Kehatemperatuur, töö, puhkus ja uneaeg – uus nutikas seade aitab sul suurteks väljakutseteks valmis olla!

Nutikas kell Polar Ignite 3 Titanium aitab sul enda tervislikke eesmärke saavutada.Foto: Mefo

Kui asud võtma vastu suuri ja olulisi väljakutseid, ei saa üle ega ümber korralikust puhkusest ja patareide laadimisest. Ikka selleks, et minna ülesannetele vastu värske ja tulisena. Just selleks on loodud nutikas kell Polar Ignite 3 Titanium – et aidata sul enda tervislikke eesmärke saavutada. 

Mitu uut funktsiooni

Sinu päevast energiat aitab üleval hoida SleepWise, mis on saadaval nüüd seadme ekraanil. Uudsena lisandub mudelile aga funktsioon Nightly Skin Temperature Sensing, mis mõõdab magamise ajal sinu kehatemperatuuri ning annab teada, kui temperatuur viimase 28 päeva keskmisest erineb. 

Selle pealt saab enda tervise kohta nii mõndagi teada – näiteks võib kehatemperatuuri tõus koos pulsisageduse või hingamise muutustega olla sageli haiguse tunnuseks. Naised saavad aga temperatuuriandmete põhjal muu hulgas teada, millises menstruaaltsükli faasis nad parasjagu on.

Lisaks on Ignite Titanium 3 varustatud instruktsioonidega, millal on mõistlik teha trenni ning millal peaksid puhkama. Seade analüüsib sinu pulssi treeningu ajal nii töö- kui puhkefaasis, et treening oleks võimalikult efektiivne. See funktsioon juhendab sind vastupidavustreeningutel, mille eesmärk on lihasmassi arendamine ja vastupidavuse suurendamine, aga ka suure energiaga HIIT-treeningutel. 

Uudsena lisandub mudelile aga funktsioon, mis mõõdab magamise ajal sinu kehatemperatuuri.Foto: Mefo

Kõik mainitud funktsioonid on kättesaadavad ka Polar Ignite 3 kellade omanikele läbi tarkvaravärskenduse 2.0, mida tuleb oodata, kuniks turule jõuab Polar Ignite 3 Titanium. 

Polar Ignite 3 Titanium jätkab oma eelkäija radades põhjamaise disainiga, mis võitis sel aastal Red Dot tootedisaini auhinna. Äärmiselt vastupidav, kuid ülitundlik Gorilla Glass 3.0 objektiiv kaitseb erksat AMOLED-puuteekraani, mida on lihtne kasutada ning jälgida igas olukorras – ei sega seda ere päike ega ööpimedus. Uue mudeli ekraan on ümbritsetud tugeva, ent kerge 100% titaanist raamiga, mis lisab kellale elegantsust. 

Valida saab kahte stiili randmepaela vahel, mis on kas mustast silikoonist või esmaklassilisest pronksnahast. Muidugi jääb kasutajale võimalus randmepaelasid ka vahetada.

Kuigi Polari Põhjala pärandi üheks tunnuseks on väljapaistev disain, ei jää selle varju ka praktilisus. Uus mudel on eelkäijatest kuni kaks korda kiirem, ühendades võimsa protsessori ka võimsa akuga. Ühe laadimisega saab kasutada kella kuni viis päeva. Seadmes on ka kahe sagedusega GPS, mis näitab asukohta eelmistest mudelitest kaks korda täpsemalt. 

Toome veel kord välja Polar Ignite 3 Titaniumi peamised funktsioonid: 

  • öine kehatemperatuuri jälgimine – kell jälgib kasutaja kehatemperatuuri kogu öö jooksul, et tuvastada selle kõikumisi ning aidata kasutajal oma keha paremini tundma õppida;
  • Work-Rest Guide Training Analysis: seade analüüsib treeningu ajal kasutaja südame löögisagedust, et arvutada, kui kaua tuleks seeriate vahel puhata, et saavutada treeningul parim võimalik tulemus;
  • SleepWise’i funktsioon – seade jälgib kasutaja und, salvestab unefaasid ja ka erinevad kehanäitajad; 
  • kaarjas Gorilla Glass 3.0 objektiiv: ülitugev ja -tundlik klaasobjektiiv, mis tagab seadmele parema reageerimisvõime ja tugevama kaitse;
  • seadmele lisab tugevust ka täielikult titaanist tehtud ääriskest; 
  • kõrge eraldusvõimega puutetundlik AMOLED-ekraan kumab väga erksaid värve, mida on kasutajal mugav ja lihtne jälgia. Ekraani suurus on 1,28 tolli ning eraldusvõime 416 x 416; 
  • aku kestab kellarežiimis kuni viis päeva ning pidevalt treenides GPS-i ja pulsi jälgimisega kuni 30 tundi; 
  • seadme protsessor on kuni kaks korda kiirem kui eelmise põlvkonna Polar Ignite’il.  

Rohkem detaile ning täpsema info leiad meditsiini- ja sporditehnika maaletooja Mefo veebipoest, sealt saad ka endale Polari uue Ignite 3 Titanium nutika kella tellida.

Vaata ka Mefo Facebooki lehte ning Instagrami-kontot @polarmefo.

Märksõnad: , , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.