Kasutatud iPhone: taskukohane ja keskkonnasäästlik valik

Kasutatud telefoni ostmine annab võimaluse säästa raha ja olla samas keskkonnasõbralik.Foto: Unsplash / Arnel Hasanovic

Praeguses kiirelt arenevas tehnoloogiamaailmas on nutitelefonid muutunud igapäevaelu lahutamatuks osaks. Kuid uue telefoni soetamine võib olla kulukas ning paljude jaoks on oluline leida taskukohasem ja keskkonnasõbralikum alternatiiv.

Kasutatud iPhone telefonid aga seda võimalust just pakuvad – säästa raha ja olla keskkonnasõbralik.

Taskukohane ja garantiiga

Meie müüdavad kasutatud iPhone telefonid on saadaval väga mõistliku hinnaga ning nendega kaasneb ka garantii. See annab ostjale kindluse, et tegemist on usaldusväärse valikuga.

Kõik meie müüdavad telefonid on läbinud põhjaliku tehnilise ja visuaalse kontrolli, tagades, et need on töökorras ja valmis uut omanikku teenima.

Keskkonnasäästlik alternatiiv

Kasutatud telefoni ostmine ei ole mitte ainult rahakotisõbralikum, vaid ka keskkonnasõbralikum valik.

Uue telefoni tootmine ja transportimine nõuab märkimisväärselt loodusressursse ja energiat. Kasutatud iPhone’i soetamine aitab vähendada elektroonikajäätmeid ja vähendada keskkonnamõju.

Kvaliteedi hindamine

Oleme loonud kasutatud telefonide visuaalse seisukorra hindamiseks süsteemi, kus igale telefonile omistatakse klass A+, A, B, C+ või C. See aitab ostjal lihtsamini hinnata telefoni välimust ja seisukorda.

Näiteks A+ hinnanguga telefon on praktiliselt uueväärne, võib-olla mõne märkamatute kriimudega, samas kui C klassi telefonil võib esineda rohkem kulumisjälgi. Siiski, olenemata klassist, on kõik meie telefonid tehniliselt täiesti töökorras.

E-poes on iga toote juures hindamisjuhendi koos piltidega kõigile nähtav. See kindlasti teeb välimuse hindamise kasutatud asjal lihtsamaks.

Tehniline kontroll ja tehaseseadmete taastamine

Enne telefoni müüki panekut teostame põhjaliku tehnilise kontrolli, veendumaks, et ekraan kuvab värve normaalselt, puutetundlikkus ja nupud toimivad korrektselt ning aku mahutavus on piisav.

Kõikidel kasutatud telefonidel on taastatud tehase seadmed, tagades nende usaldusväärsuse ja töökindluse.

Paindlikud tingimused

Meie e-poest ostetud kasutatud telefonidele kehtib 14-päevane tagastusõigus, mis annab ostjale täiendava kindlustunde.

Kuigi telefonid on ilma laadija ja kõrvaklappideta, on need tarvikud laialdaselt saadaval ja paljudel juba olemas. Soovi korral on võimalik laadija juurde tellida.

Lastele sobiv valik

Kasutatud nutitelefoni üheks suurimaks eeliseks on oluliselt soodsam hind. See muudab kasutatud telefoni suurepäraseks valikuks ka lastele.

Suurem osa kasutatud telefone on usaldusväärsed – heas seisukorras ja suudavad mitut omanikku hästi teenida. Lisaks on kasutatud telefon vähem stressi tekitav, sest selle väärtus on madalam kui uuel seadmel.

Kasutatud iPhone telefonid on suurepärane valik neile, kes otsivad taskukohast ja keskkonnasõbralikku alternatiivi uue telefoni soetamisele. Meie põhjalikult kontrollitud ja garantii all olevad telefonid pakuvad usaldusväärset ja kvaliteetset lahendust, säästes samal ajal loodust ja rahakotti. Vaata meie valikut ja leia endale sobiv telefon juba täna!

Vaata valikut e-poest SIIT.

Usaldusmärgis “Turvaline ostukoht”

Poed, mida võid usaldada. “Turvaline ostukoht” on Eesti E-kaubanduse liidu väljastatav usaldusmärgis tooteid müüvatele e-poodidele, mille kaudu ostmine on turvaline.

Usaldusmärgisega soovitakse suurendada ostjate turvatunnet ja usaldust Eesti e-poodide vastu ning tõsta Eesti e-kaubanduse taset ja mainet.

Märgisega tähistatud poed on usaldusväärsed, Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud, ja täidavad märgise saamiseks vajalikke tingimusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.