Koju ja kontorisse: tänu virtuaalserverile ei pea sa failide kaotamise pärast enam kunagi muretsema

Oma failide ainult füüsilisel kettal hoidmisest on nii era- kui ka ärikasutajale saamas minevik. Keegi ei soovi, et tema andmed ja failid vigase ketta või muu kahjustuse pärast kaoksid. Samuti ei saa ketast alati igale poole kaasa võta. Nendel lihtsatel põhjustel ongi pilveserverid ja -teenused üha populaarsemaks muutumas.

Väikeettevõtted ja -ettevõtjad võivad leida, et teenuse sisseostmise asemel on kasulikum soetada NAS server ehk majasisene võrku ühendatud kõvaketas (network-attached storage). Just selles valdkonnas on üks rahvusvahelisi liidreid Taiwani ettevõte Synology, kes on hiljuti toonud turule uued DS720+ NAS serverid

Uued Inteli protsessorid saavutavad turboga 2,7 GHz taktsageduse, mis tähendab, et server saab hakkama ka väga koormavate ülesannetega. Kogu failihaldus on mõistetavalt kasutajale võimalikult lihtsaks tehtud.

Synology kasutajasõbralik operatsioonisüsteem Disk Station Manager võimaldab serveri kiiresti isiklikuks või ühiseks arhiiviks muuta ning nutika abilise QuickConnecti abil saad oma failidele ligi kas või oma nutitelefonis keset Sahara kõrbe. Juhul kui seal muidugi internetiühendus on.

Turvalisus on samuti Synology NAS-is tagatud. Tänu Synology Active Backup for Business süsteemile saab kasutaja kerge vaevaga taastada faile, terveid seadmeid või virtuaalmasinaid. Kui sellest ei piisa, pakub DS720+ ka kaustade krüpteerimist ja võib vajadusel toimida ka privaatse virtuaalvõrgu ehk VPN-ina.

Kõvaketaste hulga üle ei pea samuti Synology uute serverite puhul muretsema, sest seade on skaleeritav. See tähendab, et esialgsele kahele kõvakettapesale saab juurde hankida veel viit ketast hoidva Synology DX517 laienduse. Sedasi saab ühe serveri abil majutada kas või kogu kontori, ilma et peaks muretsema ruumi otsasaamise pärast.

Mõistagi pakub Synology Eestis ja Baltikumis põhjalikku ja kvaliteetset kliendituge. Kui tunnete huvi DS720+ seadme vastu, skanneeriga lisainfo saamiseks QR-kood ja pidage nõu meie koostööpartneri ArvutiTargaga. Seadmele kehtib kolmeaastane standardgarantii.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.