Sisuturundus

Kodu korda suurema pingutuseta: soeta robottolmuimeja

Ecovacs DEEBOT OZMO 950.Foto: tootja.

Kodu vajab koristamist eriti sageli siis, kui peres on peale täiskasvanute ka lapsed või lemmikloomad. Kui põrandalt tolmu võtmine ei kuulu sinu lemmiktegevuste hulka, usalda see töö edaspidi heale robottolmuimejale.

Arvutitargas jagub valikut nii tehnika viimase sõna austajaile kui ka neile, kes soovivad pisut tagasihoidlikumat ja soodsamat mudelit. 

Robottolmuimejate viimane sõna

Kalleim ja ilmselt ka parim tehnikaime Arvutitarga robottolmuimejate valikus on Ecovacs Vacuum cleaner DEEBOT OZMO 950.

Möödunud aastal müügile tulnud Ecovacsi tippmudel kaardistab enne koristama asumist ruumid ja hakkab mällu salvestatud andmete järgi tööle. Telefonirakendusest saab välistada koristuspiirkondi ja seada prioriteetsed koristamisalad.

Äpi kaudu saab roboti programmeerida tööd alustama soovitud kellaajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadme meelepärasesse kohta. Valida võib kolme koristusprogrammi vahel: automaatne, kohandatud ja määratud piirkonnaga.

Nagu teisedki Ecovacsi OZMO tolmuimejad oskab mudel 950 peale tolmu võtmise põrandatele ka märgpuhastust teha – päris põrandaid robot ei pese, aga võtab tolmu. Aparaadi all on eemaldatav mikrokiudlapp, mis eemaldab viimsegi imemisest alles jäänud mustuse. Soovi korral võib mopifunktsiooni ka eemaldada. 

Ecovacs DEEBOT OZMO 950. Foto: tootja.

Keskklassi mudel

Mamibot Vacuum cleaner Exvac 680S on suurepärane keskklassi robottolmuimeja, mis käib lisaks kuivpuhastusele põrandad üle ka niiske lapiga.

Automaatse laadimissüsteemi ja reguleeritava võimsusega Exvac 680S-il on navigatsioonisüsteem, mille abiga skaneerib ja kaardistab Exvac 680 S ruumid ning teab, missugused ruumid on puhtad ja millist on vaja koristada.

Robotil on kukkumist takistavad andurid, seetõttu liigub masin vajadusel treppidel  ja teistel sarnastel takistustel (ületab kuni 20 mm kõrgusega uksepakud ja vaibad).

Sedagi põrandapuhastusrobotit saab soovi korral juhtida rakenduse kaudu. Valida on nelja puhastusrežiimi vahel (nutikas puhastus, servade puhastamine, kohtpuhastus, ühe toa puhastus).

Mamibot Excvac 680S. Foto: tootja.

Tagasihoidlik, kuid väga hea

Xiaomi Vacuum cleaner Mi mop SKV4093GL on väga hea soodsamasse hinnaklassi kuuluv põrandapuhastusrobot.

Robotil on 15 ülitäpset sensorit, mis aitavad masinal enda asukohta määrata ning tööga toime tulla. Olemas on kahekordse güroskoobi ja valgusvooanduritega navigeerimissüsteem, et määrata parim puhastustee.

Puhastusaparaadil on tark veepaak, mis kontrollib veetaset, et välistada liigse vee sattumine põrandale.

Suur imemisvõimsus ja liikuv otsik eemaldavad ka peeneima tolmu ning purud probleemideta ja kolm puhastusrežiimi võimaldavad koristada erinevaid pindu.

Xiaomi Mi mop SKV4093GL. Foto: tootja.
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.