Sisuturundus

Kõik vajalik mobiilsele töökohale: Dell Technologies pakub uudseid lahendusi kaugtööks

Pole enam suur uudis, et ka pärast pandeemia lõppu jäävad enamik töötajaid endiselt kaug- või hübriidtööle. Uue töökorraldusega tuleb nüüd hakata ettevõtetel kasutama tehnoloogilisi uuendusi, mis lubaksid kontoritöötajatel mugavalt hakkama saada igal pool – nii kodus kui kontoris või miks mitte ka täiesti maailma teises otsas. Arvestades muutunud vajadusi, pakub Dell Technologies nüüd valikut viimase põlvkonna sülearvutitest ja monitoridest, mis vastavad iga juhi ootustele ja aitavad paremini uue töökorraldusega toime tulla.

Latitude 9000 – sülearvuti, millega saab kergelt hakkama kõikjal

Kaug- või hübriidtöö nõuab töövahenditelt suuremat paindlikkust. Just sellepärast ongi Dell Technologies uue põlvkonna sülearvutite juures seda omadust arvestanud. Premium-klassi Latitude 9000 tehnilised parameetrid ületavad eelkäijaid, kuid lisaks kasutab see seeria spetsiaalset tehisintellekti toega algoritmi Dell Optimizer, mis on võimeline õppima vastavalt kasutaja töö iseloomule ja selle järgi arvutit seadistama. 

Seega on selle seeria sülearvutid nüüd palju võimekamad nii programmide jooksutamisel kui ka töökeskkonna seadistamisel. Näiteks heliseadetest saab saab seadistada helikvaliteeti nii, et taustamüra eemaldatakse töökõnede või e-koosolekute ajaks.

Foto: Dell Technologies

Latitude 9000 pakub uutel mudelitel paremat jõudlust uusimate tehniliste lahendustega. Viimase põlvkonna ExpressConnect funktsioon võimaldab ühendada sülearvuti kõige tugevamate juurdepääsukohtadega ja nautida andmeedastuskiirust. Selle seeria arvutitel on ExpressResponse laiendus, mis annab olulisematele äppidele prioriteedi, nii et need avanevad ja töötavad kiiremini. Teine sülearvuti uuenduslik tööriist on ExpressSign-in – lähedusanduriga lahendus, mis tuvastab kasutaja kohaloleku ekraani ees, mille peale masin kohe äratatakse ja kasutaja sisse logitakse. Seda tehakse kiiresti infrapunakaamera ja Windows Hello näotuvastuse abiga ilma, et kasutaja ise peaks sõrmegi liigutama. Seade lukustub kohe, kui kasutaja lahkub, seega kõik avatud tööd jäävad turvaliselt võõraste pilkude eest peidetuks. Kiire akulaadimise tagab ExpressCharge 2.0 funktsioon, millega sülearvuti saab 40 minuti jooksul laetud kuni 80 protsendini. Aku ei lae end mitte ainult kiiresti täis, vaid on ka kauakestev.

Veel üks silmatorkav omadus uue seeria juures on lai 16:10 küljesuhtega nn Infinity Edge ekraan, samas kui seade ise pole oluliselt suurema korpusega. ComfortView Plus funktsioon vähendab sinise valguse hulka, et hoolitseda kasutaja silmade tervise eest, samas saab ekraani seadistada ka kogu värvispektri ulatuses loomulikke värve näitama.

Foto: Dell Technologies

Latitude 9000 seeria seadmete tippmudelid Latitude 9420 ja 9520 tulevad 11. põlvkonna Intel® Core™ i7 vPro 4-tuumaliste protsessoritega, neil on SSD välkmäluketas ja Intel® Iris® Xe Graphics. Nagu kõik Latitude 9000 seeria mudelid, toetavad need ka 5. põlvkonna 5G mobiilset andmesidet ja uusimat juhtmevaba WiFi 6E standardit, pakkudes kuni 40% kiiremat ühenduskiirust.

Foto: Dell Technologies

Kasutajatele parema turvalisuse tagamiseks paigaldas Dell Technologies Latitude 9420 ja 9520 mudelitesse Dell SafeShutteri tehnoloogia, mis on maailmas esimene sedasorti automaatne veebikaamera katik. See unikaalne lahendus avab või sulgeb veebikaamera füüsilise katiku automaatselt, sünkroonides funktsiooni videokonverentsi rakendustega, kui kasutaja selleks loa annab.

