Sisuturundus

Kaugtöö kriisiolukorras: kuidas Cisco Webex tasuta konveretsi litsentsidega elu lihtsamaks teeb?

Fotod:Shutterstock.

Kaugtöö on tänasel päeval muutumas aina mugavamaks ja levinumaks lahenduseks. Kuigi tavaliselt on see tööandja poolt valikuline võimalus, võib kaugtöö muutuda kriisiolukordades ainsaks töötegemise meetodiks. Selleks tarbeks aitab tunnustatud tehnoloogiafirma Cisco kasutusele võtta mõningaid kasulikud ja mugavad meetmed.

Webexil on väga lai adapteerumisvõimekus

Cisco kaugtöölahendus Webex hõlmab endas kõike, mida üks ettevõte kontoriväliseks efektiivseks funktsioneerimise vajab. Webexi lai teenusteportfell on disainitud eesmärgiga olla võimalikult paindlik ja sõbralik kõikvõimalike kasutajate suhtes.

Ettevõtted saavad kommunikatsioonimured lahendatud tänu videokonverentsidele ning suhtlusmoodulitele, samas kui õppeasutused saavad kasutada veebiseminare ja online-koolituseks mõeldud lahendusi.

Webexi efektiivsust tunnistab ka statistika Hiinas, Lõuna-Koreas ja Jaapanis tegutsevate firmade kohta, kus praeguste koroonaviirusega seotud kriiside valguses on kasutustihedus tõusnud varasemast 22 korda ning seda täiesti positiivse tagasiside saatel.

Viimase kuu aja jooksul on Cisco ka proaktiivselt viinud läbi kohtumisi ning kampaaniaid nii Ameerika Ühendriikide kui ka Euroopa kodanikeasutustega, aitamaks hoida majandusliku ja haridusliku olukorra hammasrattaid õlitatuna.

Pikaajaline kogemus rakendub positiivses tagasisides

Webexi tellijad saavad ööpäevaringselt küsimuste korral pöörduda toote arendajate poole, sest täiesti mõistetavalt on kõik asutused ja ettevõtted üles ehitatud erineval viisil ning teenusega kohandumine nõuab pisut aega. Saadud tagasisidet ja kogemust rakendatakse pidevalt lahenduste paremaks muutmisel ja uuendamisel.

Ühe näitena võib tuua Nestbitti keskuse Hong Kongis, mis on keskendunud noorte puuetega inimeste täisväärtuslikule elule aitamisele. Tänu COVID-19 levikule pidi keskus oma päevaprogrammi traditsioonilisel kujul katkestama, ent Webexi abil saavad terapeutid jätkuvalt läbi viia kõne-, muusika- ja keeleteraapiaga seotud harjutusi.

Cisco pakub tänasel päeval Webexit kõikidele oma riikidele, lähemalt saab sellega tutvuda siit! Pakutava sees on piiramatu kasutusaeg ning toetus kuni sajale kasutajale.

Lisaks on võimalik paketti täiendada turvateenusega Cisco Duo ning Cisco Umbrella ja Cisco AnyConnect Secure Mobility Client. Viimastele saab kaasa tasuta litsentsi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.