” videot saad vaadata allpool ning iPhone 12 tehniliste andmete ja hindade kohta lähemalt lugeda siit.

✨ LIVE: unboxing iPhone 12 ja 12 Pro ✨

Kas uus iPhone on päriselus sama ilus kui piltidel? Mis tunne on hoida käes uue disainiga mudeleid? 🧐 Liina ja Martti on Eestis esimeste seas, kes saavad täna unboxida iPhone 12 ja 12 Pro mudelid. Anna meile kommentaarides teada, millist uut iPhone mudelit ootad sina kõige enam, sest kõigi kommenteerijate vahel loosime pärast Ariadne laivi välja AirPodsid. 🙌

Posted by IM Arvutid – IDeal Eesti on Thursday, October 29, 2020
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.