Sisuturundus

Koliks kontori rohelusse, aga arvuti on risu ja rikuks närvid!  Sinu murele on taskukohane ja loodusele sõbralik lahendus            

Ära stressa, tee endale mõnus kodukontor looduses koos äriklassi teise ringi arvutiga.Foto: Shutterstock

Kes meist ei tahaks osta soodsa hinnaga sülearvutit, tegemata sealjuures järeleandmisi kvaliteedis? Soodne ja kvaliteetne ei käi paraku paljudes valdkondades käsikäes ning lõpeb tihtilugu sellega, et ostad hea hinnaga toote, pettud ja lõpuks kulutad ikka palju raha uue toote peale. Aga see lugu ei pruugi nii hapult lõppeda, kui vaatad äriklassi vähekasutatud sülearvutite poole.

Äriklassi sülearvutid on uuest peast mõistagi üsna krõbeda hinnasildiga, sest kvaliteet ja töökindlus maksavad. Kuid hea valik on vähekasutatud äriklassi sülearvutid, sest pakuvad samasugust kõrget koostekvaliteeti ja töökindlust, aga 2-3 korda madalama hinna eest. 

Paljud meist on kinni mõttes, et sülearvuti peab olema tingimata uus, sest uus on ju kindlasti parem ja kestab kauem. Kui eelarve on piiratud, siis uus äriklassi sülearvuti jääb paljudele kättesaamatuks ja valituks osutub enamasti eelarve piiresse jääv nö odavklassi sülearvuti. Selliste arvutite anisaks eeliseks jääbki teadmine, et see on täiesti uus. Muus osas on samas hinnaklassis olevad äriklassi kasutatud sülearvutid igas mõtted odavklassi sülearvutitest pea jagu üle.

Vaatame miks

  • Vähekasutatuna saad sa endale lubada ka selliseid äriklassi sülearvuteid, mida uuena osta ei raatsi.
  • Äriklassi sülearvutitel on vastupidavamast materjalist (erinevad sulamid) ja kõrgema koostekvaliteediga korpused, tänu millele on arvuti eluiga pikem.
  • Äriklassi sülearvutid on varustatud kallimate komponentidega, mis tähendab suuremat vastupidavust ja töökindlust.
  • Äriklassi sülearvutite disain ja ülesehitus on läbimõeldumad, mis tagab madalamad töötemperatuurid ja vaiksema oleku.
  • Äriklassi sülearvutite ekraanid on üldjuhul mattpinnaga, parema resolutsiooni ja vaatenurkadega.
  • Äriklassi sülearvuteid saab dokkida, mis annab erinevaid lisavõimalusi ja võimaldab sülearvutit mugavamalt kasutada.
  • Enamikke äriklassi sülearvuteid saab laiendada/uuendada operatiivmälu, kettapinna, andmeside modemi, ID-kaardilugeja, aku jms komponentide osas.
  • Garantiisse sattuvate äriklassi sülearvutite protsent on väiksem ja garantiisse sattudes vahetatakse vigane komponent välja tervenisti.
Müügisaal, kust leiab midagi igaüks, kes kvaliteeti hindab, aga palju kulutada ei taha.Foto: Eleketroonika24

Ja kui osta äriklassi sülearvuti vähekasutatuna usaldusväärsest pika tegutsemisajalooga ettevõttest nagu seda on Elektroonika24.ee arvutisalong, siis on vähekasutatud sülearvuti soetamine ülimalt turvaline. E-kaubanduse Liidu liikmestaatus ja „Turvaline ostukoht“ usaldusmärgis annavad aimu meie kõrgetest kvaliteedistandarditest ning meie tegevuse vastavusest seadusandlusele ja headele tavadele.

Kõik vähekasutatud sülearvutid on eelnevalt puhastatud, kontrollitud, hooldatud ja olenevalt toote vanusest kaetud kas tootja- või meiepoolse garantiiga. Sülearvutid on kindla päritoluga, täpsemalt on need pärit Skandinaavia korporatsioonide liisingfirmadelt ja suurem osa neist pole kunagi kontorilaualt lahkunud, mida näitab ilmekalt arvutite suurepärane seisukord.

Vähekasutatud äriklassi sülearvutite müük on aastast aastasse kasvamas ja kasvu üheks põhjuseks ongi see, et inimeste teadlikkus antud valdkonnas aina kasvab. Kui veel aastaid tagasi tehti pikemalt mõtlemata valik uue odavklassi sülearvuti kasuks, siis nüüd eelistatakse aina rohkem kvaliteetsemat ja töökindlamat kasutatud äriklassi sülearvutit. Aastas leiab meie vahendusel uue omaniku suisa 3000 erinevat vähekasutatud sülearvutit.

Kodukontor lõi uue trendi

Kui vaadata eelistusi, siis näiteks 2021 aasta enimmüüdud ja hinnatud vähekasutatud äriklassi sülearvutiks oli Lenovo ThinkPad T470s, mida müüsime suisa üle 300 ühiku. Sel aastal plaanime müüa vähemalt samas mahus järgmise põlvkonna Lenovo ThinkPad T480s sülearvutit.

Eelmisel aastal olid veel populaarsed Delli ja HP toodangust Dell Latitude 7480 ja HP EliteBook 840 G4. Käesoleval aastal teevad head müüki kindlasti Dell Latitude 7490 ja HP EliteBook 840 G5. Eelistuste põhjal nähtub, et arvutikasutajate lemmikuteks on valdavalt 14 tollise ekraaniga sülearvutid, mis on ühtlasi õhukesed ja kerge kaaluga. Täheldada võib ka 15 tollise ekraaniga sülearvutite müügi kasvu ja see on tingitud eelkõige asjaolust, et suurenenud on töö tegemine kodukontoris ning suurem ekraan kulub sellisel juhul marjaks ära.

Kasutatud sülearvutid ei võimalda kokku hoida ainult rahav, vaid säästavad ka loodust. Mida suurem kogus kasutatud arvuteid leiab endale teisel ringil uue omaniku, seda väiksema ökoloogilise jalajälje jätame oma koduplaneedile. Meil on siiralt hea meel, et enam kui 10 tegutsemisaasta jooksul oleme teisele ringile suunanud kümneid tuhandeid sülearvuteid ja olnud üheks suunanäitajaks antud valdkonnas. Vähekasutatud äriklassi sülearvutid on leidnud tee paljudesse kodudesse, koolidesse ja ettevõtetesse nii Eestis kui ka Lätis. 

Kusjuures, kasutatud arvutid pole ainsad ihaldusväärsed tooted Elektroonika24 tootevalikus. Meie arvutisalongis Tallinnas Sõpruse pst 25 ja e-poes ootavad sind vähekasutatud monitorid, projektorid, erinevad audiotooted ja tarvikud. Lisaks heale hinnale pakume sulle kiiret tasuta tarnet ja paindlikke maksevõimalusi. 

Et sobiliku sülearvuti leidmine oleks võimalikult lihtne, siis valiku tegemisel on abiks meie suurte kogemustega müügiinimesed ja loomulikult meie blogi, kus saab lugeda sisukaid ülevaateid arvutisalongis müügil olevatest sülearvutitest. Elektroonika24 on sinu jaoks olemas enne ostu, ostu ajal kui ka pärast ostu.

Säästkem loodust ja raha, kõik võidavad!

Taaskasutad, järelikult hoolid loodusest.Foto: Shutterstock

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.