Kerge, võimas ja kestab kaua: Eesti produktsioonifirma teekond ExpertBooki sülearvutini, millega saab sisu luua kasvõi…

Mängudele, meelelahutusele ja striimimisele keskendunud veebisaitide valik on kirju nagu vanaema lilleaed ning enda maitse jaoks sobivate leidmine ei pruugi olla kerge. Väljakutseid pakub see ka veebisaitide “aednikele” – näiteks kuidas leida hea arvuti, millega saab videosisu toota ka töölauast väga kaugel olles.

Meelelahutuslikku ajaviidet pakub ka kodumaine produktsioonifirma Jackpot Media OÜ, kes teeb spordiülekandeid ja kellele kuulub striimivõrgustik Win TV ning meelelahutusportaal win.ee, kust kasutajad leiavad ägedat hasartmängudele keskendunud videosisu. Kuna igapäevatööks on ülekaalukalt videosisu ja spordiülekannete tootmine, peavad töövahendid ka ülesannete kõrgusel olema. See tähendab, et arvutipargile esitatakse kõrgeid nõudmisi nii jõudluse kui ka kiiruse osas. Mõistagi ei tee halba ka kerge kaal ja aku hea vastupidavus.

Nii viisidki otsingud firma kaasasutaja Laur Siboldi lõpuks ASUS-e sülearvutiteni ning väljavalituks osutus ExpertBook B9.

“Uue arvuti leidmisel seadsin sihiks võimsa protsessori ja hea aku vastupidavuse, sest töö sisuks on suuremas osas videoproduktsiooni tootmine. Ettevõtte kiire areng tähendab aina suuremal hulgal kvaliteetset sisu, mis mõistagi nõuab ka tipptasemel töövahendit”, sõnas Laur.

Valiku puhul oli oluliseks argumendiks ka turvalisus: “Intel vPro seeria protsessoritele on juba küberrünnakute vastane tehnoloogia sisse ehitatud. Saab öösiti paremini magada, kui tead, et mingi lisakaitse on juba arvutil kohe olemas ja ei pea väärtusliku sisu sattumise pärast võõrastesse kättesse muretsema.”

Aegajalt on ette tulnud ka olukordi, kus kiiremaid ülesandeid tuleb lahendada lennult – otse auto kõrvalistmelt või lennujaama ootesaalist. Siis on Expertbook B9 pikk aku vastupidavus nii mitmelgi korral Siboldi hädast päästnud. Samuti kiidab ta arvuti kerget kaalu, mis selle kaasas kandmise palju lihtsamaks muudab.

Kõigest 990 grammi kaaluv korpus on tehtud üleni metallist ning see muudab sülearvuti lisaks stiilsele ja õhukesele välimusele ka vastupidavaks. Kuumal suvepäeval rannas olles saab sellega kõik vajaliku ära teha sama lihtsalt kui kontori laua taga. 

ASUS Expertbook B9 üheks trumbiks on ka OLED ekraan: “OLED ekraan on olnud tõeline maiuspala. Videote kokku lõikamisel ja fotode töötlemisel annab see väga täpselt edasi värvitoone ja aitab selle võrra paremat sisu luua. Muidugi mõista annab see palju juurde ka arvutit igapäevaselt kasutades”.

Laur Siboldi sõnul on neil plaanis tulevikus ettevõtte arvutiparki Asuse mudelitega täiendada, sest need on pakkunud murevaba kasutuskogemust ning on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. 

ASUS pakub äriklientidele lisaks esmaklassilistele töövahenditele ka kõrgel tasemel järelhooldust. ASUS Business pakett võimaldab kokku panna ja kohandada arvutit vastavalt ettevõtte vajadustele ning pakub ka kvaliteetset garantiiteenindust.

Suurt rõhku pööratakse ka taastuvenergia kasutusele ja toodete jätkusuutlikkusele. Seepärast on kõik Expert seeria sülearvutid valmistatud võimalikult efektiivselt ning vähese reostusega keskkonnale. Tänu sellele on tagatud parim kvaliteet kasutajatele ning minimaalne mõju keskkonnale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.