Mugavad lahendused paremaks ekraanipildiks

96% töötajatest arvab, et alates pandeemia algusest 2019. aastal on ekraan nende töökoha kõige olulisem töövahend, selgus Dell EMC tellitud uuringust. See viidi läbi USA-s, Ühendkuningriigis ja Hiinas. Kasutajate arvamust arvesse võttes esitleski Dell Technologies äsja oma uut monitoride seeriat, mis paistab silma moodsama disaini ja mugavama kasutuse poolest.

Üks uutest tippmudelitest on 14-tolline Full HD resolutsiooniga kaasaskantav monitor C1422H. Eriti kerge ja õhuke ekraan kaalub vaid 0,59 kg (ainult paneel; monitor ja kaablid koos alusega kaaluvad 0,62 kg) ning USB Type-C ühendus võimaldab selle ühendada peaaegu iga seadmega.

Foto: Dell Technologies

Mudeli C1422H In-Plane Switching (IPS) tehnoloogiaga ekraan tagab laiema vaatenurga, samuti kindlustab monitori kõrge eraldusvõime, detailirohkus ja 16,7 miljonit värvi koos ComfortView funktsiooniga kasutaja silmadele paraja mugavuse, vähendades vajadusel sinise valguse hulka. Märkimist väärivad ka monitoripildi heleduse regulaatorid, mis annavad võimaluse vaadata kõrge eraldusvõimega pilti nii siseruumides kui õues kasutades. Selle funktsiooniga saavad kasutajad seadistada ekraani heleduseks kuni 300 cd/m².

Keskkonnasõbralik arvuti on täiesti võimalik

Keskkonnasõbraliku Dell Latitude 5000 seeria arvutitega on Dell Technologies suutnud vähendada süsinikdioksiidi heitmekogust, mis on samaväärne ligi 24,2 miljoni kilomeetrise läbisõiduga keskmise auto puhul või 5564 majapidamisele kulunud aastase elektrihulgaga. Tootmises on aga kokku hoitud ligi 226 olümpiabasseini jagu vett. Keskkonnasõbralike sülearvutite seeria uusimad mudelid 5520 ja 5521 on esimesed, milles kasutatakse ka taaskasutatud süsinikkiudu ning bioplasti.

Foto: Dell Technologies

Kõigil Latitude 5000 seeria sülearvutitel on 11. põlvkonna Intel® Core™ i7 vPro 4-tuumalised protsessorid. Mudelil 5520 on aga täiendatav mälumaht kuni 64 GB (RAM) ning selle mudeli salvestusruumi saab laiendada 2 TB-ni. Mudelil 5521 on aga veelgi rohkem võimsust – see paistab silma võimsate 11. põlvkonna Intel® Core™ TGL-H seeria protsessoritega (kuni 8 tuumaga i7 vPro) ja Nvidia GeForce MX450 graafikakaardiga. Mõlemad seadmed on hea ekraani ja kiire andmeedastusega.

Sülearvutid 5520 ja 5521 vastavad hästi ka mobiilse töökoha vajadustele. Valikulisena saab lisada 4G LTE modemi, integreeritud ExpressConnect aga otsib välja parima saadaoleva WiFi võrgu ja ühendub sellega. Mugava ühendusvõimaluse tagavad veel kaks USB Type-C porti Thunderbolt 4 toega ning muidugi ka HDMI ja USB.

Mobiilse töökoha paindlikkust aitab tõsta tõhusate tehnoloogiliste töövahendite kasutamine, seega maksab kindlasti vastavaid seadmeid kaaluda, et töötegemine oleks võimalikult mugav.

Lisainfot Dell Technologies´i kohta

Delli ja EMC Corporationi ühendamisega 2016. aastal loodud Dell Technologies on oma ISG segmendi kaudu juhtiv serverite, salvestus- ja võrgutoodete pakkuja, CSG divisjoni kaudu personaalarvutite, monitoride ja välisseadmete pakkuja ning haldab selliseid kaubamärke nagu Dell, Dell EMC, Secureworks ja Virtustream. Ettevõte keskendub serverite ja personaalarvutite ning nendega seotud tarkvara arendamisele hübriid-pilvekeskkondade jaoks. Dell Technologiesi aktsiatega kaubeldakse New Yorgi börsil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.