Sisuturundus

Kauaoodatud uudis: Eestis avas uksed Xiaomi ametlik e-pood

Populaarne nutiseadmete tootja Xiaomi avas tänasest Eestis ametliku e-poe mi-home.ee, mis suurendab oluliselt nii tehnika kättesaadavust kui ka uute toodete siinsele turule ilmumise kiirust.

“Tänu uuele e-poele saavad Eesti Xiaomi kliendid osa võtta brändi globaalsetest ja piirkondlikest kampaaniatest, saades samaaegselt enda käsutusse ka kiire ning usaldusväärse suhtluskanali tootjaga. Poe avamisel oli ka üheks suureks eesmärgiks uute toodete kiirem lansseerimine ja levitamine, mida muud elemendid ei aeglustaks,” ütles Mi-Home müügijuht Maksim Tšerva.

Seni on Xiaomi tooted olnud saadaval vaid läbi edasimüüjate ja partnerite, ent tänu vastavatud e-poele saavad kliendid osaks veelgi kiiremast teenindusest, tarnest ning suuremast valikuvõimalusest. “On selge, et uus ja mugavam viis Xiaomi seadmete hankimiseks on rõõmusõnumiks kõikidele praegustele klientidele, kuid on ka ilmselge, et see aitab tee brändini leida ka neil, kes seni meie tootevalikuga tuttavad pole olnud” sõnas Tšerva.

Vastavatud veebipoodi iseloomustab rikkalik valik seadmeid, mille juures leiab ka põhjalikud eestikeelsed tootekirjeldused igale pakutavale tootele. Tšerva sõnul tagab asjalik eestikeelne ülevaade pakutatavatest toodetest seda, et klient saab end Xiaomi tootevalikuga väga põhjalikult kurssi viia ning selle läbi selle leida enda jaoks kõige paremini sobiva seadme. 

Uuest e-poest leiab pea kõik seadmed, mida Xiaomi Euroopas pakub: alates nutitelefonidest, lõpetades kütteseadmete ja robottolmuimejatega. Lisaks sellele leiab veebipoest nüüdsest ka vaid Eesti jaoks mõeldud eripakkumisi, mida seni siinsel turul pakkuda ei suudetud.

“Meil on äärmiselt hea meel, et saame Eestis oma esimese e-poe ametlikult avada. Loodame selle läbi Xiaomile leida uusi fänne ning meie brändi praegustele kasutajatele veelgi lähemale tuua,” ütleb Xiaomi ametlik esindaja Baltikumis John Zhang.

Xiaomi on brändina Eestis tegutsenud tänaseks neli aastat. Müügiedetabelite alusel on Xiaomi Huawei ja Samsungi järel tõusnud üheks kõige populaarsemaks nutiseadmete tootjaks maailmas.

Hiinas asutatud ettevõte tegutseb juba kümnendat aastat ning keskendub nutiseadmete ning targa riistvara loomisele. Kõik seadmed on loodud IoT ehk asjade interneti platvormi põhimõtetele toetudes. Xiaomi brändi iseloomustab läbiv põhimõtte pakkuda oma klientidele kõige lahedama ettevõtte toodete kasutamise kogemust. Esimesed 100 nutitelefoni ostjat saavad kingituseks Mi Smart Band 5 mudeli!

Tutvu uue veebipoe valikuga siin!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.